ΜΠΑΣΚΕΤ: Αποτελέσματα και 557κλικ από 5 παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 12/13-1

ΜΠΑΣΚΕΤ: Αποτελέσματα και 557κλικ από 5 παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 12/13-1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ  9η Αγωνιστική  – Κυριακή 13/1/19

  • Τιτάνες Δράμας – Παναθλητικός Συκεών 59-77
  •  Απόλλων Καλαμαριάς – Πανσερραϊκός 59-46
    • Τα Δεκάλεπτα: 15-9, 24-24, 49-39, 59-46
    • Πανσερραϊκός (Τατιτζικίδης) Χωλοπούλου 12, Μπακιρτζίδου 9, Θανοπούλου 7(1), Τσάντα 7(1), Πελτέκη 5(1),Πιτσιάβα 4, Μίχου 2, Χύσσα
  • Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Γιάννενα 54-58
  • Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης 37-84
  • ΑΕ Πυλαιας – Πιερικός/Αρχέλαος 74-56
  • Ολύμπια Λάρισας – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 38-58

Βαθμολογία (9 Ματς)

  1. Παναθλητικός Συκεών 18β. 620-472
  2. ΑΕ Πυλαιας 17β. 670-459
  3. ΠΑΣ Γιάννενα 16β. 574-407
  4. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 16. 540-415
  5. Άρης Θεσσαλονίκης 14β. 591-488
  6. Απόλλων Καλαμαριάς 14β. 508-448
  7. Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης 14β. 555-496
  8. Ολύμπια Λάρισας 12β. 401-496
  9. Πανσερραϊκός 11β. 449-581
  10. Πιερικός/Αρχέλαος 11β. 495-551
  11. Τιτάνες Δράμας 10β. 429-614
  12. Ολυμπιακός Βόλου 9β. 321-726

Επόμενη 10η Αγωνιστική 19-20/1/19

  • 1μμ. Πανσερραϊκός – Τιτάνες Δράμας, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης
  • Παναθλητικός Συκεών – Ολυμπιακός Βόλου
  • Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης- ΑΕ Πυλαιας
  • Πιερικός/Αρχέλαος – Ολύμπια Λάρισας
  • Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – ΠΑΣ Γιάννενα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ  13η Αγωνιστική – Κυριακή 13/1/19) 5μμ.

  • ΧΑΝΘ – ΑΟ Αγρινίου 68-80
  • Γέφυρα – Φίλιππος Βέροιας 68-71
  • Ίκαροι Σερρών – Στρατώνι 67-77 (111 φώτος)
    • Τα Δεκάλεπτα: 20-17, 33-44, 56-59, 67-77
    • Ίκαροι Σερρών (Σίσκος) Καραμπέκης 13, Φώτογλου 13(1), Θολιώτης 11(1), Γεωργιανός 8(1), Κακιούζης 8, Σιδερίδης 5(1), Γκούτζιας 5, Παπαδόπουλος 5, Δαλαγκόζης 4, Δημάδης, Κάτος, Κουτσοκώστας
    • Στρατώνι (Μύθου) Μπουρδάνος 20(3), Δασκαλόπουλος 18(1), Μπέγος 14(1), Φιλιάτης 9(1), Πολιτόπουλος 8(1), Σιδηροηλιάς 5, Δοξάκης 2, Κολοκοτρώνης 1, Δημητρακάς, Κόκκος, Κοτζαγιάννης
  • ΓΣ Ελευθερούπολης – ΓΣ Φάρσαλα 83-69
  • ΣΑΑΚ Ανατόλια – Μαχητές Δόξα Πεύκων 76-71
  • Ερμής Λαγκαδά – ΓΣ Νίκη Βόλου 79-73
  • Χαλκηδόνα – Μακεδονικός 68-48
  • Έσπερος Λαμίας – Φαίακας Κέρκυρας 69-63

[justified_image_grid facebook_id=113233932096891 facebook_album=2028324590587806 facebook_image_size=larger]

