ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Ολοι οι σταυροί των υποψηφίων στο Δήμο Σερρών

ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Ολοι οι σταυροί των υποψηφίων στο Δήμο Σερρών
Εκλογές-2014-ΣερρώνΔόθηκαν από το Πρωτοδικείο Σερρών επίσημα η σταυροδοσία των υποψηφίων Δημοτικών συμβούλων στο Δήμο Σερρών, καθώς και των Τοπικών συμβούλων.
Η κατανομή των 41 εδρών  (32 Σέρρες, 2 Μητρούσι, 3 Σκούταρι, 2 Λευκώνα, 1 Ορεινή, 1 Ανω Βροντού) αυτές σύμφωνα και με την ψηφοφορία του β’ γυρου κατανέμονται οι 41 έδρες ώς εξής:
Ο  Αγγελίδης παίρνει 25 έδρες (6 έδρες α’ γύρο + 19 έδρες β’ γύρο)
από 1 έδρα σε Μητρούσι, Σκούταρι, Λευκώνα, Ορεινή, Βροντού  
και 20 έδρες στις Σέρρες
Γκότσης Ηλίας, 2)Παπαβασιλείου Βασίλης 3)Γαλάνης Στέργιος, ,4) Μυστακίδης Παύλος, 5)Χατζηµαργαρίτης Μαργαρίτης, 6)∆ούκας Γιώργος, 7)Τερζής, Βασίλης, 8)Καδής Γιώργος, 9) Αγιαννίδου-Αρβανίτη Σταυρούλα, 10)Γρηγοριάδης Παναγιώτης, 11)Μπιτζίδου Σοφία, 12)Καρπουχτσής Κώστας, 13)Αραµπατζής Θεόδωρος, 14) Σούζας Ζαχαρίας, 15)Μεγαλοµύστακας Αναστάσιος, 16)Στεργίου Νικόλαος, 17) Χαρίτος Χρήστος, 18) Χασαπίδης Κώστας,19) Ραμπότας Ευθύμιος, 20) Γρηγοριάδης Χρήστος,
Εκλογική Περιφέρεια Λευκώνος:
1)Γάτσιος Ιωάννης Εκλογική περιφέρεια Καπετάν Μητρούση 1) Χράπας Παντελής 
Εκλογική περιφέρεια Σκουτάρεως
1)Μερετούδης ∆ηµήτρης 
Εκλογική Περιφέρεια Ορεινής: 
1)Θεοχάρης Μιχαήλ 
Εκλογική Περιφέρεια Βροντούς :
1)Τσαλίκογλου ∆ηµήτριος 
Ο Φωτιάδης παίρνει 8 έδρες (7 από τον α’ γυρο + 1 από τον 2ο γυρο)
 Από 1 έδρα σε Σκούταρι και Λευκώνα και 6 έδρες στις Σέρρες
Από τον συνδυασμό «Δυναμική Πορεία Ανάπτυξης» εκλέγονται στις Σέρρες ο επικεφαλής Στέφανος Φωτιάδης καθώς και οι κ.κ. Δέσποινα Ιλανίδου-Βίλλιου, Σάκης Γάτσιος, Χρυσούλα Δρίγκα, Βασίλης Χρυσανθίδης, Μιχάλης Σωτηρίου
Εκλέγονται οι κ.κ. Αλέξανδρος Καλαϊτζίδης στον Λευκώνα και Σταλακτή Ηλιοπούλου στο Σκούταρι
Ο Μηλίδης παίρνει  5 έδρες (όλες από τον α’ γυρο)
 από τις οποίες οι 3 στις Σέρρες και από 1 σε Σκούταρι και Μητρούσι
Από την «Εποχή Δημιουργίας» ο επικεφαλής Θ.Μηλίδης, η κυρία Καλωτα Παναγιώτα και  ο Αντώνης Αναστασιάδης στις Σέρρες καθώς και ο κ. Ηλία Δεμερτζής στο Μητρούσι και Ηλίας Αναστασιάδης στο Σκούταρι.
