Κλήρωση Γ’ Εθνικής – 1ος Όμιλος: Το αναλυτικό πρόγραμμα για Πανσερραϊκό, Απόλλωνα Παραλιμνίου και Δόξα Κάτω Καμήλας

Κλήρωση Γ’ Εθνικής – 1ος Όμιλος: Το αναλυτικό πρόγραμμα για Πανσερραϊκό, Απόλλωνα Παραλιμνίου και Δόξα Κάτω Καμήλας

Παρακάτω το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής, στο οποίο συμμετέχουν οι τρεις σερραϊκές ομάδες (Πανσερραϊκός, Απόλλων Παραλιμνίου, Δόξα Κάτω Καμήλας) όπως προέκυψε από την κλήρωση στην ΕΠΟ.

Αναλυτικά :

Γ’ Εθνική – 1ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η

  • Αετός Ορφανού-Ένωση Αλεξανδρούπολης
  • Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
  • Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός
  • Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου
  • Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
  • Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Κιλκισιακός

2η αγωνιστική 15η

  • Κιλκισιακός-Αετός Ορφανού
  • Ένωση Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης
  • Άρης Αβάτου-Δόξα Κάτω Καμήλας
  • Πανσερραϊκός-Πανδραμαϊκός
  • Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Θεολόγου
  • Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

3η αγωνιστική 16η

  • Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης
  • Ηρακλής Ζυγού-Κιλκισιακός
  • Δόξα Κάτω Καμήλας-Ένωση Αλεξανδρούπολης
  • Δόξα Θεολόγου-Άρης Αβάτου
  • Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός
  • Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

4η αγωνιστική 17η

  • Ηρακλής Ζυγού-Αετός Ορφανού
  • Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Κάτω Καμήλας
  • Κιλκισιακός-Πανδραμαϊκός
  • Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Θεολόγου
  • Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
  • Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

5η αγωνιστική 18η

  • Αετός Ορφανού-Δόξα Κάτω Καμήλας
  • Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Ζυγού
  • Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης
  • Ορφέας Ξάνθης-Κιλκισιακός
  • Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης
  • Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική 19η

  • Πανδραμαϊκός-Αετός Ορφανού
  • Δόξα Κάτω Καμήλας-Δόξα Θεολόγου
  • Ηρακλής Ζυγού-Ορφέας Ξάνθης
  • Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης
  • Κιλκισιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
  • Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανσερραϊκός

Ρεπό: Άρης Αβάτου

7η αγωνιστική 20η

  • Αετός Ορφανού-Δόξα Θεολόγου
  • Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
  • Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας
  • Απόλλων Παραλιμνίου-Ηρακλής Ζυγού
  • Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης
  • Άρης Αβάτου-Κιλκισιακός

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

8η αγωνιστική 21η

  • Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού
  • Δόξα Θεολόγου-Νέστος Χρυσούπολης
  • Πανδραμαϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου
  • Δόξα Κάτω Καμήλας-Πανσερραϊκός
  • Ηρακλής Ζυγού-Άρης Αβάτου
  • Κιλκισιακός-Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

9η αγωνιστική 22η

  • Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης
  • Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
  • Πανσερραϊκός-Δόξα Θεολόγου
  • Άρης Αβάτου-Πανδραμαϊκός
  • Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ηρακλής Ζυγού
  • Κεραυνός Πέρνης-Κιλκισιακός

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

10η αγωνιστική 23η

  • Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού
  • Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός
  • Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
  • Πανδραμαϊκός-Ένωση Αλεξανδρούπολης
  • Δόξα Κάτω Καμήλας-Κιλκισιακός
  • Ηρακλής Ζυγού-Κεραυνός Πέρνης

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

11η αγωνιστική 24η

  • Αετός Ορφανού-Πανσερραϊκός
  • Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου
  • Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης
  • Κιλκισιακός-Δόξα Θεολόγου
  • Κεραυνός Πέρνης-Πανδραμαϊκός
  • Δόξα Κάτω Καμήλας-Ηρακλής Ζυγού

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική 25η

  • Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού
  • Απόλλων Παραλιμνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης
  • Νέστος Χρυσούπολης-Κιλκισιακός
  • Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης
  • Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Ζυγού
  • Πανδραμαϊκός-Δόξα Κάτω Καμήλας

Ρεπό: Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική 26η

  • Ένωση Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου
  • Κιλκισιακός-Πανσερραϊκός
  • Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
  • Ηρακλής Ζυγού-Νέστος Χρυσούπολης
  • Δόξα Κάτω Καμήλας-Ορφέας Ξάνθης
  • Δόξα Θεολόγου-Πανδραμαϊκός

Ρεπό: Αετός Ορφανού