Βαθμολογία (13 ματς)

  1. ΣΑΑΚ Ανατόλια 25β. 1057-911
  2. ΑΟ Αγρινίου 24β. 962-782
  1. *ΓΣ Ελευθερούπολης 20β. 898-807
  2. Ερμής Λαγκαδά 20β. 922-869
  1. *ΧΑΝΘ 19β. 853-838
  2. *Μαχητές Δόξα Πεύκων 19β. 843-805
  3. ΓΣ Νίκη Βόλου 19β. 968-992
  4. Έσπερος Λαμίας 19β. 930-959
  5. *Φίλιππος Βέροιας 19β. 860-849
  6. Φαίακας Κέρκυρας 18β. 895-978
  7. Γέφυρα 18β. 885-938
  8. Χαλκηδόνα 18β. 858-895
  9. *ΓΣ Φάρσαλα 17β. 862-892
  10. Στρατώνι 17β. 898-927
  11. *Ίκαροι Σερρών 16β. 820-845
  12. Μακεδονικός 15β. 840-974
* ΧΑΝΘ, ΓΣ Ελευθερούπολης Μαχητές Δόξα Πεύκων, Φίλιππος Βέροιας, ΓΣ Φάρσαλα Ίκαροι Σερρών

Εξ Αναβολής Αναμετρήσεις 12η Αγωνιστική 16/1/19

  • ΓΣ Φάρσαλα – ΧΑΝΘ
  • Φίλιππος Βέροιας – Ίκαροι Σερρών, Γήπεδο Δ. Βικέλας
  • Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΓΣ Ελευθερούπολης

Επόμενη 14η Αγωνιστική 19-20/1/19

  • Φίλιππος Βέροιας – ΧΑΝΘ
  • Γέφυρα – Ίκαροι Σερρών
  • ΑΟ Αγρινίου – ΓΣ Ελευθερούπολης
  • ΓΣ Φάρσαλα – ΣΑΑΚ Ανατόλια
  • Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ερμής Λαγκαδά
  • Φαίακας Κέρκυρας – Στρατώνι
  • ΓΣ Νίκη Βόλου – Χαλκηδόνα
  • Μακεδονικός – Έσπερος Λαμίας

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ 

A’ ΟΜΙΛΟΣ 15η Αγωνιστική (12-13/1/19)

Σάββατο 12/1

  • Ορφέας Νέου Σκοπού – Παγγαίο ΠΓΣ 71-39
    • Τα Δεκάλεπτα: 17-8, 38-23, 52-29, 71-39
    • Ορφέας Νέου Σκοπού (Γκαβανόζης) Λαγός 24(4), Δροσινός 16(2), Γιοβάνης 8, Θεοδωρόπουλος 7(1), Χαβαλές 6, Καραμπατζάκης 3(1), Λουλούδης 3(1), Αχτσής 2, Γεωργόπουλος 2, Δουμάς
    • Παγγαίο ΠΓΣ (Αμπεριάδης) Μακρής 12, Τούμπας 9, Μερκόπουλος 8, Κούκος 6, Κάργας 2, Καφάλης 2, Κοιδάκης, Ρωσίδης, Σπανός
  • ΓΣ Σέρρες 2017 – Πανσερραϊκός 66-64 (155 φώτος)
    • Τα Δεκάλεπτα: 26-18, 33-39, 50-53, 66-64
    • ΓΣ Σέρρες 2017 (Μπουτάκογλου) Ασημάκης 27(5), Γιαβρόπουλος 7(1), Λαδιάς 6(2), Καρακώστας 6, Ντίκογλου 6, Χατζής 6, Ιακωβίδης 4, Ιωαννίδης 2, Σκαλιστής 2, Ντινούδης
    • Πανσερραϊκός (Κοκολιός) Πεχλιβάνης 13(3), Ιωσηφίδης 12(2), Συμεωνίδης 11, Τσανάκας 8(2), Τράκας 8(1), Γεωργιανός 5(1), Φραγκούλης 5, Χατζηστεφάνου 2, Αποστολίδης, Παρχαρίδης,, Χορτομάρης
  • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου – ΑΟ Προσοτσάνης 59-62
    • Τα Δεκάλεπτα: 15-17, 29-30, 42-44, 59-62
    • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου (Κηρύκος) Ζωηρός 15(2), Χαραλαμπίδης 14(4), Τζουμαϊλής 9(1), Νιφορίδης 9, Πολεμαρχάκης 6(1), Γιαννάτος 6, Γρεασίδης, Στάσας
    • ΑΟ Προσοτσάνης (Πολυμένης) Κουτσίδης 17(1), Πατένταλης 16(1), Νυμφόπουλος 7, Ζάμπας 6, Ρέντος 5(1), Βουβαλίδης 5, Δουλγερόγλου 4, Στυλιανίδης 2, Ζήσης
  • Τιτάνες Δράμας – Αστέρας Καβάλας 63-78
  • Δόξα ΑΓΣ Βώλακα – ΑΕ Δοξάτου Δράμας 51-70
  • ΚΑΟ Δράμας – Μακεδόνες Κρηνίδων 20-0 α.α