Ο Κοτρώνης παίρνει 2 έδρες στις Σέρρες
Από την «Διάβαση Πεζών», ο επικεφαλής του συνδυασμού Παναγιώτης Κοτρώνης και  η κυρία Γεωργούλα Σουλτάνα
Ο Καρύδας παίρνει 1 έδρα στις Σέρρες
Ο επικεφαλής του συνδυασμού «Λαϊκή Συσπείρωση» Νικόλαος Καρύδας
  Η σταυροδοσία έχει ως εξής:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΣΕΡΡΑΙΩΝ -Π.ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ 12499
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ 304
2. ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 130
3. ΤΣΙΑΠΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
1. ΧΡΑΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1223
2. ΤΣΙΟΥΛΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 785
3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ 473
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΛΕΥΚΩΝΑ
1. ΓΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 619
2. ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ – ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 417
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΟΝΤΙΟΥ 338
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΙΝΗΣ
1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 358
2. ΜΑΝΔΕΛΑ – ΧΑΡΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 168
3. ΒΕΡΓΟΥΛΙΔΟΥ – ΤΣΙΑΡΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΤΙΑΝΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΗ 138
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 1199
2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 1054
3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1020
4. ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 959
5. ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 864
6. ΔΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 816
7. ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 787
8. ΚΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 654
9. ΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ – ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 627
10. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 569
11. ΜΠΙΤΖΙΔΟΥ – ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 564
12. ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 562
13. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 561
14. ΣΟΥΖΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 505
15. ΜΕΓΑΛΟΜΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 397
16. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 383
17. ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 383
18. ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 381
19. ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ 350
20. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 331
21. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 330
22. ΚΥΡΤΑΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 313
23. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 297
24. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ 290
25. ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 288
26. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 286
27. ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 278
28. ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 270
29. ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 254
30. ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 238
31. ΠΑΡΝΑΡΑ- ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑΤΘΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 235
32. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 222
33. ΔΡΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 216
34. ΘΑΛΑΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗ 197
35. ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 194
36. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 190
37. ΝΕΟΛΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 187
38. ΓΚΟΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 184
39. ΜΕΛΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 178
40. ΠΑΠΑΝΤΩΝ ΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΝΔΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤ 177
41. ΚΑΝΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 176
42. ΚΟΤΣΙΡΕΑ – ΤΣΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 163
43. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 161
44. ΒΑΔΙΑΚΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 157
45. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
46. ΚΑΡΤΑΣΗ ΟΛΓΑ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 121
47. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΣΤΟΙΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 113
48. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 105
49. ΓΛΟΥΦΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 98
50. ΣΤΟΙΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96
51. ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ – ΡΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 95
52. ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ 66
53. ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 62
54. ΚΕΝΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
1. ΜΕΡΕΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ 913
2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 726
3. ΣΟΥΠΙΔΟΥ – ΣΤΟΙΚΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ 333
4. ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 297
5. ΜΠΑΛΚΟΥΡΗΣΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 252
6. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 143
Τοπική Κοινότητα Άνω Βροντούς
1. ΚΑΡΑΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 69
2. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 15
Τοπική Κοινότητα Αναγεννήσεως
1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 166
2. ΓΑΒΡΙΗΛ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 101
3. ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74
4. ΣΙΑΤΑΤΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 40
Τοπική ΚοινότηταΆνω Καμήλας
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 176
2. ΦΕΓΓΟΜΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28
3. ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 8
Τοπική Κοινότητα Βαμβακιάς
1. ΚΑΒΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 67
2. ΚΥΡΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 17
3. ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0
Τοπική Κοινότητα Μητρουσίου
1. ΜΗΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 141
2. ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 106
3. ΒΑΒΑΤΖΙΑΝ Η Σ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 97
4. ΒΕΛΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 70
Τοπική Κοινότητα Μονοκκλησιάς
1. ΑΛΕΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
2. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29
Τοπική Κοινότητα Πρόβατά
1. ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 147
2. ΜΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣΧΑΡΙΤΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΓΚΙΚΑ 93
3. ΤΑΣΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 64
4. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 47
Δημοτική Κοινότητα Λευκώνα
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 156
2. ΠΙΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 135
3. ΡΙΤΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 87
4. ΚΙΟΣΕ ΑΝΘΟΥΛΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 66
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
6. ΚΟΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
Τοπική Κοινότητα Καλών Δένδρων
1. ΤΣΙΜΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 250
2. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 122
3. ΚΥΡΒΕΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
4. ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
Τοπική Κοινότητα Χριστού
1. ΑΛΕΚΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43
2. ΤΣΕΧΕΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 43
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
4. ΠΕΤΣΙΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ 7
Τοπική Κοινότητα Ορεινής
1. ΣΟΥΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 149
2. ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 88
3. ΚΛΙΑΜΠΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ 38
4. ΡΙΤΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
Δημοτική Κοινότητα Σερρών
1. ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ – ΜΠΟΥΡΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 493
2. ΣΦΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 432
3. ΜΠΑΔΕΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 418
4. ΛΑΝΤΖΟΣ ΒΑΛΑΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 386
5. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 369
6. ΚΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 333
7. ΚΑΦΤΑΝ Η Σ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 316
8. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 287
9. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥΖΑΧΑΡΟΥΛΑΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 264
10. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 260
11. ΓΚΟΥΓΚΟΥΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 225
12. ΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 191
13. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 182
14. ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ 182
15. ΚΑΛΛΙΟΓΛΟΥ – ΜΑΚΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 146
16. ΚΙΤΣΙΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 127
Τοπική Κοινότητα Ελαιώνος
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37
2. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
3. ΙΑΚΩΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 5
4. ΚΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1
Τοπική Κοινότητα Επταμύλων
1. ΖΑΡΑΦΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 149
2. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 16
3. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 10
4. ΜΟΛΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 9
Τοπική Κοινότητα Οινούσσας – Χιονοχωρίου
1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 96
2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 86
3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
4. ΓΙΑΝΝΑΚΗ – ΓΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥΤΟΥ ΘΩΜΑ 10
Δημοτική Κοινότητα Σκουτάρεως
1. ΓΙΑΒΡΘΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 174
2. ΓΚΟΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 141
3. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΑΝΑ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 111
4. ΜΠΟΡΔΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 102
5. ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93
6. ΦΥΛΑΧΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 47
Τοπική Κοινότητα Αγίας Ελένης
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΛΕΙΩ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 115
2. ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55
3. ΛΙΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26
4. ΚΑΛΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
Τοπική Κοινότητα Αδελφικού
1. ΤΟΥΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 183
2. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
Τοπική Κοινότητα Βαμβακούσσης
1. ΣΚΑΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 62
2. ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
Τοπική Κοινότητα Κάτω Καμήλας
1. ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 149
2. ΚΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 125
3. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 62
4. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57
Τοπική Κοινότητα Κουβουκλίων
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 42
2. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 9
Τοπική Κοινότητα Κουμαριάς
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 34
2. ΤΣΙΓΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
3. ΔΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
Τοπική Κοινότητα Κωνσταντινάτου
1. ΑΝΕΣΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 110
2. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ 34
3. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 12
Τοπική Κοινότητα Πεπονιάς
1. ΑΡΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 91
2. ΓΙΑΡΙΜΗ – ΜΠΑΡΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 34

ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤ.ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ 14266
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1. ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 363
2. ΤΙΜΙΚΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 193
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
1. ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 840
2. ΚΑΡΑΣΟΥΛΤΑΝΗ – ΣΙΑΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 688
3. ΓΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 668
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΩΝΑ
1. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 719
2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 652
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 537
4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 290
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΙΝΗΣ
1. ΚΑΠΑΝΔΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 240
2. ΚΑΣΑΠΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 228
3. ΡΙΤΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 215
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
1. ΙΛΑΝΙΔΟΥ – ΒΙΛΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1341
2. ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ 1025
3. ΔΡΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 998
4. ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 811
5. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 752
6. ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 726
7. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ 716
8. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 619
9. ΜΙΧΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΥ 602
10. ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ 598
11. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 586
12. ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 584
13. ΜΠΑΜΠΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 541
14. Μ ΑΝΘΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 527
15. ΓΚΟΥΡΜΗ – ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 503
16. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 497
17. ΜΙΛΤΣΙΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 487
18. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 458
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 450
20. ΒΕΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 378
21. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 372
22. ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 360
23. ΣΑΡΙΚΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 356
24. ΚΑΦΑΝΑ ΦΑΝ Η ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 350
25. ΘΕΟΔΟΣΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 348
26. ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ 346
27. ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 336
28. ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 319
29. ΑΓΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 312
30. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 300
31. ΓΚΟΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 291
32. ΓΡΕΨΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 270
33. ΣΑΙΝΑΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 270
34. ΖΕΡΒΑΚΗ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 262
35. ΔΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 260
36. ΚΑΛΑΝ ΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 259
37. ΑΝΕΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 252
38. ΜΟΥΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 252
39. ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 243
40. ΜΠΙΡΤΖΙΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 241
41. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 235
42. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ 232
43. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ 230
44. ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 224
45. ΘΕΟΦΑΝ ΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 219
46. ΣΦΕΤΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 207
47. ΝΙΖΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 203
48. ΣΑΙΝΑΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ 190
49. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ 186
50. ΜΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 182
51. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΠΟΛΥΣ) ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ 179
52. ΒΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 169
53. ΠΑΛΙΣΙΔΟΥ – ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 169
54. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΤΟΥ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ 168
55. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ) ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 155
56. ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΣΑΠΛΑΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 142
57. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 138
58. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ 129
59. ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 119
60. ΜΑΝΔΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 103
61. ΤΖΗΚΑ ΑΡΧΟΝΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
62. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 82
63. ΠΟΥΣΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 50
64. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ) ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 47
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΛΑΚΤΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1132
2. ΜΠΟΥΓΑΔΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 600
3. ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 341
4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ 234
5. ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 167
Τοπική Κοινότητα Άνω Βροντούς
1. ΚΑΡΑΔΕΜIΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΛΙΣΣΕΑ 120
2. ΠΑΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ 38
Τοπική Κοινότητα Αναγεννήσεως
1. ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΟΧΑΝ) ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 136
2. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 126
3. ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 99
4. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ 19
Τοπική Κοινότητα Ανω Καμήλας
1. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75
3. ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΗΝΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 21
4. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
Τοπική Κοινότητα Βαμβακιάς
1. ΤΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 144
2. ΧΑΤΖ Η Μ Π ΕΪΛIΚΛ Η Σ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42
3. ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 30
4. ΒΑΡΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
Τοπική Κοινότητα Μητρουσίου
1. ΓΚΑΙΝΤΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 168
2. ΚΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 151
3. ΜΠΑΛΜΑΔΑΚΗ – ΚΟΥΛΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 106
4. ΔΗΜΗΤΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 72
Τοπική Κοινότητα Μονοκκλησιάς
1. ΜΑΝΙΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 52
2. ΔΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 22
3. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 12
Τοπική Κοινότητα Πρόβατά
1. ΝΕΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 136
2. ΓΑΡΓΑΒΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 91
3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 67
4. ΧΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
Δημοτική ΚοινότηταΛευκώνα
1. ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ 509
2. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 458
3. ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 237
4. ΣΑΚΙΣΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 202
5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 151
