ΜΠΑΣΚΕΤ: Πρόγραμμα αγώνων σερραϊκών ομάδων 25/26-11

ΜΠΑΣΚΕΤ: Πρόγραμμα αγώνων σερραϊκών ομάδων 25/26-11

A2 Εθνική Γυναικών –

2ος Όμιλος 7η Αγωνστική

Κυριακή 26/11

  • 1.30μμ. Απόλλων Καλαμαριάς – Τιτάνες Δράμας, ΔΑΚ Καλαμαριάς
  • 1.30μμ. Ναύαρχος Βότσης – Ηρακλής Θεσσαλονίκης. 1ο Κλειστό Μίκρας
  • 1.30μμ ΑΕ Πυλαίας – ΕΟ Σταυρούπολης, ΔΑΚ Πυλαίας
  • 2μμ. Αναγέννηση Νέου Ρυσσίου – Ολύμπια Λάρισας, Κλειστό Νέου Ρυσσίου
  • 2μμ. Πιερικός/Αρχέλαος – Πανσερραϊκός, Κλειστό Νέου Σιδηροδρομικού Σταθμού
  • 2μμ. Αρης Θεσσαλονίκης – Ασπίδα Ξάνθης, Αλεξάνδρειο

Η Βαθμολογία σε 6 ματς

  1. Ηρακλής Θεσσαλονίκης 11β.364-317
  2. Άρης Θεσσαλονίκης 11β. 342-265
  3. Απόλλων Καλαμαριάς 10β. 335-273
  4. Τιτάνες Δράμας 10β. 350-306
  5. ΑΕ Πυλαίας 10β. 366-330
  6. Πανσερραϊκός 10β. 309-303
  7. Αναγέννηση Νέου Ρυσσίου 9β. 328-297
  8. Ολύμπια Λάρισας 9β. 322-295
  9. Πιερικός/Αρχέλαος 8β. 314-330
  10. Ναύαρχος Βότσης 8β. 298-343
  11. Ασπίδα Ξάνθης 6 282-395
  12. ΕΟ Σταυρούπολης 6β 182-338

 

Β’ Εθνικη Ανδρών

2ος Όμιλος  8η Αγωνιστική

Σάββατο 25/11 5μμ.

  • ΑΟ Αγρινίου – Ευρώπη ’87

Κυριακή 26/11 5μμ.

  • Μαχητές Δόξα Πεύκων – Χαρίλαος Τρικούπης, ΔΑΚ Πεύκων
  • Ερμής Λαγκαδά – Χαλκηδόνα, Γήπεδο Λαγκαδά
  • Ίκαροι Σερρών – Στρατώνι, ΔΑΚ Κοιλάδας (6μμ.)
  • Φάρσαλα – Γέφυρα, Γυμναστήριο Φαρσάλων
  • Ασπίδα Ξάνθης – Ελίμεια, Γήπεδο Χρ. Χριστοδούλου
  • Ένωση Καβάλας – Τιτάνες Παλαμά, Κλειστό Καλαμίτσας

Ρεπό: Ανατόλια

Βαθμολογία (7 αγων)

  1. Χαρίλαος Τρικούπης 13β. 493-446
  2. Ίκαροι Σερρών 12β. 532-490
  3. Ερμής Λαγκαδά 12β. 472-452
  4. Φάρσαλα 11β. 496-499
  5. Μαχητές Δόξα Πεύκων 11β.489-497
  6. Ανατόλια 10β.526-501
  7. Στρατώνι 10β. 464-467
  8. Ένωση Καβάλας 10β. 462-415
  9. Χαλκηδόνα 10β. 488-507
  10. Ευρώπη ’87 10β. 413-395
  11. Ασπίδα Ξάνθης 9β. 406-424
  12. ΑΟ Αγρινίου 8β.390-426
  13. Γέφυρα 8β. 384-396
  14. Ελίμεια 7β. 383-429
  15. Τιτάνες Παλαμά 6β. 390-444

* Ο Πιερικός/Αρχέλαος αποχώρησε από το Πρωτάθλημα

 

Γ’ Εθνική Ανδρών

4ος Όμιλος 6η Αγωνιστική 

H Επόμενη Αγωνιστική (26/11 6μμ.)

  • Κένταυρος Καλλικράτειας – Αίαντας Ευόσμου
  • ΧΑΝΘ – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
  • Αστέρας Σίνδου – ΓΣ Ελευθερούπολης
  • Πολύγυρος – Μακεδονικός
  • ΓΑΣ Κομοτηνής – Απόλλων Καλαμαριάς
  • ΠΣ Ευκαρπίας – Μαντουλίδης
  • ΜΕΝΤ – Ορφέας Νέου Σκοπού

Η Βαθμολογία σε 6 ματς

  1. Μακεδονικός 11β. 482-366
  2. ΓΣ Ελευθερούπολης 11β. 475-426
  3. ΜΕΝΤ 11β. 470-416
  4. Πολύγυρος 10β. 494-430
  5. ΓΑΣ Κομοτηνής 10β. 420-417
  6. ΧΑΝΘ 10β. 442-407
  7. Απόλλωνας Καλαμαριάς 9β. 437-435
  8. Αστέρας Σίνδου 9β. 427-387
  9. ΠΣ Ευκαρπίας 9β. 445-419
  10. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 8β. 382-439
  11. Αίαντας Ευόσμου 8β. 395-420
  12. Μαντουλίδης 7β. 414 -462
  13. Κένταυρος Καλλικράτειας 7β. 396-454
  14. Ορφέας Νέου Σκοπού 6β.305-506