Ρεπό: ΑΟ Ηράκλειας

[justified_image_grid facebook_id=113233932096891 facebook_album=2027732543980344 facebook_image_size=larger]

Βαθμολογία (15 Ματς)

  1. Πανσερραϊκός 27β. 1082-616
  2. ΓΣ Σέρρες 2017 26β. 988-709
  3. Αστέρας Καβάλας 24β. 980-641
  4. ΑΟ Προσοτσάνης 23β. 830-892
  5. ΚΑΟ Δράμας 22β. 812-682
  6. Ορφέας Νέου Σκοπού 22β. 758-726
  7. Τιτάνες Δράμας 20β. 862-890
  8. ΑΟ Ηράκλειας 17β. 666-748 —
  9. ***Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 17β. 573-659
  10. ΑΕ Δοξάτου Δράμας 17β. 731-854
  11. Παγγαίο ΠΓΣ 14β. 520-791
  12. ***Δόξα ΑΓΣ Βώλακα 13β. 571-882
  13. Μακεδόνες Κρηνίδων 0β. 0-280
*Ο Απόλλων Δράμας αποχώρησε από το πρωτάθλημα**Παγγαίο ΠΓΣ με δύο ματς λιγότερα/Αστέρας Καβάλας, ΚΑΟ Δράμας, Τιτάνες Δράμας, ΑΟ Ηράκλειας, ΑΕ Δοξάτου Δράμας, Παγγαίο ΠΓΣ και Δόξα ΑΓΣ Βώλακα με ματς λιγότερο/*** Η Δόξα ΑΓΣ Βώλακα έχει αφαίρεση 2 βαθμών για μη συμμετοχή της ομάδας στα πρωταθλήματα υποδομών/****Το Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου πραγματοποίησε το ρεπό του

14η Εξ Αναβολής Αναμετρήσεις

Τρίτη 15/1

  • 9μμ. ΑΕ Δοξάτου Δράμας – Τιτάνες Δράμας, ΔΗΓΑ Δράμας

Τετάρτη 16/1

  • 6μμ. Παγγαίο ΠΓΣ – ΚΑΟ Δράμας, Γήπεδο Γεωργιανής
  • 6.30μμ. Αστέρας Καβάλας – ΑΟ Ηράκλειας, ΔΑΚ Ποταμουδίων

Επόμενη 16η Αγωνιστική (19-20/1/19)

  • Πανσερραϊκός – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου
  • Παγγαίο ΠΓΣ  – ΓΣ Σέρρες 2017
  • Μακεδόνες Κρηνίδων – Ορφέας Νέου Σκοπού
  • ΑΟ Προσοτσάνης – ΑΟ Ηράκλειας
  • ΑΕ Δοξάτου Δράμας – ΚΑΟ Δράμας
  • Τιτάνες Δράμας – Δόξα ΑΓΣ Βώλακα

