Αποτελέσματα του 29ου «ΓΥΡΟΥ της πόλης των ΣΕΡΡΩΝ»

Αποτελέσματα του 29ου  «ΓΥΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ»
Αποτελέσματα του 29ου «ΓΥΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ»

Από τον  Δήμο Σερρών και τον ΣΕΓΑΣ  διοργανώθηκε την Κυριακή 24 Nοεμβρίου και ώρα 10π.μ ο 29ος  «ΓΥΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ». Στο σημείο της εκκίνησης βρέθηκαν περισσότεροι από 400 δρομείς από μαθητές Δημοτικού έως ενήλικες. Την κορδέλα τερματισμού  στην Πλατεία Ελευθερίας (Εθνική Τράπεζα) έκοψαν 257 δρομείς.

Τα ονόματα και η θέση που κατέλαβαν ήταν:    

                            AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΡΟΥ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ  
                                                 ΣΕΡΡΕΣ  24 – 11 – 2013  
  ΑΓΟΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ   (1400 μ.)    
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΕΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 5.11.8
2 ΚΟΥΠΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 25ο   5.12.6
3 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 5ο  5.17.6
4 ΓΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 11ο 5.21.8
5 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2002 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΒΑΛΤΕΡΟΥ 5.27.5
6 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 17ο 5.27.8
7 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2002 14ο 5.29.0
8 ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 4ο 5.32.2
9 ΤΣΙΦΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004 9ο 5.33.2
10 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2002 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΕΥΚΩΝΑ 5.38.7
11 ΤΟΠΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2003 3ο 5.41.9
12 ΣΙΔΕΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2002 23ο 5.45.25
13 ΚΟΒΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 5.53.4
14 ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 23ο 5.53.8
15 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 5ο 5.58.3
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 2ο ΚΙΛΚΙΣ 6.01.1
17 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 5ο 6.01.9
18 ΔΗΜΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 11ο 6.04.5
19 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2003 21ο 6.06.9
20 ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 23ο 6.07.2
21 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 6.07.8
22 ΔΗΜΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2002 9ο 6.08.2
23 ΓΚΑΪΝΤΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΠΑΛΙΟΥ 6.09.4
24 ΒΑΣΙΛΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 2ο ΚΙΛΚΙΣ 6.20.4
25 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 18ο 6.21.0
26 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 3ο 6.22.4
27 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 6.24.4
28 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 20ο 6.24.8
29 ΤΡΑΠΕΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝ 2004 7ο ΚΙΛΚΙΣ 6.28.6
30 ΤΡΥΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 17ο 6.29.9
31 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 2003 24ο 6.31.8
32 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 25ο  6.32.7
33 ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 1ο 6.35.3
34 ΣΦΥΡΙΚΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002 15ο 6.35.7
35 ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 17ο 6.36.1
36 ΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 3ο 6.36.6
37 ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 23ο 6.42.5
38 ΧΕΙΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004 23ο 6.43.0
39 ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 6.43.7
40 ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 7ο  
41 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 13ο  
42 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2003 14ο  
43 ΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2006 3ο  
44 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 14ο  
45 ΒΙΣΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 1ο  
46 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2004 14ο  
47 ΓΚΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 1ο  
48 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
49 ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 8ο  
50 ΚΑΡΑΜΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 2003 12ο  
51 ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 17ο  
52 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 7ο  
53 ΣΕΜΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2002 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΕΥΚΩΝΑ
54 ΜΑΝΑΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2004 25ο   
55 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΕΥΚΩΝΑ
56 ΣΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 25ο   
57 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 25ο   
58 ΜΙΧΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  
59 ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 7ο  
60 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 6ο  
61 ΒΟΥΛΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2003 1ο  
61 ΔΑΒΙΤΗΣ ΖΩΗΣ 2002 19ο   
63 ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 2ο ΚΙΛΚΙΣ  
64 ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 18ο  
65 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΔΗΜ. Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ  
66 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2002 18ο  
67 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 1ο  
68 ΤΡΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 17ο  
69 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 17ο  
70 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΗΛΙΑΣ 2005 7ο  
71 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2007 13ο  
72 ΜΠΟΣΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 1ο  
73 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2005 9ο  
74 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2003 1ο  
75 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2003 1ο  
76 ΚΑΖΑΚΩΦ ΝΙΚΟΣ 2004 15ο  
77 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 18ο  
78 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
79 ΜΗΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 13ο  
80 ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 13ο  
81 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  
82 ΔΑΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 19ο   
83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 14ο  
    .      
  ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ   (2.500 μ.) .      
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΙΑΤΖΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 9.29.7
2 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 9.34.6
3 ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 9.40.1
4 ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 9.50.5
5 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΚΛΙΚΙΣ 9.50.9
6 ΓΚΟΓΚΑ ΜΙΚΕΛ 2000 2ο ΓΥΜΝ. ΚΙΚΛΚΙΣ 10.47.5
7 ΑΙΣΩΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 10.55.6
8 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 10.58.4
9 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 12.14.5
10 ΑΝΔΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1999 5ο 13.28.0
11 ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 6ο  
    .      
  ΑΓΟΡΙΑ – ΕΙΔΙΚΗ  (1400 Μ.) .      
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 78 SPECIAL OLYMPICS  
2 ΠΕΤΚΟΣ ΑΔΑΜ 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
3 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΕΡΜΗΣ      
4 ΑΡΟΥΣΜΑΝΙΤΗΣ ΑΚΑΚΙΟΣ 90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
5 ΒΟΥΞΙΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
           
