Δήμος Βισλατίας: 46 υποψήφιοι σύμβουλοι με την Λαϊκή Συσπείρωση και επικεφαλής τον Χαράλαμπο Τερζίδη

Δήμος Βισλατίας: 46 υποψήφιοι σύμβουλοι με την Λαϊκή Συσπείρωση και επικεφαλής τον Χαράλαμπο Τερζίδη
Εκλογές-2014-ΒισαλτίαςΤο ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης για τον Δήμο Βισαλτίας περιλαμβάνει 28 υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους στις εκλογικές περιφέρειες του Δήμου καθώς και 18 υποψηφίους για τα τοπικά συμβούλια. Αναλυτικά τα ονόματα των υποψηφίων που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο είναι:
 
Λαϊκή ΣυσπείρωσηΤΕΡΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος
Εκλογική Περιφέρεια Αχινού
1. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑΚΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗ
2. ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΨΑΛΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Βισαλτίας
1. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
3. ΠΑΡΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΣΙΟΥΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΤΡΙΜΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΤΣΙΝΤΣΦΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
7. ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Νιγρίτης
 1. ΑΜΠΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 2. ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 3. ΚΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 4. ΚΟΥΤΟΥΣΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 5. ΚΟΥΤΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 6. ΜΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 7. ΜΗΤΡΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
 9. ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΠΑΠΙΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΙΟΥΒΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΣΙΧΑΡΑΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΦΑΚΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Τραγίλου
1. ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
2. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
3. ΜΑΓΚΑΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΤΟΥΚΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΤΟΥΚΑΒΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Δημοτική Κοινότητα Νιγρίτης
1. ΚΙΣΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΟΥΣΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΠΑΡΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
 
Δημοτική Κοινότητα Τερπνής
1. ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2. ΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ
3. ΜΠΑΡΛΙΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Ανθής
1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Ευκαρπίας
1. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ
 
Τοπική Κοινότητα Θερμών
1. ΓΚΑΤΖΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Λευκότοπου
  1. ΨΑΛΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Τοπική Κοινότητα Μαυροθαλάσσης
  1. ΓΚΟΥΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Σιτοχωρίου
  1. ΓΚΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΤΖΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Φλαμπούρου
1. ΔΟΞΟΜΠΟΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ
4. ΣΙΒΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Χουμνικού
1. ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