ΔΗΜΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ: Επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας υποψηφίων συμβούλων στις Δημοτικές Εκλογές

ΔΗΜΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ: Επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας υποψηφίων συμβούλων στις Δημοτικές Εκλογές

Εκλογές-2014-ΒισαλτίαςΤα αποτελέσματα των Εκλογών της 18ης Μαΐου 2014 και των Επαναληπτικών αυτών της 25ης Μαΐου 2014, για τη ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών στο Δήμο Βισαλτίας της Περιφερειακής Ενότητας Σερρών.
Συγκεντρωμένα στοιχεία όλων των εκλογικών τμημάτων του Δήμου Βισαλτίας Κατά την εκλογική διαδικασία της 18ης Μαΐου 2014
Κατά την επαναληπτική εκλογική διαδικασία της 25ης Μαΐου 2014
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ
ΕΚΛΟΓΕΙΣ 31.435/ 31.435
ΨΗΦΙΣΑΝ 18.473/ 17.495
ΕΓΚΥΡΑ 17.825/ 16.583
ΑΚΥΡΑ 459/ 521
ΛΕΥΚΑ 189/ 391

Από τα έγκυρα ως άνω ψηφοδέλτια, οι συμμετασχόντες μετά τη νόμιμη ανακήρυξή τους, στις δημοτικές εκλογές συνδυασμοί έλαβαν κατά την πρώτη Κυριακή 18 Μαΐου 2014:
Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ ΠΟΣΟΣΤΟ
1 ΒΙΣΑΛΤΙΑ ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ 8.727 48,96%
2 ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΓΝΗ ΔΟΥΒΙΤΣΑ 8.352 46,86%
3 ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ 746 4,19%

Κατά τη δεύτερη Κυριακή 25 Μαΐου 2014 οι υποψήφιοι Περιφερειάρχες των δύο πλειοψηφισάντων συνδυασμών έλαβαν:
Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΗΦΟΙ ΠΟΣΟΣΤΟ %
1 ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΓΝΗ ΔΟΥΒΙΤΣΑ 8.685 52,37 %
2 ΒΙΣΑΛΤΙΑ ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ 7.898 47,63 %

Εξάλλου, η προτίμηση του εκλογικού σώματος στους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους και συμβούλους δημοτικών κοινοτήτων, τοπικών κοινοτήτων και εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων, του καθενός συμμετασχόντος στις δημοτικές εκλογές συνδυασμού εκφράσθηκε, όπως στον συνημμένο παρακάτω πίνακα εμφαίνεται.
Α) Για το συνδυασμό: “ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΓΝΗ ΔΟΥΒΙΤΣΑ”, με υποψήφιο Δήμαρχο την Δουβίτσα Αγνή του Δημητρίου, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
1) Εκλογική Περιφέρεια ΑΧΙΝΟΥ
1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, εξακόσιες είκοσι τέσσερις (624)
2. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, τετρακόσιες είκοσι εννέα (429)
3. ΚΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, τριακόσιες ογδόντα πέντε (385)
4. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΜΩΥΣΗ, τριακόσιες εξήντα εννέα (369)
5. ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, διακόσιες εβδομήντα τρεις (273)
2) Εκλογική Περιφέρεια ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ
1. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, οκτακόσιες εξήντα τέσσερις (864)
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, οκτακόσιες τριάντα τέσσερις (834)
3. ΣΕΛΙΑΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ, εξακόσιες εβδομήντα τέσσερις (674)
4. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ, εξακόσιες τριάντα μία (631)
5. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, πεντακόσιες εξήντα (560)
6. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, τετρακόσιες ογδόντα επτά (487)
7. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΚΕΛΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τετρακόσιες εξήντα τέσσερις (464)
8. ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ, τετρακόσιες έντεκα (411)
9. ΤΣΙΟΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, τριακόσιες ογδόντα οκτώ (388)
10. ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ, διακόσιες εβδομήντα πέντε (275)
11. ΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ, διακόσιες εξήντα πέντε (265)
12. ΚΡΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, διακόσιες πενήντα (250)
13. ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, εκατόν ογδόντα έξι (186)
14. ΜΑΝΔΑΡΑ ΑΝΑΤΟΛΗ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, εκατόν ογδόντα (180)
3) Εκλογική Περιφέρεια ΝΙΓΡΙΤΗΣ
1. ΨΑΡΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εννιακόσιες πενήντα μία (951)
2. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ, οκτακόσιες εβδομήντα μία (871)
3. ΤΣΕΡΒΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, εξακόσιες εβδομήντα εννέα (679)
4. ΚΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, εξακόσιες εξήντα εννέα (669)
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, πεντακόσιες εβδομήντα οκτώ (578)
6. ΛΟΥΚΑΝΗ – ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, πεντακόσιες εξήντα δύο (562)
7. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, πεντακόσιες πενήντα μία (551)
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ, πεντακόσιες σαράντα πέντε (545)
9. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ, πεντακόσιες είκοσι επτά (527)
10. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, τετρακόσιες ενενήντα εννέα (499)
11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ, τετρακόσιες εβδομήντα τρεις (473)
12. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, τετρακόσιες σαράντα (440)
13. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τετρακόσιες δώδεκα (412)
14. ΔΗΜΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ, τετρακόσιες δέκα (410)
15. ΤΖΙΑΦΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, τριακόσιες ογδόντα τρεις (383)
16. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ, τριακόσιες πενήντα εννέα (359)
17. ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, τριακόσιες είκοσι πέντε (325)
18. ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τριακόσιες έξι (306)
19. ΚΑΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ, διακόσιες ενενήντα επτά (297)
20. ΓΚΑΖΕΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, διακόσιες ογδόντα τέσσερις (284)
4) Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΑΓΙΛΟΥ
1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, τετρακόσιες εβδομήντα επτά (477)
2. ΚΛΗΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, τετρακόσιες πενήντα δύο (452)
3. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΡΟΣΟΥ, τετρακόσιες τριάντα έξι (436)
4. ΜΠΑΝΤΗ – ΤΟΥΡΤΣΑΚΗ ΘΩΜΑΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, τριακόσιες ενενήντα (390)
5. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, τριακόσιες ογδόντα (380)
6. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τριακόσιες πενήντα έξι (356)
7. ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ, τριακόσιες σαράντα οκτώ (348)
8. ΓΙΑΧΟΥΣΤΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, τριακόσιες τέσσερις (304)
9. ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΥ – ΒΑΒΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τριακόσιες δύο (302)
10. ΤΣΙΑΠΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, διακόσιες σαράντα επτά (247)
Για τον ίδιο συνδυασμό, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι / εκπρόσωποι δημοτικών κοινοτήτων ή τοπικών κοινοτήτων:
1) Για την Τοπική Κοινότητα Αχινού:
1. ΚΕΜΑΝΙΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, διακόσιες δέκα εννέα (219)
2. ΤΑΓΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΡΙΤΩΝΑ, πενήντα (50)
3. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, είκοσι τέσσερις (24)
4. ΚΑΦΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, έξι (6)
2) Για την Τοπική Κοινότητα Δάφνης:
1. ΜΠΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εκατόν τριάντα εννέα (139)
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, ογδόντα έξι (86)
3. ΚΑΡΑΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, εβδομήντα οκτώ (78)
4. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, μία (1)
3) Για την Τοπική Κοινότητα Ζερβοχωρίου:
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗ – ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ, είκοσι μία (21)
4) Για την Τοπική Κοινότητα Λευκοτόπου:
1. ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, εκατόν είκοσι δύο (122)
2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, τριάντα έξι (36)
3. ΤΣΙΛΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, είκοσι εννέα (29)
4. ΚΕΡΕΦΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, επτά (7)
5) Για την Τοπική Κοινότητα Πατρικίου:
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, εξήντα έξι (66)
2. ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, οκτώ (8)
6) Για την Τοπική Κοινότητα Σιτοχωρίου:
1. ΝΟΔΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ, ενενήντα έξι (96)
2. ΜΑΝΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΛΑΜΑ, ογδόντα (80)
3. ΑΧΕΛΩΝΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, σαράντα τέσσερις (44)
4. ΚΑΖΗΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛ, εννέα (9)
7) Για την Τοπική Κοινότητα Χουμνικού:
1. ΤΖΗΚΑΣ (ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, πενήντα εννέα (59)
2. ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ, σαράντα οκτώ (48)
3. ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ, δέκα εννέα (19)
4. ΒΟΥΛΩΝΗ – ΚΙΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, τρεις (3)
8) Για την Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής:
1. ΦΡΑΝΤΖΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ογδόντα (80)
2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, εβδομήντα (70)
3. ΜΕΡΓΙΑΝΙΩΤΗ – ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ, εξήντα (60)
4. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, σαράντα μία (41)
9) Για την Τοπική Κοινότητα Αμπέλων:
1. ΣΤΑΜΑΤΙΚΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εκατόν εξήντα τρεις (163)
2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, σαράντα τέσσερις (44)
3. ΚΑΝΤΖΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, δέκα (10)
10) Για την Τοπική Κοινότητα Βέργης:
1. ΚΑΤΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εκατόν πενήντα τέσσερις (154)
2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ, εκατόν δέκα οκτώ (118)
3. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εκατόν δέκα τέσσερις (114)
4. ΜΟΥΣΙΩΝΗ ΑΓΑΘΗ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑ, είκοσι πέντε (25)
11) Για την Τοπική Κοινότητα Δημητριτσίου:
1. ΝΤΑΜΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ, ενενήντα δύο (92)
2. ΤΣΙΤΑΚΗ ΚΕΡΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, είκοσι μία (21)
12) Για την Τοπική Κοινότητα Λυγαριάς:
1. ΚΟΥΤΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, εβδομήντα δύο (72)
2. ΣΕΛΙΧΙΔΟΥ ΜΑΪΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΙ, πέντε (5)
13) Για την Τοπική Κοινότητα Νικοκλείας:
1. ΚΟΥΝΤΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, διακόσιες πέντε (205)
2. ΜΠΕΚΙΑΡΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εκατόν είκοσι έξι (126)
3. ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εκατόν εννέα (109)
4. ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ, δώδεκα (12)
14) Για την Τοπική Κοινότητα Σησαμίας:
1. ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τριάντα έξι (36)
2. ΚΑΡΑΧΑΤΖΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, είκοσι τέσσερις (24)
3. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, δώδεκα (12)
15) Για την Τοπική Κοινότητα Τριανταφυλλιάς:
1. ΓΩΝΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εκατόν τριάντα οκτώ (138)
2. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ, εξήντα (60)
3. ΑΓΟΥΡΖΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, πενήντα έξι (56)
4. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, είκοσι τέσσερις (24)
16) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νιγρίτης:
1. ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, πεντακόσιες ογδόντα επτά (587)
2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, τετρακόσιες πενήντα έξι (456)
3. ΓΡΟΥΪΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τετρακόσιες τριάντα τρεις (433)
4. ΦΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, τετρακόσιες τριάντα μία (431)
5. ΜΠΙΜΠΑ – ΚΟΡΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, διακόσιες είκοσι δύο (222)
6. ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ – ΦΡΑΝΤΖΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ, διακόσιες δύο (202)
17) Για τη Δημοτική Κοινότητα Τερπνής:
1. ΔΡΟΥΜΠΛΗΣ ΓΕΡΑΚΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τριακόσιες έξι (306)
2. ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, διακόσιες εξήντα πέντε (265)
3. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, διακόσιες εξήντα πέντε (265)
4. ΔΡΑΜΑΛΗ – ΤΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εκατόν εξήντα μία (161)
5. ΠΑΡΑΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εκατόν οκτώ (108)
6. ΝΤΑΗ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εκατόν δύο (102)
18) Για την Τοπική Κοινότητα Ανθής:
1. ΜΑΝΟΥΓΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ, εκατόν εξήντα (160)
2. ΤΖΙΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ, τριάντα έξι (36)
3. ΖΟΥΡΙΑΚΑ – ΚΙΟΣΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, είκοσι (20)
4. ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, δέκα εννέα (19)
19) Για την Τοπική Κοινότητα Θερμών:
1. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ενενήντα μία (91)
2. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, σαράντα πέντε (45)
3. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ, τριάντα επτά (37)
4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΜΑΡΙΑ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, έξι (6)
20) Για την Τοπική Κοινότητα Φλάμπουρου:
1. ΓΚΕΜΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εκατόν ογδόντα μία (181)
2. ΚΑΚΑΡΑΣΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εκατόν δέκα οκτώ (118)
3. ΤΣΙΝΑΡΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, εκατόν επτά (107)
4. ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εξήντα εννέα (69)
21) Για την Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου:
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ, ογδόντα οκτώ (88)
2. ΓΕΝΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΒΕΛ, εβδομήντα τρεις (73)
22) Για την Τοπική Κοινότητα Αηδονοχωρίου:
1. ΜΠΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ενενήντα επτά (97)
2. ΚΡΙΚΕΛΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ, δέκα τρεις (13)
23) Για την Τοπική Κοινότητα Ευκαρπίας:
1. ΜΟΥΔΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν δέκα επτά (117)
2. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τριάντα δύο (32)
3. ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ, δέκα πέντε (15)
4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, (0)
24) Για την Τοπική Κοινότητα Ιβήρων:
1. ΚΟΒΟΥΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ, διακόσιες σαράντα δύο (242)
2. ΚΕΚΤΣΙΤΣΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τριάντα οκτώ (38)
3. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, έντεκα (11)
4. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, οκτώ (8)
25) Για την Τοπική Κοινότητα Καστανοχωρίου:
1. ΞΟΥΒΕΡΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ, ενενήντα τέσσερις (94)
26) Για την Τοπική Κοινότητα Μαυροθαλάσσης:
1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ, διακόσιες πενήντα τρεις (253)
2. ΚΑΡΑΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΚΟΓΚΙ, εξήντα (60)
3. ΠΟΝΤ ΟΥ ΦΑΟΥΙ – ΤΙΤΟΥ ΑΛΙΤΣΙΑ (ΑΛΙΚΗ) ΤΟΥ ΡΙΣΑΡΤ, τριάντα δύο (32)
4. ΤΣΙΛΙΚΙΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ, είκοσι τέσσερις (24)
27) Για την Τοπική Κοινότητα Τραγίλου:
1. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, εκατόν τριάντα (130)
2. ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ, πενήντα οκτώ (58)
3. ΤΣΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, δέκα τέσσερις (14)
Β) Για το συνδυασμό: “ΒΙΣΑΛΤΙΑ ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ”, με υποψήφιο Δήμαρχο τον Καλαϊτζή Δημήτριο του Βασιλείου, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
1) Εκλογική Περιφέρεια ΑΧΙΝΟΥ
1. ΒΑΡΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ, εξακόσιες ογδόντα μία (681)
2. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εξακόσιες σαράντα μία (641)
3. ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τριακόσιες πενήντα εννέα (359)
4. ΝΤΟΛΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, διακόσιες πενήντα οκτώ (258)
5. ΦΟΥΡΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΛΑΜΑ, εκατόν ενενήντα εννέα (199)
2) Εκλογική Περιφέρεια ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ
1. ΚΟΤΣΑΝΠΑΠΑΣ ΧΑΡΙΣΣΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, χίλιες εκατόν εβδομήντα δύο (1172)
2. ΔΟΒΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, επτακόσιες πενήντα τρεις (753)
3. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, επτακόσιες σαράντα επτά (747)
4. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εξακόσιες ογδόντα τέσσερις (684)
5. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εξακόσιες πενήντα μία (651)
6. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, εξακόσιες πέντε (605)
7. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ, πεντακόσιες ενενήντα οκτώ (598)
8. ΜΙΚΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ, πεντακόσιες τριάντα μία (531)
9. ΖΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, πεντακόσιες (500)
10. ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, τετρακόσιες πενήντα μία (451)
11. ΦΡΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, τετρακόσιες τριάντα πέντε (435)
12. ΛΩΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΙΣΑΑΚ, τριακόσιες εξήντα δύο (362)
13. ΚΑΤΣΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, τριακόσιες δύο (302)
14. ΚΟΥΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, διακόσιες εξήντα τρεις (263)
3) Εκλογική Περιφέρεια ΝΙΓΡΙΤΗΣ
1. ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, χίλιες εξήντα πέντε (1065)
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εννιακόσιες δώδεκα (912)
3. ΒΑΔΙΚΟΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, οκτακόσιες εξήντα τρεις (863)
4. ΤΣΕΛΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, επτακόσιες πενήντα οκτώ (758)
5. ΜΠΑΓΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, επτακόσιες σαράντα τρεις (743)
6. ΜΠΑΣΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, επτακόσιες σαράντα μία (741)
7. ΤΡΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, εξακόσιες τριάντα μία (631)
8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΑΛΙΡΟΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τετρακόσιες εβδομήντα τέσσερις (474)
9. ΑΧΤΣΑΛΩΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, τετρακόσιες πενήντα πέντε (455)
10. ΤΣΙΩΛΗΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τετρακόσιες οκτώ (408)
11. ΠΕΓΟΥ – ΣΩΤΙΔΟΥ ΑΝΟΙΞΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, τριακόσιες ογδόντα τέσσερις (384)
12. ΚΟΥΛΤΣΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, τριακόσιες εξήντα (360)
13. ΤΕΡΖΑΚΗ – ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ, τριακόσιες εννέα (309)
14. ΔΟΥΜΟΥΧΤΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, διακόσιες ενενήντα έξι (296)
15. ΚΑΚΑΡΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ, διακόσιες τριάντα (230)
16. ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, διακόσιες πέντε (205)
17. ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, εκατόν ενενήντα δύο (192)
18. ΦΥΤΟΚΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, εκατόν σαράντα εννέα (149)
19. ΤΑΝΤΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, εκατόν τριάντα τρεις (133)
20. ΤΣΙΑΡΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εκατόν μία (101)
4) Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΑΓΙΛΟΥ
1. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ, εξακόσιες σαράντα εννέα (649)
2. ΒΑΔΑΡΛΗΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εξακόσιες δέκα οκτώ (618)
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, πεντακόσιες ογδόντα τρεις (583)
4. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, πεντακόσιες εβδομήντα δύο (572)
5. ΠΕΧ ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, πεντακόσιες σαράντα τέσσερις (544)
6. ΣΥΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, τετρακόσιες εννέα (409)
7. ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, τριακόσιες ενενήντα (390)
8. ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, τριακόσιες ογδόντα επτά (387)
9. ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, διακόσιες εξήντα (260)
Για τον ίδιο συνδυασμό, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι / εκπρόσωποι δημοτικών κοινοτήτων ή τοπικών κοινοτήτων:
1) Για την Τοπική Κοινότητα Αχινού:
1. ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, εκατόν δέκα έξι (116)
2. ΧΟΡΤΑΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ, πενήντα εννέα (59)
3. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, σαράντα δύο (42)
4. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, τριάντα τρεις (33)
2) Για την Τοπική Κοινότητα Δάφνης:
1. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τριάντα τέσσερις (34)
2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, είκοσι (20)
3. ΛΑΔΑ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, έξι (6)
4. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, δύο (2)
3) Για την Τοπική Κοινότητα Ζερβοχωρίου:
1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, εξήντα (60)
2. ΜΠΙΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, δέκα τρεις (13)
4) Για την Τοπική Κοινότητα Λευκοτόπου:
1. ΠΙΝΕΤΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, είκοσι εννέα (29)
2. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, είκοσι οκτώ (28)
3. ΠΑΠΑΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ, είκοσι τέσσερις (24)
4. ΤΣΙΛΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, δέκα πέντε (15)
5) Για την Τοπική Κοινότητα Πατρικίου:
1. ΜΑΝΙΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ, εκατόν σαράντα μία (141)
2. ΛΗΜΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, δέκα επτά (17)
3. ΛΙΑΤΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ, δέκα επτά (17)
6) Για την Τοπική Κοινότητα Σιτοχωρίου:
1. ΑΒΡΑΜΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ενενήντα (90)
2. ΣΗΛΙΑΧΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, εβδομήντα μία (71)
3. ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, τριάντα έξι (36)
4. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΓΕΡΑΚΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, τριάντα δύο (32)
7) Για την Τοπική Κοινότητα Χουμνικού:
1. ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, εβδομήντα πέντε (75)
2. ΑΔΑΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, εξήντα μία (61)
3. ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, πενήντα (50)
4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΙΣ, (0)
8) Για την Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής:
1. ΤΑΣΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εβδομήντα οκτώ (78)
2. ΓΚΟΥΤΑΚΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, εξήντα δύο (62)
3. ΚΑΝΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ, πενήντα οκτώ (58)
4. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, είκοσι (20)
9) Για την Τοπική Κοινότητα Αμπέλων:
1. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, ενενήντα έξι (96)
2. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, πενήντα πέντε (55)
3. ΔΕΡΕΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, σαράντα δύο (42)
4. ΣΙΩΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, είκοσι (20)
10) Για την Τοπική Κοινότητα Βέργης:
1. ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εκατόν πενήντα δύο (152)
2. ΖΕΤΤΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν δέκα οκτώ (118)
3. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, σαράντα μία (41)
4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, τριάντα επτά (37)
11) Για την Τοπική Κοινότητα Δημητριτσίου:
1. ΛΥΓΓΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, διακόσιες σαράντα οκτώ (248)
2. ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, εκατόν εβδομήντα επτά (177)
3. ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ, εκατόν είκοσι τρεις (123)
4. ΤΖΑΜΠΑΖΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ογδόντα δύο (82)
12) Για την Τοπική Κοινότητα Λυγαριάς:
1. ΔΙΒΑΝΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΑΔΑΜ, ογδόντα δύο (82)
2. ΜΑΛΙΩΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εβδομήντα τέσσερις (74)
3. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, εβδομήντα (70)
13) Για την Τοπική Κοινότητα Νικοκλείας:
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, πενήντα τέσσερις (54)
2. ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, πενήντα δύο (52)
3. ΟΥΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, σαράντα δύο (42)
4. ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΦΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, τριάντα δύο (32)
14) Για την Τοπική Κοινότητα Σησαμίας:
1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ, εκατόν ογδόντα έξι (186)
2. ΓΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εξήντα επτά (67)
3. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, είκοσι τρεις (23)
4. ΚΑΡΑΜΑΝΑΒΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, επτά (7)
15) Για την Τοπική Κοινότητα Τριανταφυλλιάς:
1. ΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, διακόσιες εξήντα έξι (266)
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΔΑΜ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εκατόν εξήντα τέσσερις (164)
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τέσσερις (4)
4. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, (0)
16) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νιγρίτης:
1. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, τετρακόσιες εβδομήντα πέντε (475)
2. ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ, τριακόσιες εξήντα δύο (362)
3. ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, διακόσιες ογδόντα εννέα (289)
4. ΠΡΟΒΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, διακόσιες εβδομήντα επτά (277)
5. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ή ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, διακόσιες πενήντα (250)
6. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ, εκατόν ογδόντα έξι (186)
17) Για τη Δημοτική Κοινότητα Τερπνής:
1. ΜΠΑΓΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, τριακόσιες ογδόντα οκτώ (388)
2. ΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, διακόσιες ενενήντα οκτώ (298)
3. ΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, διακόσιες ογδόντα μία (281)
4. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, εβδομήντα (70)
5. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, σαράντα δύο (42)
6. ΠΡΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, είκοσι οκτώ (28)
18) Για την Τοπική Κοινότητα Ανθής:
1. ΣΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εκατόν εβδομήντα επτά (177)
2. ΠΟΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ, σαράντα τέσσερις (44)
3. ΣΟΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, είκοσι (20)
4. ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, δέκα τέσσερις (14)
19) Για την Τοπική Κοινότητα Θερμών:
1. ΧΟΡΤΙΑΤΙΝΟΣ ΑΝΘΥΜΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εβδομήντα εννέα (79)
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, τριάντα (30)
3. ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, δώδεκα (12)
4. ΠΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εννέα (9)
20) Για την Τοπική Κοινότητα Φλάμπουρου:
1. ΜΑΔΕΜΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ογδόντα έξι (86)
2. ΜΕΡΣΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ογδόντα πέντε (85)
3. ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, σαράντα πέντε (45)
4. ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, σαράντα τρεις (43)
21) Για την Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου:
1. ΣΑΪΤΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ενενήντα πέντε (95)
2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, σαράντα πέντε (45)
22) Για την Τοπική Κοινότητα Αηδονοχωρίου:
1. ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εκατόν εξήντα (160)
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, είκοσι δύο (22)
23) Για την Τοπική Κοινότητα Ευκαρπίας:
1. ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, διακόσιες δέκα επτά (217)
2. ΜΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εκατόν τριάντα (130)
3. ΓΑΪΤΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, είκοσι μία (21)
4. ΜΟΥΤΣΙΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, δύο (2)
24) Για την Τοπική Κοινότητα Ιβήρων:
1. ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, διακόσιες είκοσι μία (221)
2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, πενήντα μία (51)
3. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, δέκα έξι (16)
4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, δέκα (10)
25) Για την Τοπική Κοινότητα Καστανοχωρίου:
1. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, πενήντα δύο (52)
26) Για την Τοπική Κοινότητα Μαυροθαλάσσης:
1. ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, διακόσιες πενήντα δύο (252)
2. ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, διακόσιες σαράντα μία (241)
3. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ενενήντα δύο (92)
4. ΔΟΥΜΑΖΟΥ – ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, είκοσι (20)
27) Για την Τοπική Κοινότητα Τραγίλου:
1. ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εκατόν σαράντα επτά (147)
2. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, πενήντα (50)
3. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ, σαράντα οκτώ (48)
4. ΓΚΑΓΚΑΝΙΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, δέκα έξι (16)
Γ) Για το συνδυασμό: “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ”, με υποψήφιο Δήμαρχο τον Τερζίδη Χαράλαμπο του Κωνσταντίνου, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
1) Εκλογική Περιφέρεια ΑΧΙΝΟΥ
1. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑΚΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗ, εξήντα εννέα (69)
2. ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, είκοσι εννέα (29)
3. ΨΑΛΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, είκοσι δύο (22)
2) Εκλογική Περιφέρεια ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ
1. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, πενήντα τρεις (53)
2. ΤΣΙΝΤΣΦΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, σαράντα επτά (47)
3. ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τριάντα εννέα (39)
4. ΣΙΟΥΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, τριάντα έξι (36)
5. ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ, είκοσι (20)
6. ΤΡΙΜΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, τέσσερις (4)
3) Εκλογική Περιφέρεια ΝΙΓΡΙΤΗΣ
1. ΤΖΙΟΥΒΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, διακόσιες σαράντα τρεις (243)
2. ΜΗΤΡΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εκατόν σαράντα επτά (147)
3. ΑΜΠΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εκατόν τρεις (103)
4. ΤΣΙΧΑΡΑΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ενενήντα μία (91)
5. ΚΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ογδόντα έξι (86)
6. ΚΟΥΤΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εβδομήντα επτά (77)
7. ΠΑΠΙΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εβδομήντα επτά (77)
8. ΦΑΚΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, εβδομήντα τέσσερις (74)
9. ΜΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, πενήντα επτά (57)
10. ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, πενήντα (50)
11. ΚΟΥΤΟΥΣΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, τριάντα μία (31)
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, είκοσι εννέα (29)
13. ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, είκοσι μία (21)
4) Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΑΓΙΛΟΥ
1. ΜΑΓΚΑΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, εξήντα (60)
2. ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ, τριάντα τρεις (33)
3. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ, τριάντα τρεις (33)
4. ΣΤΟΥΚΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, έντεκα (11)
5. ΣΤΟΥΚΑΒΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, δέκα (10)
Για τον ίδιο συνδυασμό, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι / εκπρόσωποι δημοτικών κοινοτήτων ή τοπικών κοινοτήτων:
1) Για την Τοπική Κοινότητα Λευκοτόπου:
1. ΨΑΛΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, δέκα (10)
2) Για την Τοπική Κοινότητα Σιτοχωρίου:
1. ΤΖΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, σαράντα τρεις (43)
2. ΓΚΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, δώδεκα (12)
3) Για την Τοπική Κοινότητα Χουμνικού:
1. ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, πέντε (5)
4) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νιγρίτης:
1. ΜΠΑΡΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ, εκατόν δέκα εννέα (119)
2. ΚΙΣΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, εκατόν δέκα (110)
3. ΚΟΥΤΟΥΣΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, εβδομήντα τέσσερις (74)
5) Για τη Δημοτική Κοινότητα Τερπνής:
1. ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, εξήντα πέντε (65)
2. ΜΠΑΡΛΙΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, εξήντα μία (61)
6) Για την Τοπική Κοινότητα Ανθής:
1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ, έξι (6)
7) Για την Τοπική Κοινότητα Θερμών:
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, δύο (2)
2. ΓΚΑΤΖΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, μία (1)
8) Για την Τοπική Κοινότητα Φλάμπουρου:
1. ΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ, είκοσι δύο (22)
2. ΣΙΒΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ, δέκα τρεις (13)
3. ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, έντεκα (11)
4. ΔΟΞΟΜΠΟΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, δέκα (10)
9) Για την Τοπική Κοινότητα Ευκαρπίας:
1. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ, δέκα τρεις (13)
10) Για την Τοπική Κοινότητα Μαυροθαλάσσης:
1. ΓΚΟΥΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, είκοσι τέσσερις (24)