«Εποχή Δημιουργίας»: Όλα τα ονόματα των υποψηφίων συμβούλων με τον Θ.Μηλίδη για τον Δήμο Σερρών

«Εποχή Δημιουργίας»: Όλα τα ονόματα των υποψηφίων συμβούλων με τον Θ.Μηλίδη για τον Δήμο Σερρών
Ο Θ.Μηλίδης κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Σερρών το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του
Ο Θ.Μηλίδης κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Σερρών το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του

Τον πλήρη φάκελο των υποψηφιοτήτων του συνδυασμού «Εποχή Δημιουργίας» κατέθεσε το βράδυ της Κυριακής ο υποψήφιος Δήμαρχος Σερρών Θεόδωρος Μηλίδης. Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού απαρτίζεται από 162 υποψηφίους, 64 υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους στις εκλογικές περιφέρειες του Δήμου Σερρών και 98 υποψηφίους στις Δημοτικές Κοινότητες του Δήμου Σερρών

Αναλυτικα:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
Α. ΜΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

( ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ )

  1. ΛΕΪΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥΜΑΡΙΑΠΑΥΛΟΣ
  2. ΞΑΝΘΟΥΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ

( ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ )

  1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣΗΛΙΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΜΟΣΧΟΛΙΟΣΖΩΓΡΑΦΟΣ (ΦΟΥΛΗΣ)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

(ΛΕΥΚΩΝΑ)

  1. ΚΑΜΕΛΙΔΗΣΓΕΡΜΑΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΚΑΤΗΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

( ΟΡΕΙΝΗ )

  1. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΠΑΣΧΑΛΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΚΕΚΟΣΧΡΗΣΤΟΣΜΙΧΑΗΛ

( ΣΕΡΡΩΝ )

  1. ΑΛΑΜΑΝΙΔΗΣΑΝΔΡΕΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣΔΑΜΙΑΝΟΣ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
  4. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΑΝΝΑΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  5. ΒΙΣΝΑΧΡΙΣΤΙΝΑΠΑΥΛΟΣ
  6. ΒΛΑΧΟΥ-ΙΚΙΟΥΖΗΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)ΗΛΙΑΣ
  7. ΓΙΟΒΑΝΗΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΓΙΟΜΕΝΗΒΑΣΙΛΙΚΗΠΕΤΡΟΣ
  9. ΓΚΟΥΡΤΖΙΝΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΘΕΟΔΩΡΟΣ
  10. ΔΙΝΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
  11. ΔΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥΘΕΟΚΛΗΣΣΤΑΥΡΟΣ
  12. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥΚΑΛΛΙΟΠΗΙΩΑΝΝΗΣ
  13. ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  14. ΙΝΤΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΧΡΗΣΤΟΣ
  15. ΚΑΛΩΤΑΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  16. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣΝΕΚΤΑΡΙΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  17. ΚΑΣΙΓΙΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΙΣΤΗ)ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  18. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
  19. ΚΕΡΕΖΗΙΩΑΝΝΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  20. ΚΕΧΑΓΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΓΓΕΛΟΣ
  21. ΚΟΥΡΤΕΣΗΑΡΤΕΜΙΣΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
  22. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  23. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥΕΙΡΗΝΗΝΙΚΟΛΑΟΣ
  24. ΜΑΛΛΙΑΡΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  25. ΜΑΝΔΕΛΑΣΜΙΧΑΗΛΣΤΑΥΡΟΣ
  26. ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
  27. ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣΜΙΧΑΗΛΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  28. ΜΙΤΣΙΚΑΡΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
  29. ΜΠΟΤΣΟΛΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣ
  30. ΜΩΥΣΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΧΡΗΣΤΟΣ
  31. ΟΡΛΙΑΚΛΗΣΧΡΗΣΤΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣ
  32. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ)ΙΩΑΝΝΗΣ
  33. ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣΛΑΖΑΡΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  34. ΠΑΡΙΣΣΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΙΩΑΝΝΗΣ
  35. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
  36. ΡΙΖΟΣΣΑΒΒΑΣΙΣΑΑΚ
  37. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΑΣ)ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  38. ΣΑΡΙΒΙΔΟΥΜΗΛΙΑΖΗΣΗΣ
  39. ΣΙΑΚΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΡΑΣΧΟΣ
  40. ΣΙΑΜΑΓΚΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  41. ΣΙΜΗΤΑΣΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  42. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣΕΥΘΥΜΙΟΣΣΙΔΕΡΗΣ
  43. ΤΕΡΖΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
  44. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ
  45. ΤΟΥΡΑΜΑΝΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  46. ΤΡΙΚΑΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  47. ΧΑΛΑΤΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΗΛΙΑΣ
  48. ΧΑΤΖΑΚΟΣΗΛΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  49. ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΥΦΩΤΕΙΝΗΗΛΙΑΣ

( ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ )

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣΗΛΙΑΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  2. ΓΕΡΑΚΑΚΗΧΡΥΣΟΥΛΑΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  3. ΠΕΡΟΥΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦΩΤΙΟΣ
  4. ΤΟΠΟΥΖΗΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΤΣΙΤΣΙΝΟΥΔΗΣΣΩΤΗΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΧΡΥΣΑΦΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (3) ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥA/AΕΠΩΝΥΜΟΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΛΕΥΚΩΝΑ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥΙΩΑΝΝΑΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  3. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΠΑΥΛΟΣ
  4. ΚΑΤΡΑΝΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑΘΩΜΑΣ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΗΛΙΑΣ
  6. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥΔΩΡΟΘΕΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΕΡΡΩΝ

  1. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΔΩΡΑΗΛΙΑΣ
  2. ΓΑΛΑΝΗΣΙΣΑΑΚΔΑΜΙΑΝΟΣ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  4. ΔΡΟΝΤΖΑΣΑΝΕΣΤΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣ
  5. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)ΣΤΑΥΡΟΣ
  6. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΜΙΧΑΗΛ
  7. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣΣΑΒΒΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΛΑΤΡΟΒΑΛΗ-ΧΗΝΑΚΗΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
  9. ΜΑΚΡΑΚΗΣΒΑΛΕΝΤΙΩΝ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΗΞΙΟΥΔΗΜΑΡΙΕΤΤΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
  11. ΜΠΙΜΠΙΛΑΚΗΣΗΛΙΑΣΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  13. ΣΙΜΟΓΛΟΥΦΩΤΕΙΝΗΚΥΡΙΑΚΟΣ
  14. ΣΥΡΟΥΜΑΡΙΑΠΑΣΧΑΛΗΣ
  15. ΧΑΛΑΤΣΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΓΑΒΡΙΗΛ
  16. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

  1. ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗΕΥΓΕΝΙΑΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΠΙΤΚΑ-ΠΟΤΙΔΟΥΔΗΜΗΤΡΑΝΕΣΤΩΡ
  4. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΡΙΖΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  6. ΤΟΤΖΑΡΗΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΩΝ ΕΙΚΟΣΙ ΕΝΑ (21) ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΝΗΣ

  1. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  2. ΚΑΝΕΛΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΚΟΥΜΛΕΛΗΓΕΩΡΓΙΑΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥΘΕΟΔΩΡΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΔΕΛΦΙΚΟΥ

  1. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΜΟΥΔΙΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΩΣ

  1. ΓΚΟΓΚΑΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΓΚΟΥΡΤΖΙΝΗΙΩΑΝΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣΙΟΡΔΑΝΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  4. ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

  1. ΚΑΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

  1. ΚΟΡΤΕΖΗΕΛΙΣΑΒΕΤΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΠΕΜΠΕΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΣΤΕΡΓΙΟΣ
  3. ΣΕΡΕΚΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣΠΑΣΧΑΛΗΣ
  4. ΤΣΑΛΚΟΣΑΓΓΕΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΜΒΑΚΙΑΣ

  1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣΘΩΜΑΣΣΤΕΦΑΝΟΣ
  2. ΚΑΜΜΟΥΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΜΗΤΡΙΤΖΑΚΗΣΗΡΑΚΛΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  4. ΣΕΓΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣΗΛΙΑΣ

ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΣΗΣ

  1. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΜΠΙΜΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΑΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΛΑΙΩΝΟΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΙΩΑΝΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ
  2. ΒΛΑΧΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣ
  3. ΝΤΟΜΠΡΟΥΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΤΡΟΥΠΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΘΩΜΑΣ

ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ

  1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥΕΥΘΥΜΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣΑΡΧΙΜΗΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΜΠΟΛΛΑΣΤΗΛΕΜΑΧΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥΣΤΕΛΛΑΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣΧΡΗΣΤΟΣΑΝΔΡΕΑΣ
  3. ΚΑΛΕΝΔΕΡΗΣΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣΜΑΝΘΟΣ
  4. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

  1. ΔΗΜΤΣΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣΤΕΡΓΙΟΣ
  2. ΖΗΣΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΜΗΛΙΟΣΜΑΡΙΝΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  4. ΦΑΝΤΣΙΟΥΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΝ

  1. ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ
  2. ΑΣΣΑΝΑΚΙΔΟΥ- ΠΑΝΟΥΔΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΓΛΟΥΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΤΑΥΡΟΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑΗΛΙΑΣ
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣΖΑΦΕΙΡΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟΥ

  1. ΚΑΓΙΟΓΛΙΔΟΥΕΙΡΗΝΗΠΕΡΙΚΛΗΣ
  2. ΠΑΡΟΥΣΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΤΣΙΚΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑΠΕΤΡΟΣ

ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

  1. ΔΟΓΚΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΖΑΡΟΥΛΙΑΛΥΓΕΡΗΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΜΠΑΝΔΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΝΟΚΚΛΗΣΙΑ

  1. ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΠΑΠΛΙΩΤΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΠΕΤΡΙΔΟΥΒΑΡΒΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΤΣΙΟΡΛΑΑΝΤΩΝΙΑΛΑΜΠΡΟΣ

ΟΙΝΟΥΣΣΑΣ (ΧΙΟΝΟΧΩΡΙΟΥ )

  1. ΚΟΤΙΚΑΝΟΥΛΑΣΩΚΡΑΤΗΣ
  2. ΜΗΤΡΟΥΣΚΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΠΑΡΤΑΚΗΣΒΟΖΙΚΗΣΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
  4. ΣΤΑΜΑΤΗΜΑΡΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΡΕΙΝΗΣ

  1. ΚΑΡΑΚΟΥΤΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣ
  2. ΤΡΑΚΑΠΑΣΧΑΛΙΑΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕΠΟΝΙΑΣ

  1. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  4. ΤΖΙΑΚΑΜΑΡΙΑΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΒΑΤΑ

  1. ΚΟΥΛΑΚΙΔΗΣΔΑΝΙΗΛΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΛΙΑΛΙΟΣΛΑΜΠΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΜΠΑΪΛΓΚΑΜΗΣΕΥΡΥΠΙΔΗΣΣΤΑΥΡΟΣ
  4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΥ

  1. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΣΙΑΠΑΡΔΑΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