6. ΚΙΟΣΣΕ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 54
Τοπική Κοινότητα Καλών Δένδρων
1. ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ 140
2. ΔΑΥΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 112
3. ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 51
4. ΠΕΡΔΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
Τοπική Κοινότητα Χριστού
1. ΠΟΥΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 70
2. ΤΟΤΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 65
3. ΤΟΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 8
Τοπική Κοινότητα Ορεινής
1. ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 142
2. ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 101
3. ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 92
4. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19
Δημοτική Κοινότητα Σερρών
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΡΟΥΛΗ) 816
2. Μ ΟΥ ΡΟΥΖ IΔΟ Υ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 459
3. ΚΥΡΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 436
4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 422
5. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΠΟΛΥΣ) ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 399
6. ΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 378
7. ΚΑΡΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ 347
8. ΧΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 339
9. ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 321
10. ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 287
11. ΒΟΥΤΣΚΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 241
12. ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 215
13. ΤΣΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 214
14. ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ 189
15. ΧΗΝΑΚΗ – ΝΤΑΛΙΑΝ Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 171
16. ΠΕΤΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟΓΙΟΥ 156
Τοπική Κοινότητα Ελαιώνος
1. ΚΟΥΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 35
2. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
3. ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
4. ΔΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
Τοπική Κοινότητα Επταμύλων
1. ΘΕΟΦΑΝ ΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ 83
2. ΚΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 38
3. ΤΑΓΤΑΛΙΑΝ ΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 26
4. ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17
Τοπική Κοινότητα Οινούσσας – Χιονοχωρίου
1. ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
2. ΒΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
3. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24
4. ΜΑΝΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 12
Δημοτική Κοινότητα Σκουτάρεως
1. ΚΑΡΑΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 332
2. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 307
3. ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 162
4. ΚΟΛΕΟΓΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 121
5. ΚΕΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 117
6. ΜΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 93
Τοπική Κοινότητα Αγίας Ελένης
1. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
2. ΚΑΡΑΜΑΝΛΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 33
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
4. ΝΙΣΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 4
Τοπική Κοινότητα Αδελφικού
1. ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
2. ΜΟΥΤΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
Τοπική Κοινότητα Βαμβακούσσης
1. ΔΗΜΑΡΕΛΗ ΣΥΛΒΙΕ ΤΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 23
2. ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ 1
Τοπική Κοινότητα Κάτω Καμήλας
1. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 171
2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 96
3. ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ 58
4. ΤΟΠΑΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 25
Τοπική Κοινότητα Κουβουκλίων
1. ΚΑΡΑΜΑΝΑΒΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 45
2. ΚΑΤΣΙΩΛΑ – ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 29
Τοπική Κοινότητα Κουμαριάς
1. ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ 12
2. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 10
3. ΚΑΤΑΡΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7
Τοπική Κοινότητα Κωνσταντινάτου
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 61
2. ΓΚΙΟΒΕ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19
3. ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
Τοπική Κοινότητα Πεπονιάς
1. ΜΑΣΛΙΑΚΗ – ΒΑΤΣΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
2. ΜΑΡΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13
3. ΜΑΣΛΙΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ-ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΔΑΣ
ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ 1634
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
1. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 107
2. ΒΟΥΚΑΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 75
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΛΕΥΚΩΝΑ
1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 101
2. ΟΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝΟΣ 56
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΟΡΕΙΝΗΣ
1. ΓΚΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΕΡΡΩΝ
1. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 174
2. ΔΑΛΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 147
3. ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
4. ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136
5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ 117
6. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 104
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101
8. ΣΤΟΙΛΑΧΑΡΙΚΛΕΙΑ- ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97
9. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
10. ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 89
11. ΑΓΓΕΛΕΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 88
12. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 87
13. ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 86
14. ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 85
15. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 77
16. ΜΙΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63
17. ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
18. ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 56
19. ΤΟΥΡΝΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 56
20. ΔΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 53
21. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ 51
22. ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45
23. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 41
24. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
25. ΜΕΡΓΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 36
26. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
27. ΤΡΟΥΛΙΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 33
28. ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 32
29. ΚΑΡΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 28
30. ΚΑΚΑΡΛΗ ΔΗ ΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25
31. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 23
32. ΛΑΣΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 23
33. ΤΡΕΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 22
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
2. ΚΟΠΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 52
3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
Τοπική Κοινότητα Ανω Καμήλας
1. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 1
Τοπική Κοινότητα Μητρουσίου
1. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ 20
Τοπική Κοινότητα Πρόβατά
1. ΓΚΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
Δημοτική Κοινότητα Λευκώνα
1. ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 21
2. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 16
3. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 11
Τοπική Κοινότητα Χριστού
1. ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ 4
Τοπική Κοινότητα Ορεινής
1. ΤΡΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
Δημοτική Κοινότητα Σερρών
1. ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 121
2. ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 108
3. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 87
4. ΣΑΒΒΑΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 76
5. ΧΟΜΟΝΔΟΣΛΗ ΒΑΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 62
6. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 59
7. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ 51
8. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 51
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
10. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΤΟΥΑΝΤΩΝΙΟΥ 49
11. ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
12. ΤΡΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
13. ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 31
14. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 29
15. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26
16. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 20
Τοπική Κοινότητα Ελαιώνος
1. ΤΑΣΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2
Τοπική Κοινότητα Επταμύλων
1. ΤΣΙΑΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
Τοπική Κοινότητα Οινούσσας – Χιονοχωρίου
1. ΨΑΛΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3
Τοπική Κοινότητα Κάτω Καμήλας
1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

ΔΙΑΒΑΣΗ ΠΕΖΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ 3425
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1. ΛΕΙΛΕΞΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87
2. ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 69
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
1. ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 115
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61
3. ΚΥΡΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 59
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΩΝΑ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104
2. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 49
3. ΚΑΛΕΝΔΡΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 34
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΟΡΕΙΝΗΣ
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ 129
2. ΚΥΡΙΑΝ Ν Η ΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 116
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (TANIA) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227
2. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ 223
3. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 200
4. ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 176
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ Σ (ΦΟΥΛΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 171
6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 168
7. ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 158
8, ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 156
9. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
10, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 153
11. ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΡΟΔΟΠΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 152
12. ΚΙΑΚΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ 138
13. ΚΑΙΔΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑ 126
14. ΓΚΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 116
15. ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ 113
16. ΦΩΤΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 112
17. ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 106
18. ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 105
19. ΖΛΑΤΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 102
20. ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
21. ΚΟΤΑΝ ΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ 88
22. ΔΑΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 87
23. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 85
24. ΜΑΝΤΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 85
25. ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
26. ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 84
27. ΒΡΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 83
28. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 83
29. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 82
30. ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 81
31. ΒΟΚΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 74
32. ΚΙΣΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
33. ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 61
35. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57
36. ΠΡΟΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 56
37. ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 54
38. ΜΑΡΑΓΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53
39. ΚΑΒΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 52
40. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 49
41. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΕΜΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
42. ΤΑΠΑΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 48
43. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 46
44. ΣΑΠΑΡΔΑΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41
45. ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
46. ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
47. ΠΑΡΑΠΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) ΤΟΥ ΜΑΝΟΛΗ 37
48. ΚΑΛΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ 36
