Εκλογές στον Εμπορικό Σύλλογο Σερρών

εμπορικός σύλλογοςΤην Δευτέρα 24/3/14 θα διεξαχθούν οι εκλογές στον Εμπορικό Σύλλογο Σερρών .Οι κάλπες θα ανοίξουν στις 17:30 και θα κλείσουν στις 22:00 .Ο χώρος που θα διεξαχθούν είναι στο Επιμελητήριο Σερρών .
Τα ψηφοδέλτια που θα διεκδικήσουν την ψήφο των Σερραίων εμπόρων είναι:
Η «κίνηση Σερραίων εμπόρων» με επικεφαλής τον κ. Μπαλίτη
Η «Σερραϊκή εμπορική ενότητα» με επικεφαλής της κ. Λουτράδη
Η «αγωνιστική κίνηση των ΕΒΕ» με επικεφαλής τον κ. Φαρμάκη

 Αναλυτικά τα ψηφοδέλτια και οι υποψήφιοι
Οι υποψηφιότητες σε συνδυασμούς  είναι οι εξής:
ΚΙΝΗΣΗ ΣΕΡΡΑΙΩΝ ΕΜΠΟΡΩΝ
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
  1. Αβραάμ Ίων του Κων/νου
  2. Αθανασέλη Κυριακή του Δημητρίου
  3. Αναγνώστου Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
  4. Γεωργιάδης Ηλίας του Γεωργίου
  5. Ζαράκης Χρήστος του Παντελή
  6. Κατσιφής Νικόλαος του Χαραλάμπους
  7. Κουντουράς Νικόλαος του Γεωργίου
  8. Μαδεμλής Νικόλαος του Ιωάννη
  9. Μηλίγκα Κυριακή του Χαραλάμπους
  10. Μισυρλής Στέργιος του Γεωργίου
  11. Μπαλίτης Ιωάννης του Αναστασίου
  12. Πανταζής Δημήτριος του Νικολάου
  13. Πριμπέλης Παναγιώτης του Ιωάννη
  14. Ρακιτζής Μάριος του Βασιλείου
Για Ελεγκτική Επιτροπή
  1. Ζήσης Νικόλαος του Βασιλείου
  2. Μαδεμλής Κων/νος του Αθανασίου
  3. Πανταζής Ευστράτιος του Νικολάου
Για την ΟΕΣΚΑΜΘ
  1. Αβραάμ Ίωντου Κων/νου
  2. Αθανασέλη Κυριακή του Δημητρίου
  3. Αμανατίδης Ανέστης του Ηλία
  4. Αναγνώστου Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
  5. Ζαράκης Χρήστος του Παντελή
  6. Κατσιφής Νικόλαος του Χαράλαμπου
  7. Κουντουράς Νικόλαος του Γεωργίου
  8. Μαδεμλής Νικόλαος του Ιωάννη
  9. Μισυρλής Στέργιος του Γεωργίου
  10. Μηλίγκα Κυριακή του Χαράλαμπου
  11. Μπαλίτης Ιωάννης του Αναστασίου
  12. Πανταζής Δημήτριος του Νικολάου
  13. Πριμπέλης Παναγιώτης του Ιωάννη
  14. Ρακιτζής Μάριος του Βασιλείου
 
ΣΕΡΡΑΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
  1. Αλικότσης Χρήστος του Παράσχου
  2. Αραβίδου Ελισσάβετ του Δηνητρίου
  3. Βλαχου Κωνσταντίνα του Χρήστου
  4. Θεοχαρίδου Μαρία του Πολυχρόνη
  5. Κελλίδης Βασίλειος του Μιχαήλ
  6. Κοντού Αναστασία (Σάσα) του  Στέργιου
  7. Λουτράδη Μαρίνα του Αθανασίου
  8. Μωυσιάδου Βαΐα του Σάββα
  9. Παρασχάκης Γεώργιος του Αποστόλου
  10. Τζαμτζής Ιωσήφ ( Άκης)  του Σπύρου
  11. Τσουρλιάνης Ιωάννης του Νικολάου
  12. Χατζηδημητρίου ( Χατζής) Δημήτριος του Γεωργίου
Για Ελεγκτική Επιτροπή
  1. Αγαπητός Βασίλειος του Δημητρίου
  2. Αλικότση Μαρία του Παράσχου
  3. Βαγενά Αικατερίνη του Σωτηρίου
Για την ΟΕΣΚΑΜΘ
  1. Αλικότσης Χρήστος του Παράσχου
  2. Αραβίδου Ελισσάβετ του Δηνητρίου
  3. Θεοχαρίδου Μαρία του Πολυχρόνη
  4. Κελλίδης Βασίλειος του Μιχαήλ
  5. Λουτράδη Μαρίνα του Αθανασίου
  6. Παρασχάκης Γεώργιος του Αποστόλου
  7. Τζαμτζής Ιωσήφ ( Άκης) του Σπύρου
  8. Χατζηδημητρίου ( Χατζής) Δημήτριος του Γεωργίου
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ των Ε.Β.Ε
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
  1. Ποιμενίδου Αικατερίνη του Παναγιώτη
  2. Φαρμάκης Παύλος του Δημητρίου
Για την ΟΕΣΚΑΜΘ
  1. Ποιμενίδου Αικατερίνη του Παναγιώτη