ΔΗΜΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ: Ολοι οι σταυροί τω υποψήφιων συμβούλων στις Δημοτικέ εκλογές

ΔΗΜΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ: Ολοι οι σταυροί τω υποψήφιων συμβούλων στις Δημοτικέ εκλογές

Εκλογές-2014-ΣιντικήςΑποτελέσματα των Εκλογών της 18ης Μαΐου 2014 και των Επαναληπτικών αυτών της 25ης Μαΐου 2014, για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών στο Δήμο Σιντικής της Περιφερειακής Ενότητας Σερρών.
Συγκεντρωμένα στοιχεία όλων των εκλογικών τμημάτων του Δήμου Σιντικής Κατά την εκλογική διαδικασία της 18ης Μαΐου 2014 Κατά την επαναληπτική εκλογική διαδικασία της 25ης Μαΐου 2014
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ
ΕΚΛΟΓΕΙΣ 40.297/ 40.294
ΨΗΦΙΣΑΝ 19.863 /17.614
ΕΓΚΥΡΑ 19.162 /16.489
ΑΚΥΡΑ 508 /623
ΛΕΥΚΑ 193/ 502

Από τα έγκυρα ως άνω ψηφοδέλτια, οι συμμετασχόντες μετά τη νόμιμη ανακήρυξή τους, στις δημοτικές εκλογές συνδυασμοί έλαβαν κατά την πρώτη Κυριακή 18 Μαΐου 2014:
Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ 18-5-2014 ΠΟΣΟΣΤΟ
1 ΣΙΝΤΙΚΗ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ 9.578 (49,98%)
2 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΙΝΤΙΚΗΣ 5.080 (26,51%)
3 ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ 4.504 (23,50%)

Κατά τη δεύτερη Κυριακή 25 Μαΐου 2014 οι υποψήφιοι Περιφερειάρχες των δύο πλειοψηφισάντων συνδυασμών έλαβαν:
Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ 25-5-2014 ΠΟΣΟΣΤΟ %
1 ΣΙΝΤΙΚΗ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ 9.951 (60,35 %)
2 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΙΝΤΙΚΗΣ 6.538 (39,65 %)

Εξάλλου, η προτίμηση του εκλογικού σώματος στους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους και συμβούλους δημοτικών κοινοτήτων, τοπικών κοινοτήτων και εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων, του καθενός συμμετασχόντος στις δημοτικές εκλογές συνδυασμού εκφράσθηκε, όπως στον συνημμένο παρακάτω πίνακα εμφαίνεται.
Α) Για το συνδυασμό: “ΣΙΝΤΙΚΗ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ”, με υποψήφιο Δήμαρχο τον Δομουχτσίδη Φώτιο του Στρατή, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
1) Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, τετρακόσιες ενενήντα (490)
2. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τριακόσιες τριάντα επτά (337)
3. ΝΤΥΜΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, τριάντα δύο (32)
2) Εκλογική Περιφέρεια ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, οκτακόσιες (800)
2. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, πεντακόσιες δέκα πέντε (515)
3. ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, διακόσιες εβδομήντα τέσσερις (274)
3) Εκλογική Περιφέρεια ΚΕΡΚΙΝΗΣ
1. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, οκτακόσιες εξήντα (860)
2. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΡΙΖΟΥ, οκτακόσιες είκοσι επτά (827)
3. ΖΑΠΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, οκτακόσιες μία (801)
4. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, επτακόσιες σαράντα επτά (747)
5. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ, επτακόσιες τριάντα δύο (732)
6. ΔΕΒΕΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, πεντακόσιες εξήντα επτά (567)
7. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τετρακόσιες δέκα έξι (416)
8. ΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τετρακόσιες δέκα έξι (416)
9. ΠΑΠΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, τριακόσιες σαράντα επτά (347)
10. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, τριακόσιες είκοσι (320)
11. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ, τριακόσιες δύο (302)
12. ΕΞΟΥΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, διακόσιες ενενήντα πέντε (295)
13. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, διακόσιες σαράντα εννέα (249)
14. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν ογδόντα έξι (186)
15. ΖΙΑΚΑ ΣΟΥΜΕΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ, εκατόν εβδομήντα εννέα (179)
16. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, εκατόν εξήντα τρεις (163)
4) Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, χίλιες τριάντα δύο (1032)
2. ΖΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, οκτακόσιες πενήντα τρεις (853)
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ, εξακόσιες εξήντα (660)
4. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εξακόσιες μία (601)
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, πεντακόσιες εξήντα μία (561)
6. ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ, πεντακόσιες είκοσι μία (521)
7. ΛΑΧΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ, τετρακόσιες εξήντα εννέα (469)
8. ΚΟΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τετρακόσιες σαράντα οκτώ (448)
9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ, τετρακόσιες εννέα (409)
10. ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΛΟΥΡΗ, τριακόσιες ογδόντα επτά (387)
11. ΚΕΜΠΑΜΠΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ, τριακόσιες είκοσι τρεις (323)
12. ΔΕΛΗ – ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, τριακόσιες δύο (302)
1. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, διακόσιες εξήντα (260)
2. ΨΑΡΟΛΟΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, πενήντα τέσσερις (54)
3. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, σαράντα τρεις (43)
6) Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, επτακόσιες εβδομήντα έξι (776)
2. ΛΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, επτακόσιες εξήντα οκτώ (768)
3. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, επτακόσιες εννέα (709)
4. ΤΣΙΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εξακόσιες ογδόντα (680)
5. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΜΣΤΕΛ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εξακόσιες εβδομήντα μία (671)
6. ΜΕΛΑΔΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, εξακόσιες πενήντα (650)
7. ΣΤΟΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εξακόσιες τριάντα τρεις (633)
8. ΜΠΑΛΚΑΜΗ – ΤΥΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εξακόσιες οκτώ (608)
9. ΠΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, πεντακόσιες εβδομήντα έξι (576)
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, πεντακόσιες τριάντα τέσσερις (534)
11. ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, τετρακόσιες ογδόντα δύο (482)
12. ΤΟΠΟΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, τετρακόσιες σαράντα επτά (447)
13. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, τετρακόσιες δέκα (410)
14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, τετρακόσιες πέντε (405)
15. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, τριακόσιες πενήντα εννέα (359)
16. ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, τριακόσιες πενήντα τρεις (353)
17. ΖΗΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, διακόσιες ογδόντα πέντε (285)
18. ΛΑΓΓΑ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, διακόσιες ογδόντα πέντε (285)
19. ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ, εκατόν σαράντα μία (141)
20. ΚΙΟΡΠΕΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΟΥ, εκατόν δέκα τέσσερις (114)
Γ ια τον ίδιο συνδυασμό, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι / εκπρόσωποι δημοτικών κοινοτήτων ή τοπικών κοινοτήτων:
1) Για την Τοπική Κοινότητα Αγκίστρου:
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, διακόσιες έξι (206)
2. ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, εκατόν πενήντα τέσσερις (154)
3. ΜΠΑΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, έντεκα (11)
4. ΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, οκτώ (8)
2) Για την Τοπική Κοινότητα Αχλαδοχωρίου:
1. ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, εκατόν είκοσι τρεις (123)
2. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ, εκατόν δέκα τρεις (113)
3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ, εκατόν τρεις (103)
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, ενενήντα έξι (96)
3) Για την Τοπική Κοινότητα Καπνοφύτου:
1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ, εκατόν έξι (106)
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ, ογδόντα μία (81)
4) Για την Τοπική Κοινότητα Ανατολής:
1. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ενενήντα οκτώ (98)
2. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ, ογδόντα δύο (82)
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εξήντα δύο (62)
4. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ, τριάντα επτά (37)
5) Για την Τοπική Κοινότητα Άνω Ποροΐων:
1. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν σαράντα οκτώ (148)
2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εκατόν επτά (107)
3. ΠΕΓΚΑ ΕΥΦΡΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, τριάντα πέντε (35)
4. ΔΑΛΑΜΗΤΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, είκοσι οκτώ (28)
6) Για την Τοπική Κοινότητα Καστανούσσης:
1. ΚΕΪΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, εκατόν πενήντα πέντε (155)
2. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ, εβδομήντα οκτώ (78)
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, σαράντα έξι (46)
4. ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, δέκα (10)
7) Για την Τοπική Κοινότητα Κάτω Ποροΐων:
1. ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, εβδομήντα επτά (77)
2. ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, σαράντα τέσσερις (44)
3. ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, είκοσι δύο (22)
4. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, μία (1)
8) Για την Τοπική Κοινότητα Κερκίνης:
1. ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, εκατόν πενήντα εννέα (159)
2. ΚΥΡΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εκατόν είκοσι έξι (126)
3. ΖΩΙΔΟΥ – ΓΡΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εκατόν επτά (107)
4. ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΒΙΟΥ, εξήντα τρεις (63)
9) Για την Τοπική Κοινότητα Λιβαδιάς:
1. ΖΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, διακόσιες δύο (202)
2. ΜΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εκατόν σαράντα δύο (142)
3. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, τρεις (3)
4. ΡΟΜΠΟΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, μία (1)
10) Για την Τοπική Κοινότητα Μακρινίτσης:
1. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τριάντα δύο (32)
2. ΜΠΟΖΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ, εννέα (9)
3. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, τρεις (3)
4. ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ, μία (1)
11) Για την Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου (Σιντικής):
1. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ, ενενήντα δύο (92)
2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ, πενήντα επτά (57)
3. ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ, πέντε (5)
12) Για την Τοπική Κοινότητα Πλατανακίων:
1. ΖΟΥΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εβδομήντα οκτώ (78)
2. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, πενήντα επτά (57)
3. ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΝΘΙΜΟΥ, σαράντα πέντε (45)
4. ΑΝΙΣΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τέσσερις (4)
13) Για την Τοπική Κοινότητα Ροδοπόλεως:
1. ΜΠΕΛΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εκατόν εξήντα δύο (162)
2. ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, πενήντα επτά (57)
3. ΚΕΡΧΟΓΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, είκοσι επτά (27)
4. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ, δέκα πέντε (15)
14) Για την Τοπική Κοινότητα Ακριτοχωρίου:
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εβδομήντα (70)
2. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, πενήντα επτά (57)
3. ΣΚΟΡΔΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τριάντα τρεις (33)
4. ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, έντεκα (11)
15) Για την Τοπική Κοινότητα Βυρωνείας:
1. ΝΑΖΗΡΙΔΟΥ – ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εκατόν εξήντα τρεις (163)
2. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εκατόν τριάντα τρεις (133)
3. ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εκατόν εννέα (109)
4. ΚΑΡΑΓΚΕΖΙΔΗΣ ΕΛΑΚΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, δέκα έξι (16)
16) Για την Τοπική Κοινότητα Γονίμου:
1. ΜΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν τριάντα πέντε (135)
2. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εβδομήντα επτά (77)
3. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ – ΤΑΟΥΚΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΑΓΑΘΟΚΛΗ, τριάντα (30)
4. ΛΙΟΥΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, είκοσι τέσσερις (24)
17) Για την Τοπική Κοινότητα Μανδρακίου:
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, σαράντα εννέα (49)
2. ΤΣΙΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, τριάντα πέντε (35)
3. ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, είκοσι (20)
4. ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, δέκα τέσσερις (14)
18) Για την Τοπική Κοινότητα Μεγαλοχωρίου:
1. ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, εκατόν ενενήντα επτά (197)
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, εκατόν είκοσι δύο (122)
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ογδόντα εννέα (89)
4. ΔΑΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΚΟΤΣΙΚΑ ΣΜΑΡΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, δέκα εννέα (19)
19) Για την Τοπική Κοινότητα Νέου Πετριτσίου:
1. ΤΖΟΥΚΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, διακόσιες εξήντα έξι (266)
2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ, εκατόν ογδόντα (180)
3. ΒΟΥΚΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εκατόν πενήντα τρεις (153)
4. ΓΚΕΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, σαράντα μία (41)
20) Για την Τοπική Κοινότητα Προμαχώνος:
1. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, εξήντα (60)
2. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, πενήντα τρεις (53)
21) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σιδηροκάστρου:
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τετρακόσιες σαράντα εννέα (449)
2. ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, τετρακόσιες τριάντα επτά (437)
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΡΑΠΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, τριακόσιες πενήντα πέντε (355)
4. ΤΣΟΒΙΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τριακόσιες τέσσερις (304)
5. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ, διακόσιες εβδομήντα έξι (276)
6. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, εκατόν μία (101)
22) Για την Τοπική Κοινότητα Βαμβακοφύτου:
1. ΑΛΙΚΟΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, ενενήντα τρεις (93)
2. ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εξήντα επτά (67)
3. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΑΣΗ, πενήντα πέντε (55)
4. ΜΠΑΡΑΚΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, δέκα οκτώ (18)
23) Για την Τοπική Κοινότητα Καμαρωτού:
1. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εκατόν εβδομήντα επτά (177)
2. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εκατόν δέκα οκτώ (118)
3. ΚΑΡΑΟΛΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, σαράντα (40)
4. ΒΕΡΒΕΡΗ ΘΕΟΦΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, δέκα τρεις (13)
24) Για την Τοπική Κοινότητα Στρυμονοχωρίου:
1. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, διακόσιες πέντε (205)
2. ΚΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, σαράντα μία (41)
3. ΔΟΝΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τριάντα τέσσερις (34)
4. ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, τέσσερις (4)
25) Για την Τοπική Κοινότητα Χαροπού:
1. ΠΑΝΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εκατόν εξήντα πέντε (165)
2. ΑΒΡΑΜΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εκατόν εξήντα τρεις (163)
3. ΖΑΠΡΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εκατόν πενήντα δύο (152)
4. ΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εβδομήντα έξι (76)
26) Για την Τοπική Κοινότητα Χορτερού:
1. ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ενενήντα οκτώ (98)
2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, εβδομήντα (70)
3. ΠΕΧΛΕΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εξήντα πέντε (65)
4. ΣΙΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εξήντα δύο (62)
Β) Για το συνδυασμό: “ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΙΝΤΙΚΗΣ”, με υποψήφιο Δήμαρχο τον Δεμερτζή Νικόλαο του Γεωργίου, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
1) Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΛΥΚΙΔΟΥ MHΛΙΤΣA ΤΟΥ ΔHMHΤPΙΟY, διακόσιες είκοσι οκτώ (228)
2. ΔΕΛHNΑΣΙΟΣ ΙΩΑNNHΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εξήντα (60)
3. ΓPAMMAΤΟΓ ΛΟΥ ΛΕMΟNΙA ΤΟΥ ΠANAΓΙΩΤH, εννέα (9)
2) Εκλογική Περιφέρεια AXΛAΔΟXΩPΙΟY
1. MΠΟYPBANHΣ ΑΘΑNAΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩNΣΤANΤΙNΟY, εκατόν εβδομήντα δύο (i72)
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠANΑΓΙΩTH, σαράντα τρεις (43)
3) Εκλογική Περιφέρεια ΚΕΡΚΙNHΣ
1. MAYPΟΦPYΔHΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩANNH, οκτακόσιες πενήντα μία (85i)
2. ΛΕΩNAΚHΣ ΛΕΩΜΔΑΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, επτακόσιες έξι (706)
3. ΘΩMAΪΔHΣ ΚΩNΣΤANΤΙNΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, επτακόσιες πέντε (705)
4. ΣAPHΓΙANNΙΔHΣ ΙΩANNHΣ ΤΟΥ XPHΣΤΟY, τετρακόσιες πενήντα μία (451)
5. ΚAΛΟMΟΙPH ZΩH ΤΟΥ XPHΣΤΟY, τετρακόσιες δέκα οκτώ (4i8)
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΚΟΛΑΟΥ, τετρακόσιες δέκα έξι (4i6)
7. ΤΣΙPANΙΔHΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΙΩANNH, τριακόσιες ογδόντα έξι (386)
8. TOMΙΔΗΣ XPΙΣΤΟΦΟPΟΣ ΤΟΥ AΘANAΣΙΟY, τριακόσιες πενήντα οκτώ (358)
9. ΓΙΟYBANΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔHMHΤPΙΟY, τριακόσιες τριάντα (330)
10. ZAΠPΙΔHΣ XPHΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩANNΟY, διακόσιες ενενήντα εννέα (299)
11. MAPΚΟY ΔHMHΤPΙΟΣ ΤΟΥ ΜΚΟΛΑΟΥ, διακόσιες εξήντα τρεις (263)
12. ΟYPΟYMHΣ ZAXAPΙAΣ ΤΟΥ ΔHMHΤPΙΟY, διακόσιες σαράντα τέσσερις (244)
13. ΠΟΛΑΤΣΙΔΟΥ MAP!A ΤΟΥ ANAΣΤAΣΙΟY, εξήντα εννέα (69)
14. MΩŸΣΙΔΟY MAΓΔAΛHNH ΤΟΥ ANAΣΤAΣΙΟY, τριάντα τέσσερις (34)
4) Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΠAΣXAΛΙΔHΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤYΛΙANΟY, εξακόσιες οκτώ (608)
2. ZΛAΤΙNΤΣHΣ ΕΥΘΥΗΙΟΣ ΤΟΥ NΙΚΟΛAΟY, τετρακόσιες πενήντα τέσσερις (454)
3. ΛΙΑΠΗΣ ΔHMHΤPΙΟΣ ΤΟΥ ΔHMΟY, τριακόσιες ενενήντα πέντε (395)
4. ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τριακόσιες ογδόντα μία (38i)
5. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠANAΓΙΩΤHΣ ΤΟΥ MΙΧΑΗΛ, διακόσιες ενενήντα δύο (292)
6. ΚΟΤΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, διακόσιες τριάντα εννέα (239)
7. ΣΙΔ№ΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ABPAAM, διακόσιες είκοσι (220)
8. ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ANAΣΤAΣΙΟY, εκατόν σαράντα τέσσερις (i44)
9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠANAΓΙΩΤA ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν δέκα (ii0)
5) Εκλογική Περιφέρεια ΠPΟMAXΩNΟΣ
1. ΔPΟBAΤZHΚAΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΩMA, τριακόσιες σαράντα έξι (346)
