16 ψηφοδέλτια στην Π.Ε. Σερρών στις εκλογές της 20/9

16 ψηφοδέλτια στην Π.Ε. Σερρών στις εκλογές της 20/9

Δεκαέξι κόμματα (απο τα 18 που θα συμμετάσχουν στις εθνικές εκλογές) διεκδικούν την ψήφο των Σερραίων πολιτών στις εκλογές της 20/9. Σας παρουσιάζουμε τα ονόματα των υποψηφίων που μετέχουν σε αυτά, με τη σειρά της λίστας. Δεν έχουν καταθέσει ψηφοδέλτιο στη Π.Ε. Σερρών, ο συνασπισμός “ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Πειρατές” και το “ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»”

  

Νέα Δημοκρατία

  • ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέα
  • ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αθανασίου
  • ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Χρήστου
  • ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Χρήστου
  • ΤΣΙΑΠΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του Φωτίου
  • ΒΑΔΙΚΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Θεοδώρου
  • ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου
  • ΚΑΛΑΠΟΤΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Βασιλείου

 ΣΥΡΙΖΑ

  • Σταμπουλη Αφροδιτη
  • Αβραμακης Ελευθεριος
  • Νικόλτσιος Κων/νος
  • Καρτερός Χρυσόστομος
  • Δεμερτζής Μιχάλης
  • Αργυριάδης Νικόλαος
  • Ανθουλάκη Καφένια
  • Βελλίκης Φιντίας

 Λαική Ενότητα

  • ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  • ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
  • ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Νικολάου
  • ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
  • ΣΕΜΑΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Ανδρέα
  • ΤΕΡΤΙΠΗ ΣΟΦΙΑ του Γρηγορίου
  • ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του Παντελή
  • ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ανδρέα

 Χρυσή Αυγή

  • ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Παύλου
  • ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου
  • ΒΑΒΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αρίωνα
  • ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θωμά
  • ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
  • ΤΣΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πέτρου

 Ποτάμι

  • ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου
  • ΑΒΔΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου
  • ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου
  • ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) του Νικολάου
  • ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κυριαζή
  • ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  • ΣΤΡΙΚΟΥ ΟΛΓΑ του Ιωάννη
  • ΤΣΟΥΓΚΟΥΖΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του Χριστοφόρου

 Ανεξάρτητοι Έλληνες

  • ΚΟΛΛΙΑ – ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του Ευστρατίου
  • ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Αναστασίου
  • ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Ιωάννη
  • ΡΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  • ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παναγιώτη
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  • ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Ιορδάνη

 ΚΚΕ

  • ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ
  • ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
  • ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ
  • ΔΗΜΙΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
  • ΒΡΑΤΟΛΗ – ΓΙΑΝΝΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  • ΠΙΣΙΟΣ ΣΑΚΗΣ
  • ΚΟΥΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  • ΤΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 Δημοκρατική Συμπαράταξη

  • ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
  • ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΚΩΣΤΑΣ (ΑΚΗΣ) του Ευθυμίου
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  • ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία
  • ΤΣΕΡΒΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευαγγέλου
  • ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
  • ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
  • ΒΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α

  • Καρπουτσής  Μιχαήλ του Χαραλάμπους
  • Τζαχρήστας Αθανάσιοςτου Βασιλείου
  • Γραβάνης Δημήτριοςτου Κωνσταντίνου

 

Ένωση Κεντρώων

  • ΜΕΓΑΛΟΜΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
  • ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου
  • ΚΩΤΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του Ιωάννη
  • ΚΥΡΤΙΔΗΣ ΜΥΡΩΝ του Ακύλα
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του Αιμιλίου
  • ΙΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  • ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
  • ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Θωμά

 ΚΚΕ (μ-λ) Μ-Λ ΚΚΕ

  • ΖΑΧΑΡΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ζαχαρία
  • ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
  • ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του Αγαμέμνονα

 ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

  • ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 ΟΑΚΚΕ

  • ΜΠΑΣΚΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αργυρίου

 Δημιουργία Ξανά

  • ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
  • ΝΑΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου

 ΚΟΙΝΩΝΙΑ

  • ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

 ΟΚΔΕ

ΣΜΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