Ρεπό: Αστέρας Καβάλας


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ A’  ΌΜΙΛΟΣ

10η Αγωνιστική (4-9/1/19)

Τετάρτη 2/1/19

  • Ορφέας Νέου Σκοπού – ΑΕ Σερρών 54-49
    • Τα Δεκάλεπτα: 13-10, 25-21, 37-39, 54-49
  • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου – ΓΣ Σέρρες 2017 20-0 α.α

10η Εξ Αναβολής Αναμετρήσεις

Τετάρτη 16/1/19

  • 9.15μμ. Πανσερραϊκός – Ίκαροι Σερρών, Γήπεδο Ομόνοιας

Βαθμολογία (10 Ματς)

  1. *Ίκαροι Σερρών 18β. 582-363
  2. *Πανσερραϊκός 17β. 623-474
  3. Ορφέας Νέου Σκοπού 15β. 528-517
  4. ΑΕ Σερρών 14β. 542-511
  5. **Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 12β. 404-473
  6. **ΓΣ Σέρρες 2017 9β. 374-643
*Ίκαροι Σερρών και Πανσερραϊκός, με ματς λιγότερο** Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου και ΓΣ Σέρρες 2017 έχουν από ένα μηδενισμό

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

  • Δεν υπήρξε δράση αυτό το Σαββατοκύριακο (12-13/1/19)

Βαθμολογία (8 Ματς)

  1. Αστέρας Καβάλας 14β. 308-212
  2. Ένωση Καβάλας 11β. 238-121
  3. Τιτάνες Γυναικών Δράμας 11β. 211-198
  4. Ασπίδα Ξάνθης 2001 10β. 222-196
  5. Πανσερραϊκός 8β. 187-219
  6. ΓΑΣ Κομοτηνής 0β. 0-120
  7. Ίκαροι Σερρών 0β. 0-120

Επόμενη 9η Αγωνιστική (19-20/1/19)

  • Ίκαροι Σερρών – Ασπίδα Ξάνθης
  • Αστέρας Καβάλας – Τιτάνες Γυναικών Δράμας
  • ΓΑΣ Κομοτηνής – Ένωση Καβάλας

Ρεπό: Πανσερραϊκός

8η Εξ Αναβολής Αγωνιστική (19-20/1/19)

  • Ένωση Καβάλας – Πανσερραϊκός

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ

14η Αγωνιστική (12-13/1/19)

Σάββατο 12/1

  • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός/Αριστοτέλειο
    • Τα Δεκάλεπτα: 11-28, 21-55, 33-78, 46-103
    • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου (Ιωαννίδης) Ευγενίδης, Καμπέρης, Κάσσιος, Μεταλλίδης Ε, Μεταλλίδης Κ. Μηντσιώκης, Μπαζντέκας, Παζιώνης, Στεφάνου, Φωτιάδης
    • Πανσερραϊκός/Αριστοτέλειο (Μάρκου-Μπότσιος) Βασιλείου, Δάρατζης, Δρουμαλιάς, Ιωαννίδης, Καντάς, Κολοβής, Λάτσιος, Μελαδιανός, Ξακουστός, Παυλίδης, Ράγιας, Φραγγάκης
  • ΓΣ Σέρρες 2017- ΑΟ Ηράκλειας 40-51(82 φώτος)
    • Τα Δεκάλεπτα: 7-10, 17-25, 30-36, 40-51
    • ΓΣ Σέρρες 2017 (Γεωργαντάς) Καλπατζίδης 16(2), Βαγενάς 12(2), Τζώτζος 6, Μπεριντζής 3, Λιλλής 2, Χορταράς 1,
    • ΑΟ Ηράκλειας (Μάντζιος) Τοπολίγκας 13, Τσιμενίδης 9(3), Κουρτ’ιδης 8, Λαζαρίδης 8, Κουτσάκης 7, Μπαχαμίδης 6