2. ZΗΣH ΕYΣΕBΙA ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, είκοσι πέντε (25)
3. ΔAPBΟYΔH MAΤΙNA ΤΟΥ ΛΟΓAPΙANΟY, δέκα τέσσερις (i4)
6) Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΔΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. MΠAΚΟYPAΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ επτακόσιες ογδόντα επτά (787)
2. ΑΛΕΞΙΟΥ AΘANAΣΙΟΣ ΤΟΥ XPΗΣTOY, πεντακόσιες ογδόντα επτά (587)
3. ΚΕΠΠΑΣ AΘANAΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩANNH, πεντακόσιες είκοσι τρεις (523)
4. ΚΕΠΠΑ – ΕΥΘΥΗΙΑΔΟΥ ΕΛΕNH ΤΟΥ HΛΙA, τετρακόσιες τριάντα εννέα (439)
5. ΛΥΚΙΔΠΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ XPHΣΤΟY, διακόσιες ενενήντα πέντε (295)
6. ΚAPAMΠΙΠΕPHΣ NΙΚΟΛAΟΣ ΤΟΥ ΔHMHΤPΙΟY, διακόσιες ογδόντα πέντε (285)
7. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΙΣΤΡΙΑΔΗ, διακόσιες εβδομήντα (270)
8. ΓΕΡΜΑΝΛΗΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, διακόσιες εξήντα τέσσερις (264)
9. ΓΚΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, διακόσιες τριάντα έξι (236)
10. ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ, εκατόν σαράντα έξι (146)
11. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, εκατόν σαράντα τρεις (143)
12. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΒΙΟΥ, εκατόν δέκα εννέα (119)
13. ΤΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, εκατόν δέκα τέσσερις (114)
14. ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, εκατόν έντεκα (111)
15. ΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, ογδόντα επτά (87)
16. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, ογδόντα έξι (86)
17. ΚΑΡΑΚΙΔΟΥ ΝΑΝΤΕΖΝΤΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ, πενήντα (50)
18. ΒΕΡΒΕΡΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ, σαράντα εννέα (49)
19. ΧΡΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, σαράντα επτά (47)
20. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, είκοσι μία (21)
Για τον ίδιο συνδυασμό, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι / εκπρόσωποι δημοτικών κοινοτήτων ή τοπικών κοινοτήτων:
1) Για την Τοπική Κοινότητα Αγκίστρου:
1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, είκοσι (20)
2) Για την Τοπική Κοινότητα Αχλαδοχωρίου:
1. ΠΙΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ενενήντα τρεις (93)
2. ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, πενήντα έξι (56)
3. ΣΕΦΕΡΟΓΛΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, οκτώ (8)
4. ΠΟΣΝΑΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ, έξι (6)
3) Για την Τοπική Κοινότητα Καπνοφύτου:
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, δώδεκα (12)
2. ΣΤΑΜΤΣΗ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, δύο (2)
4) Για την Τοπική Κοινότητα Ανατολής:
1. ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, πενήντα οκτώ (58)
2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, είκοσι τέσσερις (24)
3. ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, είκοσι τέσσερις (24)
5) Για την Τοπική Κοινότητα Άνω Ποροΐων:
1. ΜΙΚΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, εβδομήντα τέσσερις (74)
2. ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εξήντα οκτώ (68)
3. ΖΩΪΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ, τριάντα πέντε (35)
6) Για την Τοπική Κοινότητα Καστανούσσης:
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, διακόσιες τριάντα τρεις (233)
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, εβδομήντα τρεις (73)
3. ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, δώδεκα (12)
4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ, δύο (2)
7) Για την Τοπική Κοινότητα Κάτω Ποροΐων:
1. ΜΑΒΙΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ, εκατόν ογδόντα τρεις (183)
2. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, τριάντα τέσσερις (34)
3. ΒΡΑΧΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, τριάντα (30)
8) Για την Τοπική Κοινότητα Κερκίνης:
1. ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, διακόσιες δέκα εννέα (219)
2. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εκατόν σαράντα δύο (142)
3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εξήντα εννέα (69)
4. ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, σαράντα τέσσερις (44)
9) Για την Τοπική Κοινότητα Λιβαδιάς:
1. ΦΡΕΓΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ, ενενήντα επτά (97)
2. ΓΚΑΤΖΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εξήντα οκτώ (68)
3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΗ, τριάντα εννέα (39)
4. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, είκοσι μία (21)
10) Για την Τοπική Κοινότητα Μακρινίτσης:
1. ΚΑΨΙΟΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν δώδεκα (112)
2. ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τριάντα τέσσερις (34)
3. ΜΑΛΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ, έντεκα (11)