           
  ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ  & ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ (5.300 μ.)    
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 91 ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.01.0
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 18.11.7
3 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 18.14.4
4 ΣΙΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 65 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 18.43.8
5 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19.39.9
6 ΜΑΒΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 19.54.4
7 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 89 ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 21.17.2
8 ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 66 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 21.31.4
9 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21.41.4
10 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 21.43.5
11 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21.52.5
12 ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 56 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 21.54.0
13 ΛΙΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 21.57.8
14 ΛΙΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21.58.2
15 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 60 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 21.59.7
16 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 22.28.7
17 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 92 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 23.42.8
18 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23.58.0
19 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 24.03.0
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24.34.0
21 ΜΕΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24.36.8
22 ΖΑΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24.41.2
23 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24.53.9
24 ΚΕΔΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25.00.2
25 ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 79 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 25.03.5
26 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25.06.3
27 ΒΛΑΧΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25.13.1
28 ΣΤΕΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25.25.8
29 ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25.29.2
30 ΤΣΙΣΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 64 ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 25.32.9
31 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25.34.1
32 ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 26.31.0
33 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 76 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 26.34.0
34 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 26.50.8
35 ΠΕΛΙΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27.15.8
36 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27.26.0
37 ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28.32.0
38 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28.42.0
39 ΣΑΡΑΪΔΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28.55.0
40 ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 29.25.0
41 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 31.00.0
42 ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 31.29.0
43 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 80 ΠΑΟΚ 31.45.0
44 ΚΥΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 31.48.1
45 ΓΙΟΒΑΝΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 38 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 38.27.2
           
