X

ΜΠΑΣΚΕΤ: Πρόγραμμα αγώνων των σερραϊκών ομάδων σε Β’ Εθνική και ΕΚΑΣΑΜΑΘ της 20/21-10

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ

Η 3η Αγωνιστική  Κυριακή 21/10/18

  • 4μμ. Μαχητές Δόξα Πεύκων – Φαίακας Κέρκυρας
  • 5μμ. Γέφυρα – Ερμής Λαγκαδά
  • 5μμ. Φίλιππος Βέροιας – Χαλκηδόνα
  • 5μμ. ΑΟ Αγρινίου – Έσπερος Λαμίας
  • 5μμ. ΓΣ Φάρσαλα – Στρατώνι
  • 5μμ.ΓΣ Νίκη Βόλου – Μακεδονικός
  • 5μμΊκαροι Σερρών – ΓΣ Ελευθερούπολης, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • 7μμ. ΧΑΝΘ  – ΣΑΑΚ Ανατόλια


Η Βαθμολογία (2 ματς)

  1. ΣΑΑΚ Ανατόλια 4β.157-121
  2. Ίκαροι Σερρών 4β. 155-133
  3. Φαίακας Κέρκυρας 4β. 155-148
  4. Μαχητές Δόξα Πεύκων 4β. 142-115
  5. ΑΟ Αγρινίου 4β. 135-127
  6. ΓΣ Νίκη Βόλου 3β. 146-139
  7. Έσπερος Λαμίας 3β. 145-134
  8. Ερμής Λαγκαδά 3β. 141-139
  9. ΓΣ Ελευθερούπολη 3β. 140-130
  10. ΧΑΝΘ 3β. 140-143
  11. ΓΣ Φάρσαλα 3β. 128-153
  12. Χαλκηδόνα 2β. 132-140
  13. Στρατώνι 2β. 117-132
  14. Μακεδονικός 2β. 136-158
  15. Γέφυρα 2β. 118-147
  16. Φίλιππος Βέροιας 2β. 132-160

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ 4η Αγωνιστική (20-21/10)

Σάββατο 20/10

  • 5μμ. Πανσερραϊκός – ΑΟ Ηράκλειας, Γήπεδο Ομόνοιας
  • 5μμ. ΑΕ Δοξάτου Δράμας – Ορφέας Νέου Σκοπού, Γήπεδο Δοξάτου
  • 5μμ. Παγγαίο ΠΓΣ – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου
  • 6.30μμ. Δόξα ΑΓΣ Βώλακα – Αστέρας Καβάλας
  • Μακεδόνες Κρηνίδων – ΓΣ Σέρρες 2017 0-20 α.α

Κυριακή 21/10

  • 4μμ.Τιτάνες Δράμας – ΚΑΟ Δράμας

Ρεπό: ΑΟ Προσοτσάνης

Βαθμολογία (3 Ματς)

  1. Πανσερραϊκός 6β. 223-128
  2. ΚΑΟ Δράμας 6β. 160-103
  3. Τιτάνες Δράμας 5β. 207-216
  4. ΓΣ Σέρρες 2017 5β. 159-100
  5. Ορφέας Νέου Σκοπού 5β 114-130
  6. Αστέρας Καβάλας 4β. 180-91
  7. ΑΕ Δοξάτου Δράμας 4β. 165-187
  8. Δόξα ΑΓΣ Βώλακα 4β. 139-150
  9. Παγγαίο ΠΓΣ 3β 116-219
  10. ΑΟ Προσοτσάνης 4β. 128-129
  11. Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 2β. 93134
  12. ΑΟ Ηράκλειας 2β. 107-144
  13. Μακεδόνες Κρηνίδων 0β. 0-60

*Ο Απόλλων Δράμας αποχώρησε από το πρωτάθλημα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ  2η Αγωνιστική (20-21/10)