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ, (0)
11) Για την Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου (Σιντικής):
1. ΕΥΘΥΜΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, είκοσι εννέα (29)
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, δέκα (10)
3. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, τέσσερις (4)
4. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, μία (1)
12) Για την Τοπική Κοινότητα Πλατανακίων:
1. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΣΑΑΚ, είκοσι επτά (27)
2. ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, τρεις (3)
3. ΛΟΛΟΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ, δύο (2)
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, μία (1)
13) Για την Τοπική Κοινότητα Ροδοπόλεως:
1. ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, εκατόν έξι (106)
2. ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ, ογδόντα (80)
3. ΠΙΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, σαράντα τέσσερις (44)
4. ΓΚΟΝΗ – ΡΗΓΑ ΖΑΧΑΡΙΤΣΑ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ, οκτώ (8)
14) Για την Τοπική Κοινότητα Ακριτοχωρίου:
1. ΚΟΚΜΕΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, εκατόν σαράντα εννέα (149)
2. ΤΡΕΝΤΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, τριάντα τρεις (33)
3. ΚΟΥΒΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, τριάντα (30)
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΛΙΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, έντεκα (11)
15) Για την Τοπική Κοινότητα Βυρωνείας:
1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, σαράντα μία (41)
2. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ, δώδεκα (12)
3. ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, έντεκα (11)
4. ΚΙΟΜΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ, οκτώ (8)
16) Για την Τοπική Κοινότητα Γονίμου:
1. ΓΚΕΛΙΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εκατόν σαράντα έξι (146)
2. ΤΣΑΚΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ, ογδόντα επτά (87)
3. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, πέντε (5)
4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, (0)
17) Για την Τοπική Κοινότητα Μανδρακίου:
1. ΚΙΡΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, εννέα (9)
18) Για την Τοπική Κοινότητα Μεγαλοχωρίου:
1. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, σαράντα εννέα (49)
2. ΚΙΟΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, σαράντα μία (41)
3. ΚΟΥΓΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ, δέκα επτά (17)
19) Για την Τοπική Κοινότητα Νέου Πετριτσίου:
1. ΠΕΤΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, ογδόντα μία (81)
2. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ, εξήντα μία (61)
3. ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, είκοσι επτά (27)
4. ΜΥΛΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, είκοσι τέσσερις (24)
20) Για την Τοπική Κοινότητα Προμαχώνος:
1. ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τριάντα δύο (32)
21) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σιδηροκάστρου:
1. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, διακόσιες τρεις (203)
2. ΦΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, διακόσιες τρεις (203)
3. ΣΟΦΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ, εκατόν δέκα (110)
4. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, εκατόν τέσσερις (104)
5. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ενενήντα μία (91)
22) Για την Τοπική Κοινότητα Βαμβακοφύτου:
1. ΒΙΣΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν εβδομήντα δύο (172)
2. ΔΕΝΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, εκατόν εξήντα δύο (162)
3. ΤΣΙΝΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ, εκατόν είκοσι πέντε (125)
4. ΓΚΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, σαράντα οκτώ (48)
23) Για την Τοπική Κοινότητα Καμαρωτού:
1. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, τριάντα τέσσερις (34)
2. ΛΙΟΝΤΑ – ΓΚΟΓΚΟΥ ΘΕΑΝΩ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, είκοσι (20)
3. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ, δέκα επτά (17)
4. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, οκτώ (8)
1. ΠANAΓΙΩTΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙNA ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, δέκα οκτώ (i8)
2. KΟΎNΙΟΣ ΛΑΣΑΡΟΣ ΤΟΥ ΣTAMATH, δέκα έξι (i6)
25) Για την Τοπική Κοινότητα Xαροπού:
1. ΠΑΥΛΟΥ KΩNΣTANTΙNΟΣ ΤΟΥ ΣTAMATH, εβδομήντα μία (7i)
2. ΡΟΥΠΕΛΉΣ ΙΩANNHΣ ΤΟΥ ΠAΣXAΛH, είκοσι οκτώ (28)
26) Για την Τοπική Κοινότητα Xορτερού:
1. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ AΘANAΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩANNΉ, ενενήντα έξι (96)
2. ΟΥΜΠΑΪΛΗΣ ΔHMHTΡΙΟΣ – XΡΥΣΟBAΛANTΉΣ ΤΟΥ XAΡΙZANΉ, εξήντα (60)
3. BΛAXΟΥ ΙΩANNA ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ, οκτώ (8)