49. ΑΚΟΠΙΑΝ ΛΙΛΙΚΤΟΥ ΒΟΛΟΝΤΙΑ 35
50. ΤΣΙΣΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 33
51. ΚΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
52. ΚΕΤΣΕΤΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΟΥ 14
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
1 ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 139
2. ΠΟΛΥΖΑ ΝΙΚΗ ΣΥΖ. ΣΤΕΡΓΙΟΥ 63
3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ 39
4. ΜΟΥΤΛΑ ΓΑΡΟΦΑΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 38
Τοπική Κοινότητα Βαμβακιάς
1. ΠΙΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
Τοπική Κοινότητα Πρόβατά
1. ΣΥΜΕΩΝ ΓΚΙΑΟΥΡΗ ΧΑΙΔΩ ΣΥΖ. ΘΕΟΦΑΝΗ 54
Τοπική Κοινότητα Χριστού
1. ΣΑΠΑΡΔΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
Τοπική Κοινότητα Ορεινής
1. ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
Δημοτική Κοινότητα Σερρών
1. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 157
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ – ΡΑΦΑΗΛ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ 156
3. ΔΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 148
4. ΚΟΥΣΙΟΥ ΑΝΘΗ – ΕΛΙΣΣΑΒΕΤΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
5. ΒΛΑΧΟΘΑΝΑΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ 69
6. ΛΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61
7. ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 55
8. ΤΟΡΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
10. ΤΣΙΝΤΟΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50
11. ΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΒΑΖΓΚΕΝ ΤΟΥΧΟΡΕΝ 46
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
13. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 38
14. ΜΟΥΧΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 31
15. ΣΑΜΠΟΥΓΚΑΣΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ ΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΑ 30
16. ΣΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 27
Τοπική Κοινότητα Ελαιώνος
1. ΣΑΜΑΡΑ ΡΩΞΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
Τοπική Κοινότητα Επταμύλων
1. ΤΑΓΤΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 20
Τοπική Κοινότητα Πεπονιάς
1. ΤΖΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 10
2. ΣΟΥΛΙΚΤΣΗ ΠΙΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3

ΘΟΔΩΡΟΣ ΜΗΛΙΔΗΣ
ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ 10594
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1. ΛΕΙΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 243
2. ΞΑΝΘΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 89
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
1. ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ (ΦΟΥΛΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 626
2. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 596
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΛΕΥΚΩΝΑ
1. ΚΑΜΕΛΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 771
2. ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 139
3. ΚΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 78
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΙΝΗΣ
1. ΚΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 288
2. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΕΡΡΩΝ
1. ΚΑΛΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1296
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1196
3. ΔΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 926
4. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 795
5. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΑΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 759
6. ΙΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 736
7. ΣΙΜΗΤΑΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 690
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 621
9. ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 618
10. ΡΙΖΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΙΣΑΑΚ 571
11. ΟΡΛΙΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 508
12. ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 497
13. ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 456
14. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 417
15. ΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ 399
16. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 338
17. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 334
18. ΒΛΑΧΟΥ – ΙΚΙΟΥΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ 333
19. ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 329
20. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 304
21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 302
22. ΚΕΡΕΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 294
23. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 284
24. ΤΟΥΡΑΜΑΝΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 274
25. ΜΑΝΔΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 263
26. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 256
27. ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 235
28. ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 230
29. ΣΑΡΙΒΙΔΟΥ ΜΗΛΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ 222
30. ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 211
31. ΜΙΤΣΙΚΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 203
32. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 187
33. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 176
34. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 152
35. ΜΠΟΤΣΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 132
36. ΑΛΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 125
37. ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 92
38. ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
39. ΒΙΣΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 88
40. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΣΙΔΕΡΗ 81
41. ΚΑΣΙΓΙΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΙΣΤΗ) ΤΟΥ ΒΑΣ 68
42. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 61
43. ΓΙΟΜΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 59
44. ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 54
45. ΤΡΙΚΑΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 37
46. ΔΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 36
47. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 35
48. ΓΚΟΥΡΤΖΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 24
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 703
2. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 414
3. ΓΕΡΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 343
4. ΤΣΙΤΣΙΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 286
5. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 248
6. ΠΕΡΟΥΔΗ Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 147
Τοπική Κοινότητα Άνω Βροντούς
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 28
2. ΚΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
