Κ20: Νίκησαν και τη… Νίκη Βόλου οι νέοι του Γαζώρου

Νέοι Γαζώρου Κ20_2013Συνεχίζει τα νικηφόρα αποτελέσματα η ομάδα Νέων Εθνικού Γαζώρου, παίρνοντας άνετα τους 3 βαθμούς από την αντίστοιχη ομάδα της Νίκης Βόλου με σκορ 0-2. Τα γκολ για την ομάδα μας πέτυχαν, ο Κομνηνάκης στο 65΄ και ο Παπαβασιλείου στο 88΄.

Οι παίκτες του Εθνικού Γαζώρου είχαν τον πλήρη έλεγχο του παιχνιδιού και μάλιστα χάθηκαν πολλές ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα για να σκοράρουν. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως ο Κομνηνάκης στο 65΄ με πλασέ μέσα από την περιοχή έκανε το 0-1 και στο 88΄ ο Παπαβασιλείου μετά από κάθετη πάσα του Τσίτου έστειλε την μπάλα με πλασέ στα δίχτυα της αντίπαλης ομάδας διαμορφώνοντας και το τελικό 0-2.

Κ20 ΕΘΝΙΚΟΣ  ΓΑΖΩΡΟΥ: (Αλέξης Γκράτσιος) Παπαθανασίου, Παπαδόπουλος Στ., Παπαδόπουλος Ι., Κομνηνάκης, Κωφοκώτσιος, Βουλγαρίδης (65΄Νέδος), Μεταλλίδης, Καζακίδης (55΄Τσίτος), Μεντής, Παπαβασιλείου, Γεράκης (75΄ Τσοχανταρίδης)

ΑΠΟΣΤΟΛΗ  ΕΘΝΙΚΟΥ ΓΑΖΩΡΟΥ ΜΕ ΒΥΖΑ

Στην αποστολή του ΕΘΝΙΚΟΥ ΓΑΖΩΡΟΥ για τον αγώνα με τον ΒΥΖΑΝΤΑ ΜΕΓΑΡΩΝ, που θα γίνει αύριο, Κυριακή 3 Μαρτίου, στις 15:00,  στο Δημοτικό Γήπεδο Σερρών, ο Παναγιώτης Διλμπέρης συμπεριέλαβε τους παρακάτω δεκαεννιά ποδοσφαιριστές:

ΑΠΟΣΤΟΛΗ: (Παναγιώτης Διλμπέρης) Αποστολίδης, Βαλσαμάκης, Γαϊδαρτζής, Γεωργιάδης, Διαμαντίδης, Ζυγκερίδης, Κατσαβάκης, Κουκώλης, Κοσμίδης, Κωνσταντινίδης Β., Κωνσταντινίδης Σ., Μαχαιρούδης, Μερεσιώτης, Μουσικάκης, Ναλμπάντης, Νύρλος, Όμπεντ, Σαββίδης, Χαριτίδης.