Γ) Για το συνδυασμό: “ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ”, με υποψήφιο Δήμαρχο τον Κοσμίδη Σάββα του Γεωργίου, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
1) Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ABΡAAM ΤΟΥ KΩNΣTANTΙNΟΥ, εβδομήντα τέσσερις (74)
2. AΔAMAKH KAΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ KΩNΣTANTΙNΟΥ, εξήντα έξι (66)
2) Εκλογική Περιφέρεια AXΛAΔΟXΩΡΙΟΥ
1. KAΦΕTZΉΣ MΙXAHΛ ΤΟΥ KΩNΣTANTΙNΟΥ, εκατόν εξήντα δύο (i62)
2. MAAAMΙNHΣ ΙΩANNHΣ ΤΟΥ ΔHMHTΡΙΟΥ, εβδομήντα πέντε (75)
3) Εκλογική Περιφέρεια KΕΡKΙNHΣ
1. BAΡΥTΙMΙΔHΣ ΕΥΘΥΠΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΑΡΠΟΥ, επτακόσιες δέκα επτά (7i7)
2. ΦΥΤΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠANTΕAH, εξακόσιες ενενήντα έξι (696)
3. TΣΟMΠANΙΔHΣ ΠANTΕAHΣ ΤΟΥ TΙMΟΘΕΟΥ, πεντακόσιες ενενήντα τρεις (593)
4. KAΛΕΣΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ NΙKΟΛAΟΥ, πεντακόσιες εξήντα τέσσερις (564)
5. ΤΙΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ANAΣTAΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩANNΉ, τετρακόσιες ογδόντα τέσσερις (484)
6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩANNHΣ ΤΟΥ ΔHMΟΣΘΕNH, διακόσιες εβδομήντα εννέα (279)
7. ΣABBΙΔΟΥ ΕΙΡHNH ΤΟΥ ΕΥΘΎMΙΟΥ, διακόσιες εβδομήντα πέντε (275)
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩANNΉ, διακόσιες εξήντα επτά (267)
9. ANΔΡΕAΔHΣ XΡΉΣTΟΣ ΤΟΥ ΓΡHΓΟΡΙΟΥ, διακόσιες εξήντα τέσσερις (264)
10. TΣAMΠAΛATΉΣ ΔHMHTΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εκατόν εβδομήντα επτά (i77)
11. MΠΙTΣAXTΣΙΔHΣ ΡΟMANΟΣ ΤΟΥ ΣABBA, εκατόν επτά (i07)
12. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ XΡΎΣH ΤΟΥ KΩNΣTANTΙNΟΥ, είκοσι (20)
4) Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΔHMΟΥ ΙΩANNΉΣ ΤΟΥ AΛΕΞANΔΡΟΥ, οκτακόσιες τριάντα (830)
2. ΛΟΥΓΓΟΣ ZΉΣΉΣ ΤΟΥ NΙKΟΛAΟΥ, οκτακόσιες είκοσι επτά (827)
3. ΦΡΑΓΚΑΛΗΣ ΔHMHTΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠANAΓΙΩTH, επτακόσιες δύο (702)
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔANΉΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ, πεντακόσιες τριάντα εννέα (539)
5. ΤΣΑΦΑΡΙΔΗΣ ΠANAΓΙΩTΉΣ ΤΟΥ ΛΑ2ΑΡΟΥ, τετρακόσιες πενήντα πέντε (455)
6. KABΟΎΡTZΙKH ΔHMHTΡA ΤΟΥ ΙAKΩBΟΥ, διακόσιες πενήντα τέσσερις (254)
7. ΓKAΛΙΟΥΡΉΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ KΩNΣTANTΙNΟΥ, πενήντα εννέα (59)
5) Εκλογική Περιφέρεια ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ
1. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εκατόν εξήντα μία (161)
2. ΜΠΙΝΤΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ, σαράντα (40)
6) Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. ΙΝΤΖΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εξακόσιες πενήντα τέσσερις (654)
2. ΜΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εξακόσιες είκοσι μία (621)
3. ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, πεντακόσιες είκοσι τέσσερις (524)
4. ΚΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ – ΑΔΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τετρακόσιες εβδομήντα πέντε (475)
5. ΣΤΑΜΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, διακόσιες ενενήντα επτά (297)
6. ΤΕΚΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, διακόσιες εξήντα εννέα (269)
7. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, διακόσιες σαράντα εννέα (249)
8. ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ, διακόσιες είκοσι τρεις (223)
9. ΝΤΙΚΜΠΑΣΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ, εκατόν ενενήντα (190)
10. ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εκατόν πενήντα τέσσερις (154)
11. ΓΚΟΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, εκατόν τριάντα οκτώ (138)
12. ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εκατόν μία (101)
13. ΜΑΛΙΤΣΕΝΚΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, εξήντα τέσσερις (64)
14. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΟΤΑΡΥ, τριάντα οκτώ (38)
Για τον ίδιο συνδυασμό, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι / εκπρόσωποι δημοτικών κοινοτήτων ή τοπικών κοινοτήτων:
1) Για την Τοπική Κοινότητα Αγκίστρου:
1. ΣΑΧΠΑΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ, πέντε (5)
2) Για την Τοπική Κοινότητα Αχλαδοχωρίου:
1. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, τριάντα τέσσερις (34)
2. ΤΑΣΚΑ – ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, τριάντα μία (31)
3. ΚΑΦΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, τέσσερις (4)
3) Για την Τοπική Κοινότητα Ανατολής:
1. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, τριάντα πέντε (35)
2. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, είκοσι (20)
4) Για την Τοπική Κοινότητα Άνω Ποροΐων:
1. ΤΟΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εκατόν πενήντα (150)
2. ΓΚΑΡΜΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν εννέα (109)