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Πρωτάθλημα Ανδρών – 8η Αγωνιστική

Α’ Όμιλος Σάββατο 25/11 ·

  • 5μμ. ΑΕ Δοξάτου Δράμας – Πανσερραϊκός, ΔΑΚ Δράμας
  • 5μμ.ΑΟ Ηράκλειας – ΑΟ Σερρών, Γυμναστήριο Ηράκλειας
  • 5μμ. Ρούπελ ΑΓΣ – ΚΑΟ Δράμας, Γυμναστήριο Σιδηροκάστρου
  • 6.30μμ. Δόξα Βώλακα – ΑΓΣ – Μακεδόνες Κρηνίδων, Γήπεδο Βώλακα
  • 8μμ. Απόλλων Δράμας – Τιτάνες Δράμας, Γήπεδο Δ.Κραχτίδης

Κυριακή 26/11

  • 6.30μμ. ΑΟ Προσοτσάνης – Παγγαίο, Γυμναστήριο Προσοτσάνης

Η Βαθμολογία σε 7 ματς

  1. Πανσερραϊκός 14β. 532-383
  2. ΚΑΟ Δράμας 13β.536-333
  3. ΑΟ Σερρών 12β. 507-398
  4. Ρούπελ Σιδηροκάστρου ΑΓΣ 11β.497-412
  5. Παγγαίο ΠΓΣ 11β.429-414
  6. Απόλλων Δραμας 11β. 423-462
  7. ΑΟ Προσοτσάνης 10β. 401-427
  8. Τιτάνες Δράμας 9β. 405-430
  9. ΑΟ Ηράκλειας 9β. 416-451
  10. Μακεδόνες Κρηνίδων 8β. 438-550
  11. ΑΕ Δοξάτου Δράμας 383-465
  12. Δόξα Βώλακα ΑΓΣ 4β. 284-462

ΑΟ Προσοτσάνης, ΑΕ Δοξάτου Δράμας και Δόξα Βώλακα ΑΓΣ έχουν αφαίρεση 2 βαθμών, λόγω μη συμμετοχής στα Πρωταθλήματα Υποδομών

 

Πρωτάθλημα Εφήβων

Α’ Όμιλος – Εξ Αναβολής Αναμετρήσεις Κυριακή 26/11

  • 2.30μμ. ΑΕ Σερρών  – Ρούπελ ΑΓΣ, Γυμναστήριο Ομόνοιας (3η  Αγ.)
  • 6μμ. ΑΟ Σερρών – Πανσερραϊκός, Γυμναστήριο Ομόνοιας (4η  Αγ.)

H Βαθμολογία σε 5 ματς 

  1. Ίκαροι Σερρών 9β. 325-241
  2. Πανσερραϊκός 8β. 288-231
  3. Ορφέας Νέου Σκοπού 8β. 301-268
  4. Ρούπελ Σιδηροκάστρου ΑΓΣ 5β. 201-262
  5. ΑΕ Σερρών 5β. 224-207
  6. ΑΟ Σερρών 4β. 147-277

 

Πρωτάθλημα Νεανίδων

Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση

Η Βαθμολογία σε 2 ματς

  1. Πανθηρες Καβάλας 4β 121-49
  2. Ασπίδα Ξάνθης 3β 114-106
  3. Τιτάνες Δράμας 2β 57-43
  4. Πανσερραϊκός 2β 69-146
  5. Ένωση Καβάλας 1β 29-46

Ακαδημία Αλεξανδρούπολης αποχώρησε από το Πρωτάθλημα

 

Πρωτάθλημα Παίδων

Α’ Όμιλος Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση

Η Βαθμολογία σε 7 ματς

  1. ΑΕ Σερρών 14β. 621-197
  2. Ορφέας Νέου Σκοπού 13β. 453-274
  3. Ίκαροι Σερρών 12β. 439-282
  4. Ρούπελ Σιδηροκάστρου ΑΓΣ 10β. 321-432
  5. Πανσερραϊκός 10β. 355-434
  6. ΑΟ Ηράκλειας 10β. 340-385
  7. ΓΣ Σέρρες 2017 8β. 227-558
  8. ΑΕ Λευκώνα 7β. 231-425

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων 4η Αγωνιστική

Α’ Όμιλος Σάββατο 25/11

  • 3μμ. Πανσερραϊκός – Τιτάνες Γυναικών Δράμας, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • 5μμ. Ίκαροι Σερρών – Τιτάνες Δράμας,, Γυμναστήριο Ομόνοιας

Ρεπό: Αστέρας Καβάλας

Η Βαθμολογία σε 3 ματς

  1. Αστέρας Καβάλας 6β. 208 -122
  2. Ίκαροι Σερρών 4β. 90-156
  3. Τιτάνες Δράμας 3β. 160-124
  4. Πανσερραϊκός 3β. 102-90
  5. Τιτάνες Γυναικών Δράμας 2β. 74-142