Τοπική Κοινότητα Αναγεννήσεως
1. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17
2. ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 13
3. ΓΚΟΥΡΤΖΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1
Τοπική Κοινότητα Άνω Καμήλας
1. ΣΕΡΕΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 79
2. ΠΕΜΠΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 28
3. ΚΟΡΤΕΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
4. ΤΣΑΛΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
Τοπική Κοινότητα Βαμβακιάς
1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 205
2. ΣΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 15
3. ΜΗΤΡΙΤΖΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 12
4. ΚΑΜΜΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 11
Τοπική Κοινότητα Μητρουσίου
1. ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΛΥΓΕΡΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 156
2. ΔΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 92
3. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
4. ΜΠΑΝΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 76
Τοπική Κοινότητα Μονοκκλησιάς
1. ΚΑΜΠΑΝΤΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
2. ΠΑΠΛΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15
3. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 14
4. ΤΣΙΟΡΛΑ ΑΝΤΩΝ ΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠ ΡΟΥ 11
Τοπική Κοινότητα Πρόβατά
1. ΜΠΑΙΛΓΚΑΜΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 58
2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 57
3. ΚΟΥΛΑΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
4. ΛΙΑΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5
Δημοτική Κοινότητα Λευκώνα
1. ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 124
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 86
3. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 53
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 38
5. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11
6. ΚΑΤΡΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 6
Τοπική Κοινότητα Καλών Δένδρων
1. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 98
2. ΚΑΛΕΝΔΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΝΘΟΥ 51
3. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43
4. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 10
Τοπική Κοινότητα Χριστού
1. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 146
2. ΣΙΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
Τοπική Κοινότητα Ορεινής
1. ΚΑΡΑΚΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 47
2. ΤΡΑΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 34
Δημοτική Κοινότητα Σερρών
1. ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 770
2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 581
3. ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΩΝ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 547
4. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 521
5. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 327
6. ΜΗΞΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 235
7. ΔΡΟΝΤΖΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 233
8. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 222
9. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΣΑΑΚ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 184
10. ΣΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 176
11. ΛΑΤΡΟΒΑΛΗ – ΧΗΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 147
12. ΜΠΙΜΠΙΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 144
13. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 142
14. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 130
15. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 101
16. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 97
Τοπική Κοινότητα Ελαιώνος
1. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 103
2. ΤΡΟΥΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 38
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 20
4. ΝΤΟΜΠΡΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
Τοπική Κοινότητα Επταμύλων
1. ΜΠΟΛΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
2. ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
3. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2
4. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1
Τοπική Κοινότητα Οινούσσας – Χιονοχωρίου
1. ΜΗΤΡΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 47
2. ΠΑΡΤΑΚΗΣ ΒΟΖΙΚΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 22
3. ΚΟΤΙΚΑ ΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ 3
4. ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 0
Δημοτική Κοινότητα Σκουτάρεως
1. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 158
2. ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 112
3. ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 102
4. ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 80
5. ΠΙΤΚΑ – ΠΟΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡ 66
6. ΤΟΤΖΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58
Τοπική Κοινότητα Αγίας Ελένης
1. ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 57
2. ΚΑΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 40
3. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14
4. ΚΟΥΜΛΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 2
Τοπική Κοινότητα Αδελφικού
1. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 54
2. ΜΟΥΔΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 5
Τοπική Κοινότητα Βαμβακούσσης
1. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΔΗ ΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 129
2. ΜΠΙΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ 8
Τοπική Κοινότητα Κάτω Καμήλας
1. ΖΗΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 64
2. ΜΗΛΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 61
3. ΔΗΜΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 41
4. ΦΑΝΤΣΙΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 7
Τοπική Κοινότητα Κουβουκλίων
1. ΑΣΣΑΝΑΚΙΔΟΥ – ΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 103
2. ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 20
Τοπική Κοινότητα Κουμαριάς
1. ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 196
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 24
3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 15
4. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 0
Τοπική Κοινότητα Κωνσταντινάτου
1. ΚΑΓΙΟΓΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ 35
2. ΤΣΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 2
3. ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 0
Τοπική Κοινότητα Πεπονιάς
1. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 156
2. ΤΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 32
3. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
4. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4