[justified_image_grid facebook_id=113233932096891 facebook_album=2029589000461365 facebook_image_size=larger]

  • Ίκαροι Σερρών – ΑΕ Λευκώνα (96 φώτος)
    • Τα Δεκάλεπτα: 23-14, 35-21, 65-30, 92-33
    • Ίκαροι Σερρών (Ρούλης) Αγγειοπλάστης, Ανδρικάκης, Αναγνωστόπουλος, Δόξας, Θεοδοσιάδης, Κιουπής, Κωφοτόλης, Μοσχολιός,  Πανταλέων, Ποργιόπουλος, Σερέκης, Σταμπουλής
    • ΑΕ Λευκώνα (Οικονόμου) Δουλγερίδης, Ευθυμίου, Ιωσηφίδης, Καμπούρης, Κουδούνης, Κούκος, Πάγκος, Παπαευστρατίου,Παυλίδης Α. Παυλίδης Θ. Τοπσής, Ψιλλόπουλος

[justified_image_grid facebook_id=113233932096891 facebook_album=2029671317119800 facebook_image_size=larger]

  • ΓΑΣ Βισάλτης – Ορφέας Νέου Σκοπού 53-55
    • Τα Δεκάλεπτα: 10-21, 20-32, 33-42, 53-55
    •  ΓΑΣ Βισάλτης (Καλάης) Γεωργιτζίκης, Δραγατόγιαννης, Εξηντάρης, Ιωάννου, Καραγιάννης, Κούνιος,  Λάσκα, Μπενγκα Θ. , Μπενγκα Λ, Μπενγκα Ρ. Σκεμιτζής,  Τσινόπουλος
    • Ορφέας Νέου Σκοπού (Πεχλιβάνης) Αχτσής, Γεωργόπουλος, Δούμας, Επαμεινώνδας, Θεοφανίδης, Καραμβαλάσης,  Κοντός, Κοτόπουλος,  Πέτρου, Σιάρκος, Σκαρλατόπουλος, Τσαμανδάνης

 Ρεπό: ΑΕ Σερρών

13η Εξ Αναβολής Αναμετρήσεις

Κυριακή 13/1

  • Ορφέας Νέου Σκοπού – ΑΕ Σερρών 58-49
    • Τα Δεκάλεπτα: 9-10, 19-26, 44-37, 58-49
    •  Ορφέας Νέου Σκοπού (Πεχλιβάνης) Αχτσής, Γεωργόπουλος, Δούμας, Επαμεινώνδας, Θεοφανίδης, Καραμβαλάσης,  Κοντός, Κοτόπουλος,  Πέτρου, Σιάρκος, Σκαρλατόπουλος, Τσαμανδάνης
    • ΑΕ Σερρών (Χρυσανθίδης)
  • Πανσερραϊκός/Αριστοτέλειο – ΓΑΣ Βισάλτης (113 φώτος)
    • Τα Δεκάλεπτα: 21-11, 47-16, 71-30, 90-37
    • Πανσερραϊκός/Αριστοτέλειο (Μάρκου-Μπότσιος) Βασιλείου, Δάρατζης, Δρουμαλιάς, Ιωαννίδης, Καντάς, Κολοβής, Λάτσιος, Μελαδιανός, Ξακουστός, Παυλίδης, Ράγιας, Φραγγάκης
    • ΓΑΣ Βισάλτης (Καλάης) Γεωργιτζίκης, Δραγατόγιαννης, Εξηντάρης, Ιωάννου, Καραγιάννης, Κούνιος,  Λάσκα, Μπενγκα Θ. , Μπενγκα Λ, Μπενγκα Ρ. Σκεμιτζής,  Τσινόπουλος