Σάββατο 20/10

  • 5μμ. Ίκαροι Σερρών – ΑΕ Σερρών, ΔΑΚ Κοιλάδας

Κυριακή 21/10

  • 4μμ. Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου – Ορφέας Νέου Σκοπού, Γήπεδο Σιδηροκάστρου
  • 7μμ. ΓΣ Σέρρες 2017 – Πανσερραϊκός, Γήπεδο Ομόνοιας

Βαθμολογία (1 Ματς)

  1. ΑΕ Σερρών 2β. 62-36
  2. Ίκαροι Σερρών 2β. 60-39
  3. Πανσερραϊκός 2β. 58-51
  4. Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 1β. 51-58
  5. Ορφέας Νέου Σκοπού 1β. 39-60
  6. ΓΣ Σέρρες 2017 1β. 36-62

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

2η Αγωνιστική (20-21/10)

Σάββατο 20/10

  • Ένωση Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνής 20-0 α.α
  • Ασπίδα Ξάνθης 2001 – Ίκαροι Σερρών 20-0-α.α

Κυριακή 21/10

  • 6μμ. Τιτάνες Γυναικών Δράμας – Αστέρας Καβάλας

Ρεπό: Πανσερραϊκός

Βαθμολογία (1 Ματς)

  1. Ένωση Καβάλας 2β. 68-31
  2. Αστέρας Καβάλας 2β. 56-34
  3. Τιτάνες Γυναικών Δράμας 2β. 20-0
  4. Ασπίδα Ξάνθης 2001 1β. 34-56
  5. Πανσερραϊκός 1β. 31-68
  6. ΓΑΣ Κομοτηνής 0β. 0-20

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ 3η Αγωνιστική (20-21/10)

Σάββατο 20/10

  • 3μμ. ΑΕ Λευκώνα – Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου, Γήπεδο Ομόνοιας
  • 7μμ. Ίκαροι Σερρών – ΓΣ Σέρρες 2017, Γήπεδο Ομόνοιας

Κυριακή 21/10

  • 3μμ. Πανσερραϊκός – ΑΕ Σερρών, Γήπεδο Ομόνοιας
  • 4μμ. ΑΟ Ηράκλειας – ΓΑΣ Βισάλτης

Ρεπό: Ορφέας Νέου Σκοπού

Βαθμολογία (2 Ματς)

  1. Ίκαροι Σερρών 4β. 222-51
  2. ΑΕ Λευκώνα 4β. 109-87
  3. Ορφέας Νέου Σκοπού 3β. 133-124
  4. ΑΟ Ηράκλειας 3β. 114-121
  5. Ρούπελ ΑΓΣ Σιδηροκάστρου 3β. 82-171
  6. ΓΑΣ Βισάλτης 3ββ. 62-145
  7. ΑΕ Σερρών 2β. 92-112
  8. ΓΣ Σέρρες 2017 1β. 37-55
  9. Πανσερραϊκός 2β. 74-57

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Η 1η Αγωνιστική

Σάββατο 20/10

  • 2μμ. Ορφέας Νέου Σκοπού – Ένωση Καβάλας, Γήπεδο Νέου Σκοπού
  • 4μμ. Πάνθηρες Καβάλας – Τιτάνες Γυναικών Δράμας

Κυριακή 21/10

Ρεπό: Ίκαροι Σερρών

Κατηγορίες Αθλητικά Μπάσκετ
ανεξάρτητος :

Τα σχόλια απενεργοποιημένα

X

Προστασία προσωπικών δεδομένων

Συλλέγουμε και επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σας δεδομένα, μόνο για στατιστικούς λόγους. Δεν πρόκειται ποτέ να πουλήσουμε, να ενοικιάσουμε, να διανείμουμε, ή να δημοσιοποιήσουμε με οποιονδήποτε τρόπο, τα προσωπικά σας δεδομένα.

Περισσότερες πληροφορίες... Πατήστε εδώ
Προστασία Απορρήτου