ΜΠΑΣΚΕΤ-Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Πρεμιέρα με σερραϊκό… νέο «El Classico»

ΜΠΑΣΚΕΤ-Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Πρεμιέρα με σερραϊκό… νέο «El Classico»

Τι κι αν δεν έχουν συναντηθεί ποτέ σε επίσημο παιχνίδι με το που συναντήθηκαν στην ίδια κατηγορία, η κληρωτίδα τους έφερε αντιμέτωπους. Ετσι Πανσερραϊκός ΚΡΙ ΚΡΙ και ΑΟΚ Ικαροι θα βρεθούν αντιμέτωποι στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής την Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019 ώρα 18.00 στο Κλειστό της Κοιλάδας των Αγίων Αναργύρων.

Η μονομαχία αναμένεται ενδιαφέρουσα, αφού τόσα χρόνια το «El Classico» των Σερρών απότελούσε σε τοπικό επίπεδο (ΕΚΑΣΑΜΑΘ) το ζευγάρι Πανσερραϊκός- ΓΣ Σέρρες 2017 (πρώην ΑΟΣ).

Τώρα σε Εθνική πλέον κατηγορία το νέο ζευγάρι αποτελούν ο Πανσερραϊκός και οι Ικαροι.

Κατά τα’άλλα πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 20/8 η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Οι δύο σερραϊκές ομάδες αγωνίζονται στον 4ο όμιλο που απαρτίζεται από 14 ομάδες

ΑΣΠΙΣ Ξάνθης, ΕΛΠΙΣ Αμπελοκήπων, ΑΟ Πολυγύρου, ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02, Απόλλων Καλαμαριάς, ΑΣ Μακεδονικός, ΜΓΣ Πανσερραϊκός, ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ, ΑΣ Κένταυρος, ΜΕΝΤ, ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΣ Μέγας Αλέξανδροςμ ΔΕΚΑ και ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης.

Το πρωτάθλημα ξεκινά στις 13/10 και τελειώνει στις 15/05 μετά από 26 αγωνιστικές.

Αναλυτικά η κλήρωση του 4ου ομίλου

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 13/10/19

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΕΝΤ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

2η Αγωνιστική – 20/10/19

  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική – 27/10/19

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΔΕΚΑ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

4η Αγωνιστική – 03/11/19

  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΕΝΤ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΔΕΚΑ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

5η Αγωνιστική – 10/11/19

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

6η Αγωνιστική – 24/11/19

  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΜΕΝΤ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική – 01/12/19

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΔΕΚΑ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ

8η Αγωνιστική – 08/12/19

  • ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΜΕΝΤ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

9η Αγωνιστική – 15/12/19

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΝΤ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΔΕΚΑ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10η Αγωνιστική – 22/12/19

  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΔΕΚΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΕΝΤ

11η Αγωνιστική – 05/01/20

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΔΕΚΑ
  • ΜΕΝΤ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

12η Αγωνιστική – 12/01/20

  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΔΕΚΑ – ΜΕΝΤ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13η Αγωνιστική – 19/01/20

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΕΚΑ

14η Αγωνιστική – 26/01/20

  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΜΕΝΤ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ

15η Αγωνιστική – 02/02/20

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΔΕΚΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η Αγωνιστική – 09/02/20

  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η Αγωνιστική – 23/02/20

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΜΕΝΤ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΔΕΚΑ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική – 08/03/20

  • ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

19η Αγωνιστική – 15/03/20

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΔΕΚΑ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΕΝΤ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

20η Αγωνιστική – 22/03/20

  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΔΕΚΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΜΕΝΤ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική – 29/03/20

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΕΝΤ

22η Αγωνιστική – 05/04/20

  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΜΕΝΤ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΔΕΚΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

23η Αγωνιστική – 12/04/20

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΕΝΤ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

24η Αγωνιστική – 26/04/20

  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΔΕΚΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ

25η Αγωνιστική – 03/05/20

  • ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
  • ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
  • ΜΕΝΤ – ΔΕΚΑ
  • ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

26η Αγωνιστική – 10/05/20

  • ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
  • ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  • ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΕΝΤ
  • ΔΕΚΑ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