Εκλογές την Κυριακή στην ΑΔΕΔΥ Σερρών-Τα ονόματα των υποψηφίων

adedyΗ θητεία των οργάνων του Νομαρχιακού Τμήματος της ΑΔΕΔΥ Σερρών  ολοκληρώνεται. Βάση όσων προβλέπονται στο καταστατικό της ΑΔΕΔΥ αλλά και των άρθρων 3,4,5 και 6 του κανονισμού λειτουργίας των Νομαρχιακών Τμημάτων και μετά από σχετική απόφαση της Ε.Γ. προχωράμε στην σύγκληση Εκλογοαπολογιστικής Γενικής Συνέλευσης και στη διεξαγωγή Εκλογών για την ανάδειξη νέας Εκτελεστικής Γραμματείας καθώς και Εξελεγκτικής Επιτροπής, την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2013, στον χώρο του Εργατικού Κέντρου Σερρών.

Η Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση θα ξεκινήσει στις 9:00 π.μ. με θέματα:

  • Εκλογή Προεδρείου.
  • Οικονομικός Απολογισμός
  • Απολογισμός απερχόμενης Ε. Γ.
  • Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής

Οι Εκλογές για την  ανάδειξη της νέας Εκτελεστικής Γραμματείας καθώς και της Εξελεγκτικής Επιτροπής του Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ Σερρών, θα ξεκινήσουν στις 12:00 π.μ. και θα ολοκληρωθούν στις 15:00 μ.μ.

Τα ψηφοδέλτια που κατατέθηκαν  και θα συμμετέχουν στην εκλογική διαδικασία είναι τα παρακάτω: 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ  ΤΜΗΜΑ
Α.Δ.Ε.Δ.Υ.  ΣΕΡΡΩΝ
ΕΚΛΟΓΕΣ  22-9-2013
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
 «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ  ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΓΙΑ  ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ 
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΖΗΛΙΑΧΩΒΑΛΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ
ΨΑΘΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 
ΛΟΚΑΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ
 
 ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
 «ΤΑ.ΔΗ.ΣΥ.»
ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ  ΤΟ Π.Α.ΜΕ.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΓΙΑ  ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ 
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   ΑΓΑΠΗ
ΔΑΛΙΣΚΑ   ΕΛΕΝΗ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ   ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
ΛΑΓΙΟΣ   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΜΑΤΙΟΣ   ΖΗΣΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΜΑΛΑΜΑΤΗ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   ΠΑΡΑΣΧΟΣ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 
  
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
 «ΔΑΚΕ  ΔΗΜΟΣΙΟΥ  ΤΟΜΕΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΓΙΑ  ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ 
ΔΑΛΑΓΚΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ   ΕΛΕΝΗ
ΚΕΡΕΖΗ   ΙΩΑΝΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΟΥΡΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ   ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 
ΝΕΔΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
 
 
 ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
 «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΓΙΑ  ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ 
ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ  ΑΒΡΑΑΜ
ΚΑΡΥΔΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΟΤΑΣ   ΑΡΗΣ
ΜΠΑΙΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΟΥΚΙΚΑΣ   ΚΩΣΤΑΣ
ΝΑΟΥΜ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΤΙΝΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΟΥΔΑ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ   ΘΩΜΑΣ
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ   ΣΩΤΗΡΙΑ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΣΟΦΙΑ