Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Πρώτο τζάμπολ στην Πυλαία για τις Λιονταρίνες – Ξεκίνησε η προετοιμασία στο ΔΑΚ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Πρώτο τζάμπολ στην Πυλαία για τις Λιονταρίνες – Ξεκίνησε η προετοιμασία στο ΔΑΚ

Την ημέρα της κλήρωσης του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής κατηγορίας μπάσκετ γυναικών ξεκίνησε και η προετοιμασία της γυναικείας ομάδας του ΜΓΣ Πανσερραϊκός. Στο Κλειστό Γυμναστήριο της Κοιλάδας των Αγίων Αναργύρων, το βράδυ της Τρίτης 20/8 (9.00μμ) συγκεντρώθηκαν  (κεκλεισμένων των θυρών) για πρώτη φορά οι «λιονταρίνες» ενόψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς. Το παρόν έδωσαν άπαντα τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ καθώς και ο Πρόεδρος του ΜΓΣ Πανσερραϊκός Τάσος Παναγιώτου που ευχήθηκε καλή αγωνιστική χρονιά.

Πρεμιέρα στην Πυλαία

Στην κλήρωση που πραγματοποιήθηκε ανέδειξε πρώτο αντίπαλο των «λιονταρίνων» την ομάδα της Πυλαίας στις 13/10. Ενώ η πρώτη εμφάνιση στο σερραϊκό κοινό θα είναι την Κυριακή 20/10 με αντίπαλο την ΜΕΝΤ.

Ολοι οι εντός έδρας αγώνες θα ξεκινούν στις 12.00 το μεσημέρι της Κυριακής.

Στον 2ο Ομιλο της Α2 Εθνικής Κατηγορίας μετέχουν 12 ομάδες: ΜΕΝΤ, Αναγέννηση Ν.Ρυσίου, ΑΕ Πυλαίας, ΜΓΣ Πανσερραϊκός, Πιερικός-Αρχέλαος, Απόλλων Καλαμαριάς, Ηρακλης, ΑΣΠΙΣ Ξάνθης, ΑΡΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ Λάρισας, Πανόραμα, Παναθλητικός Συκεών.

Πρώτο επίσημο παιχνίδι στην Λάρισα

Πρώτο επίσημο παιχνίδι η ομάδα του ΜΓΣ Πανσερραϊκός θα δώσει στις 15 Σεπτεμβρίου 2019, στα πλαίσια του Κυπέλλου Ελλάδας στο Μπάσκετ όπου θα αντιμετωπίσει στην Λάρισα την ομάδα της ΟΛΥΜΠΙΑΣ

Αναλυτικά η κλήρωση

A2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2ος Όμιλος)

1η Αγωνιστική – 13/10/19

ΜΕΝΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

2η Αγωνιστική – 20/10/19

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

3η Αγωνιστική – 27/10/19

ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική – 03/11/19

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΕΝΤ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική – 10/11/19

ΜΕΝΤ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

6η Αγωνιστική – 24/11/19

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 01/12/19

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/19

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

9η Αγωνιστική -15/12/19

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

10η Αγωνιστική – 22/12/19

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/2020

ΜΕΝΤ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12η Αγωνιστική – 12/01/20

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

13η Αγωνιστική – 19/01/20

ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 26/01/20

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 02/02/20

ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΩΝ- ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 16/02/20

ΜΕΝΤ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

18η Αγωνιστική – 23/02/20

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 08/03/20

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

20η Αγωνιστική – 15/03/20

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΝΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

21η Αγωνιστική – 29/03/20

ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2Γ001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

22η Αγωνιστική – 05/04/20

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2ος Όμιλος ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
    2. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
    3. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
    4. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    5. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    6. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
    7. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
    8. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    9. ΜΕΝΤ
    10. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
    11. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    12. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ———————————
    1η Αγωνιστική – Κυριακή 15/09/2019
    07. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
    08. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
    09. ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
    10. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    11. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
    12.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

    2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019
    15. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 07 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 11
    16. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 10 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 08

    3η Αγωνιστική – Κυριακή 29/09/2019
    19. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 09 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 12
    20. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 15 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 16