           
  ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ  (1400  μ.)    
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ 2002 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 5.08.5
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΕΛΑ 2004 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 5.50.1
3 ΚΟΤΣΑΤΖΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2002 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 6.03.9
4 ΒΕΛΙΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2004 17ο 6.10.4
5 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6.17.8
6 ΖΑΜΣΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6.18.9
7 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ 6.20.7
8 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ 2002 13ο 6.25.5
9 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 13ο 6.26.3
10 ΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΗ 2002 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 6.33.8
11 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2003 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΕΥΚΩΝΑ
12 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 2003 10ο  
13 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 2001 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΕΥΚΩΝΑ
14 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ
15 ΠΛΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 21ο  
16 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 17ο  
17 ΤΟΠΤΣΗ ΣΤΕΛΑ 2003 3ο  
18 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΛΙΑ 2003 19ο  
19 ΣΙΔΕΡΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2005 1ο  
20 ΚΩΤΣΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 24ο  
21 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2005 2ο  
22 ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 1ο  
23 ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΧΑΪΔΩ 2003 24ο  
24 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 6ο  
25 ΑΛΕΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
26 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2004 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΕΥΚΩΝΑ
27 ΣΑΜΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 2005 23ο  
28 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 18ο  
29 ΒΑΓΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 17ο  
30 ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΕΥΚΩΝΑ
31 ΒΟΥΤΣΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 9ο  
32 ΜΠΕΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2002 7ο  
33 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΕΥΚΩΝΑ
34 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΒΑΛΙΑ 2004 24ο  
35 ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 3ο  
36 ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003 7ο  
37 ΒΑΒΑΛΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 2003 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  
38 ΤΣΑΝΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
39 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΒΑΛΤΕΡΟΥ
40 ΔΙΔΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 7ο  
41 ΚΙΟΣΣΕ ΖΩΗ 2004 25ο  
42 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2006 14ο  
43 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 14ο  
44 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΑΝΑΗ 2ΟΟ6 9ο  
45 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 21ο  
46 ΤΣΙΑΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 17ο  
47 ΣΤΕΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 17ο  
48 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 1ο  
49 ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 12ο  
50 ΣΙΔΕΡΗ ΘΕΑΝΩ 2004 23ο  
51 ΦΕΤΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 25ο  
52 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 2004 24ο  
53 ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 24ο  
54 ΠΟΛΥΔΩΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 8ο  
55 ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 1ο  
56 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 21ο  
57 ΣΙΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 5ο  
58 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΞΕΝΙΑ 2006 19ο  
59 ΓΚΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2003 12ο  
60 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 20ο  
61 ΝΤΑΦΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2003 25ο  
62 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΚΛΑ 2006 3ο  
63 ΚΑΖΑΚΟΒΑ ΑΘΗΝΑ 2004 15ο  
64 ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 23ο  
65 ΒΟΥΒΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007 21ο  
66 ΤΣΙΑΜΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 7ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΚΙΛΚΙΣ  
67 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
68 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2004 24ο  
69 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2007 24ο  
           
  ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ  ( 2500 μ.) .      
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΡΑΧΗΛ 2000 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 10.21.8
2 ΔΕΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 5ο 10.27.2
3 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.05.4
4 ΤΙΣΕΝΓΚΟ ΟΛΓΑ 1999 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ 11.10.0
5 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 11.27.8
6 ΚΕΤΣΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2000 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.30.3
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.32.0
8 ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 12.23.0
9 ΑΙΣΩΠΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2000 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 12.52.6
10 ΠΛΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 13.01.1
11 ΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 2001 6ο 13.03.0
12 ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ 2000 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ 13.33.0
13 ΤΡΕΝΤΟΥ ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ 2001 6ο 13.35.0
14 ΚΩΣΤΕΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93  
15 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93  
16 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ  
17 ΝΑΚΑΧΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ  
    .      
  ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ & ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ   (5.300 μ.)  (5.300 μ.)      
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΣΤΕΛΑ 1978 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 23.08.5
2 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 1998 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 24.34.0
3 ΣΑΜΑΡΑ ΡΩΞΑΝΗ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 24.53.8
4 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25.00.8
5 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1998 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 25.32.0
6 ΞΕΝΟΔΟΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25.40.9
7 ΡΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 26.06.8
8 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 28.50.0
9 ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 29.37.0
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1972 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ. ΣΕΡΡΩΝ 30.58.0
11 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 31.24.5
12 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 31.52.0
13 ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
14 ΣΑΧΠΑΖΗ ΑΝΝΕΤΑ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
15 ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΕΦΗ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
16 ΤΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
17 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
18 ΚΑΡΤΙΤΣΗ ΕΛΣΑ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
19 ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
20 ΠΙΣΩΚΑ ΜΑΡΙΑ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
21 ΖΙΩΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
           
        Από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Σερρών