Football League-Πανσερραϊκός: Εγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος 2015-2016

Football League-Πανσερραϊκός: Εγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος 2015-2016

Το μεσημέρι της Παρασκευής (4/9) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της football League 2015-2016. Σύμφωνα με αυτή πρώτος αντίπαλος για τον Πανσερραϊκο 1964 είναι ο Ολυμπιακός Βόλου 1937 στις 27/9 στο Δημοτικό γήπεδο Σερρών.

Αναλυτικά οι 32 αγωνιστικές της κλήρωσης έχουν ως εξής:

ΕΝΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ 2015 – 2016

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
27/9/2015   31/1/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005
ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΜΙΑ1964
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΧΑΝΙΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964 ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
4/10/2015 7/2/2016
ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΛΑΜΙΑ1964 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΧΑΝΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11/10/2015 14/2/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΛΑΜΙΑ1964
ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΧΑΝΙΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18/10/2015 21/2/2016
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΛΑΡΙΣΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΛΑΜΙΑ1964 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΧΑΝΙΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25/10/2015 28/2/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005
ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΛΑΜΙΑ1964
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΧΑΝΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1/11/2015 6/3/2016
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964
ΛΑΡΙΣΑ ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΛΑΜΙΑ1964 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΧΑΝΙΑ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
8/11/2015 13/3/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964 ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932 ΛΑΜΙΑ1964
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15/11/2015 20/3/2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΧΑΝΙΑ
ΛΑΡΙΣΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΛΑΜΙΑ1964 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22/11/2015 27/3/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964
ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΑΝΙΑ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΛΑΡΙΣΑ
ΛΑΜΙΑ1964 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
29/11/2015 3/4/2016
ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΧΑΝΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΛΑΜΙΑ1964
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΛΑΡΙΣΑ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
6/12/2015 10/4/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΑΜΙΑ1964 ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13/12/2015 17/4/2016
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΧΑΝΙΑ
ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964 ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΛΑΜΙΑ1964
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΛΑΡΙΣΑ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20/12/2015 24/4/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΧΑΝΙΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΛΑΜΙΑ1964 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3/1/2016 8/5/2016
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΧΑΝΙΑ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΛΑΜΙΑ1964
ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964 ΛΑΡΙΣΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10/1/2016 15/5/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
ΛΑΜΙΑ1964 ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/1/2016 22/5/2016
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑ1964
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005
ΧΑΝΙΑ ΛΑΡΙΣΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/1/2015 29/5/2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑ1964
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΛΑΡΙΣΑ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 1932
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΑ
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΟΛΥΜ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1964

Μόνο οι αγώνες του Πανσερραϊκού

  • 1η αγωνιστική 27/9 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  • 2η αγωνιστική 4/10 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 3η αγωνιστική 11/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  • 4η αγωνιστική 18/10 ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 5η αγωνιστική 25/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
  • 6η αγωνιστική 1/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 7η αγωνιστική 8/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 8η αγωνιστική 15/11 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 9η αγωνιστική 22/11 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 10η αγωνιστική 29/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΖΑΚΥΝΘΟΣ
  • 11η αγωνιστική 6/12 ΑΟ ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 12η αγωνιστική 13/12 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
  • 13η αγωνιστική 20/12 ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 14η αγωνιστική 3/1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΛ
  • 15η αγωνιστική 10/1 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 16η αγωνιστική 17/1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
  • 17η αγωνιστική 24/1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 18η αγωνιστική 31/1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 19η αγωνιστική 7/2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
  • 20η αγωνιστική 14/2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 21η αγωνιστική 21/2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ
  • 22η αγωνιστική 28/2 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 23η αγωνιστική 6/3 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
  • 24η αγωνιστική 13/3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 25η αγωνιστική 20/3 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
  • 26η αγωνιστική 27/3 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
  • 27η αγωνιστική 3/4 ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 28η αγωνιστική 10/4 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΝΙΑ
  • 29η αγωνιστική 17/4 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 30η αγωνιστική 24/4 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ
  • 31η αγωνιστική 8/5 ΑΕΛ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 32η αγωνιστική 15/5 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
  • 33η αγωνιστική 22/5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 34η αγωνιστική 29/5 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