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εξήντα (60)
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, δώδεκα (12)
5) Για την Τοπική Κοινότητα Καστανούσσης:
1. ΚΕΪΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ογδόντα (80)
2. ΜΕΛΕΤΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ, δέκα εννέα (19)
3. ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εννέα (9)
6) Για την Τοπική Κοινότητα Κερκίνης:
1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εκατόν τριάντα δύο (132)
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ, εξήντα τέσσερις (64)
3. ΤΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, οκτώ (8)
4. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, έξι (6)
7) Για την Τοπική Κοινότητα Λιβαδιάς:
1. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, δέκα επτά (17)
2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, επτά (7)
8) Για την Τοπική Κοινότητα Μακρινίτσης:
1. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, είκοσι έξι (26)
9) Για την Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου (Σιντικής):
1. ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ, εκατόν ογδόντα δύο (182)
2. ΜΙΜΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ, είκοσι έξι (26)
3. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, είκοσι (20)
10) Για την Τοπική Κοινότητα Πλατανακίων:
1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, διακόσιες δέκα εννέα (219)
2. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, τριάντα μία (31)
3. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, είκοσι δύο (22)
4. ΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, έξι (6)
11) Για την Τοπική Κοινότητα Ροδοπόλεως:
1. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εκατόν οκτώ (108)
2. ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, είκοσι οκτώ (28)
3. ΚΟΥΤΣΟΥΚΑΝΙΔΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ, δέκα (10)
4. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τέσσερις (4)
12) Για την Τοπική Κοινότητα Ακριτοχωρίου:
1. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, είκοσι έξι (26)
13) Για την Τοπική Κοινότητα Βυρωνείας:
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, εκατόν δώδεκα (112)
2. ΛΕΠΤΟΥΡΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ, ογδόντα οκτώ (88)
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ογδόντα πέντε (85)
4. ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, τέσσερις (4)
14) Για την Τοπική Κοινότητα Γ ονίμου:
1. ΝΤΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, δέκα έξι (16)
15) Για την Τοπική Κοινότητα Μανδρακίου:
1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν δέκα επτά (117)
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, ογδόντα τέσσερις (84)
3. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ, έντεκα (11)
4. ΜΠΟΣΚΛΑΒΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ, δέκα (10)
16) Για την Τοπική Κοινότητα Μεγαλοχωρίου:
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, τριάντα (30)
17) Για την Τοπική Κοινότητα Νέου Πετριτσίου:
1. ΒΑΓΙΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, τριακόσιες έντεκα (311)
2. ΑΛΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εκατόν εξήντα τρεις (163)
3. ΔΕΡΜΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, εβδομήντα πέντε (75)
4. ΣΠΑΤΟΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εξήντα (60)
18) Για την Τοπική Κοινότητα Προμαχώνος:
1. ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, είκοσι (20)
19) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σιδηροκάστρου:
1. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ, διακόσιες τριάντα οκτώ (238)
2. ΚΑΔΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, διακόσιες είκοσι πέντε (225)
3. ΣΑΧΠΑΖΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΕΛΕΝΗ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, εκατόν ενενήντα τέσσερις (194)
4. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ, εκατόν εξήντα μία (161)
5. ΜΠΟΥΣΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, εκατόν είκοσι τρεις (123)
20) Για την Τοπική Κοινότητα Βαμβακοφύτου:
1. ΚΙΟΣΣΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ, εξήντα πέντε (65)
21) Για την Τοπική Κοινότητα Καμαρωτού:
1. ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ – ΜΠΑΝΑΜΠΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, είκοσι τρεις (23)
22) Για την Τοπική Κοινότητα Χαροπού:
1. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, εβδομήντα έξι (76)
23) Για την Τοπική Κοινότητα Χορτερού:
1. ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ, τριάντα τέσσερις (34)
2. ΜΑΡΒΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, δέκα επτά (17)
3. ΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ, δέκα πέντε (15)
4. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ, έξι (6)