ΜΠΑΣΚΕΤ: Αποτελέσματα, Βαθμολογίες, Πρόγραμμα σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκυριακο 19/20-10

ΜΠΑΣΚΕΤ: Αποτελέσματα, Βαθμολογίες, Πρόγραμμα σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκυριακο 19/20-10

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2ος  ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – Κυριακή 13/10/19

  • ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 52-42
  • ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 77-38
  • ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 44-91
  • ΜΕΝΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 46-59
  • ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 66-75
  • ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 Ξάνθη 62-40

2η Αγωνιστική – Κυριακή 20/10/19

  • 12μμ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  • 12μμ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ, ΔΑΚ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
  • 12μμ. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  • 1μμ.. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
  • 1.30μμ. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  • 1μμ. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική  – Κυριακή 13/10/19 6μμ.

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 73-90
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 45-62
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 55-75
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ. – ΜΕΝΤ 74-82
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 74-76
  • ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 41-62

ΡΕΠΟ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

https://www.facebook.com/pg/anexartitos/photos/?tab=album&album_id=2465890013497926

2η Αγωνιστική – Κυριακή 20/10/19 6μμ

  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΕΚΑ
  • ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ, ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΝΤ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΔΑΚ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΡΕΠΟ  ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 3η Αγωνιστική

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

  • Τιτάνες Δράμας – Ορφέας Νέου Σκοπού 66-59
    • Τα Δεκάλεπτα 16-10, 35-30, 57-46, 66-59
    • Τιτάνες Δράμας (Κακατσίδης) Τοσουνίδης 18(1), Μπακάλης 13, Δημητρίου 9(1), Σπυριδόπουλος 8, Τζήκας 7, Κολοβής 4, Υφαντόπουλος 4, Βιδάκης 3(1), Γιαννόγλου, Κούστας, Νέδης
    • Ορφέας Νέου Σκοπού (Γκαβανόζης) Καλαντίδης 14(3), Λουλούδης 11(1), Χαβαλές 9, Δροσινός 7(1), Θεοδωρόπουλος 7(1), Καραμπατζάκης 4, Παπαστεργίου 4, Κοτόπουλος 2, Δάγκουλας, Δούμας, Επαμεινώνδας, Θεοφανίδης
  • Ηρακλής Αγίου Ιωάννη Καβάλας – ΑΟ Προσοτσάνης 60-56
  • ΑΕ Δοξάτου Δράμας – ΑΕ Σέρρες 50-45
    • Τα Δεκάλεπτα 15-15, 21-23, 36-34, 50-45
    • ΑΕ Δοξάτου Δράμας (Μυλωνά) Αραβίδης 19, Πορφυριάδης 15(1), Μαζαράκης 7, Κυριάκου 3(1), Γετερίδης 3, Κοπαράνης 3, Αθανασιάδης, Βιδάκης, Βλαχάτσης,Βολτσάκης, Μπαρμπουτέλης, Ποιμενίδης
    • ΑΕ Σέρρες (Ιωσηφίδης) Δημάδης 20, Γιαννούλης 8,  Αποστολίδης 6, Ποργιόπουλος 5(1), Γούνας 3, Δούκας Δ. 2, Ζαρίμπας 1, Δούκας Β. Καντάς, Κοβανίδης, Τσιάρας, Πλακανδάρας
  • Αστέρας Καβάλας – ΑΟ Καβάλα 90-69

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

  • ΑΟ Ηράκλειας – ΚΑΟ Δράμας 51-62
    • ΑΟ Ηράκλειας (Μάντζιος)
    • ΚΑΟ Δράμας Λαζαρίδης 18(2), Χαρισμίδης 15(1), Γαϊτανίδης 13(2), Αμπελακιώτης 6, Θεοδωρίδης 4, Γαϊτανίδης Β. 2, Μελιάδης 2, Γρηγορίου, Κουταλίδης
    • Τα Δεκάλεπτα 14-10, 27-35, 44-49, 51-62
  • Παγγαίο ΠΓΣ – ΓΣ Σέρρες 2017 45-97
    • Τα Δεκάλεπτα 5-28, 17-50, 45-97
    • Παγγαίο ΠΓΣ (Πουλής) Πουλής 14, Τούμπας 8(2), Κάφαλης 5, Κατσαμακίδης 4(1), Καντιφούδης 4, Παπαδούδης 3(1), Παλιάτσος 3, Βενέτης 2, Σιναπίδης 2, Γουδούτσης
    • ΓΣ Σέρρες 2017 (Μπουτάκογλου) Λαγός 28, Ασημάκης 27(2), Χατζηστεφάνου 18(1), Καρακώστας 9(1), Ντινούδης 7, Γιαβρόβουλος 4, Γκολογκίνας 4, Δινάκης, Καλπατζίδης, Λαδιάς, Μητρούδης, Τζώτζος,

ΡεπόΡούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου

4η Αγωνιστική

Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019

  • 3μμ. ΑΕ Σέρρες – Παγγαίο ΠΓΣ, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • 5μμ. ΓΣ Σέρρες 2017 – Τιτάνες Δράμας, Γήπεδο Ομόνοιας
  • 5μμ.Ορφέας Νέου Σκοπού – Αστέρας Καβάλας, Γήπεδο Ν. Σκοπού
  • 5μμ. ΚΑΟ Δράμας – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου, Γήπεδο Δ. Κραχτίδης
  • 5μμ. ΑΟ Προσοτσάνης – ΑΟ Ηράκλειας, Γήπεδο Προσοτσάνης
  • 5μμ. ΑΟ Καβάλα – Ηρακλής Αγίου Ιωάννη Καβάλας

Ρεπό: ΑΕ Δοξάτου Δράμας

 

ΕΦΗΒΩΝ – A’ ΟΜΙΛΟΣ 2η Αγωνιστική

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

  • ΓΣ Σέρρες 2017 – ΜΓΣ Πανσερραϊκός 54-58
    • Τα Δεκάλεπτα 10-15, 29-32, 40-46, 54-58
    • ΓΣ Σέρρες 2017 (Ασημάκης-Γεωργαντάς) Αποστολίδης, Βαγενάς, Γουναρίδης, Καδόπουλος, Καλπατζίδης, Λιλλής, Μπακάλης, Μπεριτζής, Πανταζής, Τζώτζος, Τύλλιος, Χατζηαγοράκης
    • ΜΓΣ Πανσερραϊκός (Σαμαράς) Βασιλείου, Γρηγοριάδης, Καζακίδης, Κοτσαϊδης, Λάτσιος, Λέφας, Μελισσάς, Παυλίδης, Στύλλας, Τζιλερίδης, Φαρδέλλας, Φραγκάκης

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

  • Ορφέας Νέου Σκοπού – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 42-42κδ.49-44 παρ.
    • Τα Δεκάλεπτα 12-8, 22-15, 28-29, 42-42, 49-44 παρ.
    • Ορφέας Νέου Σκοπού (Γκαβανόζης) Δούμας, Επαμεινώνδας, Θεοφανίδης, Καραμπατζάκης, Κοτόπουλος, Πέτρου, Σιάρκος, Σκαρλατόπουλος
    • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου (Ιωαννίδης-Πεχλιβάνος)
  • ΑΕ Σέρρες – ΑΟ Ηράκλειας (Θα διεξαχθεί 3/11)
  • ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών – ΑΕ Λευκώνα 20-0 α.α

3η Αγωνιστική

Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019

  • 4μμ. ΑΟ Ηράκλειας-  ΓΣ Σέρρες 2017, Γήπεδο Ηράκλειας
  • 5μμ. ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Ορφέας Νέου Σκοπού, Γήπεδο Ομόνοιας
  • ΑΕ Λευκώνα – ΑΕ Σέρρες

Τετάρτη 23 Οκτωβρίου 2019

  • 8.30μμ. Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών, Γήπεδο Σιδηροκάστρου

 

ΠΑΙΔΩΝ – A’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

  • ΑΕ Σέρρες – ΑΕ Λευκώνα 40-54
    • Τα Δεκάλεπτα 8-17, 18-22, 34-37, 40-54
    • ΑΕ Σέρρες (Οικονόμου) Καϊμακάμης, Λάτσιος, Μαγγενάκης Κ., Μανδραλής, Μίχος, Πεχλιβανίδης, Ρήγας, Σιάκκας, Σκαπής, Τρυφηνόπουλλος, Τσέλλιος, Χατζηπασχάλης
    • ΑΕ Λευκώνα (Κηρύκος-Αθανασίου) Αθανασίου, Γιαλαμάς, Γιάτσιος, Δημόκας, Καλαϊτζής, Καραπέπερας, Λέφας, Λεωνίδης, Μουρατίδης, Μπανάβας, Ράμναλης, Στόϊκος
  • ΑΟ Ηράκλειας –  ΜΓΣ Πανσερραϊκός 40-94
    • Τα Δεκάλεπτα 16-28, 30-47, 35-72, 40-94
    • ΑΟ Ηράκλειας
    • ΜΓΣ Πανσερραϊκός (Σαμαράς) Βασιλείου, Γρηγοριάδης, Δεμέλκας, Καζακίδης, Κοτζαϊδης, Λάτσιος, Μελισσάς, Παυλίδης, Στύλλας, Τζιλερίδης, Φαρδέλλας, Φραγκάκης

Τετάρτη 16 Οκτωβρίου

  • Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου – ΓΣ Σέρρες 2017 80-18

Πέμπτη 17 Οκτωβρίου

  • 18.45 ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών – Ορφέας Νέου Σκοπού, Γήπεδο Ομόνοιας

Ρεπό: ΓΑΣ Βισάλτης Νιγρίτας

4η Αγωνιστική

Παρασκευή 18 Οκτωβρίου 2019

  • 6.45μμ. ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου, Γήπεδο Ομόνοιας

Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019

  • 7μμ. ΑΕ Λευκώνα – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών, Γήπεδο Ομόνοιας

Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019

  • 3μμ. ΓΣ Σέρρες 2017 – ΑΕ Σέρρες, Γήπεδο Ομόνοιας
  • 4μμ. Ορφέας Νέου Σκοπού – ΓΑΣ Βισάλτης Νιγρίτας, Γήπεδο Νέου Σκοπού

Ρεπό: ΑΟ Ηράκλειας