[justified_image_grid facebook_id=113233932096891 facebook_album=2029773547109577 facebook_image_size=larger]

  • ΑΟ Ηράκλειας – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 71-49
    • Τα Δεκάλεπτα: 8-16, 29-22, 55-37, 71-49
    •  ΑΟ Ηράκλειας (Μάντζιος) Βάκας, Ιβαντζίκης, Καραγεωργάκης Κατσιούρας, Κοκόζης, Κουρτίδης,Κουτσάκης, Κουτσιάνης, Λαζαρίδης, Λουλόπουλος, Τοπολίγκας, Τσιμενίδης
    • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου (Ιωαννίδης) Ευγενιάδης, Ιωαννίδης, Καμπέρης, Κάσσιος, Λέτσιος Μεταλλίδης Ε, Μεταλλίδης Κ.  Μηντσιώκης, Μπαζντέκας, Παζώνης, Στεφάνου,

Βαθμολογία (14 Ματς)

  1. *Πανσερραϊκός/Αριστοτέλειο 24β. 1056-527
  2. *Ίκαροι Σερρών 23β. 1090-519
  3. *Ορφέας Νέου Σκοπού 21β. 742-655
  4. ΑΟ Ηράκλειας 21β. 785-761
  5. ΑΕ Λευκώνα 18β. 682-749
  6. *ΑΕ Σερρών 16β. 644-689
  7. Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 16β. 628-1073
  8. *ΓΣ Σέρρες 2017 15β. 463- 749
  9. ΓΑΣ Βισάλτης 14β. 546-914
 *Πανσερραϊκός/Αριστοτέλειο, Ίκαροι Σερρών, Ορφέας Νέου Σκοπού, ΑΕ Σερρών και ΓΣ Σέρρες 2017 έχουν κάνει το ρεπό τους

Επόμενη 15η Αγωνιστική (19-20/1/19)

  • Πανσερραϊκός/Αριστοτέλειο – ΓΣ Σέρρες 2017
  • ΑΟ Ηράκλειας – Ίκαροι Σερρών
  • Ορφέας Νέου Σκοπού – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου
  • ΑΕ Σερρών – ΓΑΣ Βισάλτης

Ρεπό: ΑΕ Λευκώνα


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΌΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική (12-13/1/19)

Σάββατο 12/1

  • Ορφέας Νέου Σκοπού – Ίκαροι Σερρών 40-18
    • Τα Δεκάλεπτα: 10-4, 20-11, 24-17, 40-18
    • Ορφέας Νέου Σκοπού (Καράγκουτης-Γκαβανόζης) Βλάχου, Γκαβανόζη, Γκάλλιου, Δημητριάδου Δ. Δημητριάδου Φ. Ελέζι, Καντά, Κουσιαντζή, Μανδανά, Στρατή, Τσουλούφα, Χριστοδούλου,
    • Ίκαροι Σερρών (Κηρύκος)  Ασωχίδου, Βαρούτη Α. Βαρούτη Χ. Γιαλαμά, Καρακολίδου, Μπιρμπίλη, Παντολέων, Παπαδοπούλου, Πολυχρονίου, Χορτομάνη,
  • Πάνθηρες Καβάλας – Ένωση Καβάλας 26-55

 Ρεπό: Τιτάνες Γυναικών Δράμας

Βαθμολογία (7 Ματς)

  1. Ένωση Καβάλας 12β.392-163
  2. Πάνθηρες Καβάλας 9β. 223-272
  3. Ορφέας Νέου Σκοπού 8β. 211-276
  4. Ίκαροι Σερρών 7β. 192-237
  5. Τιτάνες Γυναικών Δράμας 6β. 151-218

Επόμενη 8η Αγωνιστική (26-27/1/19)

  • Τιτάνες Γυναικών Δράμας – Ορφέας Νέου Σκοπού
  • Ίκαροι Σερρών – Ένωση Καβάλας

Ρεπό: Πάνθηρες Καβάλας