Δήμος ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ: 39 υποψήφιοι σύμβουλοι με την Λαϊκή Συσπείρωση και επικεφαλής την Δέσποινα Χατζίδου

Δήμος ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ: 39 υποψήφιοι σύμβουλοι με την Λαϊκή Συσπείρωση και επικεφαλής την Δέσποινα Χατζίδου
Εκλογές-2014-ΗράκλειαςΤο ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης για τον Δήμο Ηράκλειας περιλαμβάνει 28 υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους στις εκλογικές περιφέρειες Ηράκλειας,Σκοτούσσης και Στρυμωνικού του Δήμου καθώς και 11 υποψηφίους για τα τοπικά συμβούλια. Αναλυτικά τα ονόματα των υποψηφίων που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο είναι:
Λαϊκή Συσπείρωση
ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ Υποψήφια Δήμαρχος
 
Εκλογική Περιφέρεια Ηράκλειας
1. ΒΡΑΤΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΙΟΡΠΕ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΜΑΝΤΑΡΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΜΗΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
9. ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΙΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
11. ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
12. ΣΦΙΝΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ
13. ΣΦΙΝΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΧΑΡΔΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
16. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Σκοτούσσης
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΤΟΠΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΤΣΙΑΜΟΥΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Στρυμωνικού
1. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΣΕΡΕΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΤΣΙΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Δημοτική Κοινότητα Ηράκλειας
1. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΤΕΡΠΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Βαλτερού
1.             ΑΡΥΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
Τοπική Κοινότητα Ζευγολατιού
1.   ΣΕΡΕΤΗ ΚΕΛΑΪΔΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Καρπερής
1.             ΣΑΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Κοίμησης
1.             ΜΗΤΟΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
2.             ΦΥΝΤΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου
1.   ΤΟΠΑΛΤΖΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Ποντισμένου
1.   ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Τοπική Κοινότητα Σκοτούσσης
1.   ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