Ανεξάρτητος-νέα του ν. Σερρών

ΜΠΑΣΚΕΤ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 20/21 Απριλίου

22o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΟΣΕΚΑ

Βόρειος Όμιλος 8η Αγωνιστική (20-21/4/19)

Σάββατο 20/4

Κυριακή 21/4

Ρεπό ΑΣ  Ηρόδικος Κομοτηνής

Βαθμολογία (7 ματς)

  1. ΑΣ  Ηρόδικος Κομοτηνής 10β. 303-269
  2. ΓΕ Τρικάλων 9β. 259-218
  3. ΑΟ Καβάλας 9β. 296-234
  4. ΑΣ Αργοναύτες Βόλου 8β 287-290
  5. ΜΓΣ Πανσερραϊκός 6β. 209-325

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ  22η Αγωνιστική – Κυριακή 21/4/19 1μμ.

Βαθμολογία (21 Ματς)

  1. Παναθλητικός Συκεών 42β. 1476-994
  2. ΠΑΣ Γιάννενα 38β. 1308-949
  3. ΑΕ Πυλαιας 38β. 1518-1160
  4. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 37. 1268-1031
  5. Απόλλων Καλαμαριάς 33β. 1133-1016
  6. Άρης Θεσσαλονίκης 32β. 1270-1070
  7. Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης 30β. 1279-1189
  8. Πανσερραϊκός 28β. 1065-1202
  9. Πιερικός/Αρχέλαος 28β. 1148-1250
  10. Ολύμπια Λάρισας 27β. 957-1251
  11. Τιτάνες Δράμας 24β. 975-1420
  12. Ολυμπιακός Βόλου 21β. 790-1655

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ 27η Αγωνιστική (20-22/4/19)

Σάββατο 20/4

Κυριακή 21/4

Μ. Δευτέρα 22/4

Βαθμολογία (26 ματς)

  1. ΣΑΑΚ Ανατόλια 50β. 2143-1799
  2. ΑΟ Αγρινίου 45β. 1943-1799
  3. ΓΣ Ελευθερούπολης 44β. 1881-1694
  4. Φίλιππος Βέροιας 42β. 1827-1814
  5. ΧΑΝΘ 41β. 1864-1772
  6. Μαχητές Δόξα Πεύκων 40β. 1773-1741
  7. Ερμής Λαγκαδά 40β. 1846-1746
  8. Χαλκηδόνα 38β. 1754-1807
  9. Έσπερος Λαμίας 37β. 1763-1854
  10. ΓΣ Φάρσαλα 37β. 1884-1886
  11. Γέφυρα 36β. 1823-1874
  12. Φαίακας Κέρκυρας 36β. 1719-1967
  13. ΓΣ Νίκη Βόλου 36β. 1822-1902
  14. Στρατώνι 36β. 1768-1839
  15. Ίκαροι Σερρών 35β. 1763-1820
  16. Μακεδονικός 31β.1669-1928

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 1η Αγωνιστική (20-21/4/19)

Σάββατο 20/4

2η Αγωνιστική (4-5/5/19)

3η Αγωνιστική (10-11/5/19)

4η Αγωνιστική (17-18/5/19)

5η Αγωνιστική (24-25/5)

6η Αγωνιστική (1-2/6/19)


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

Ολοκληρώθηκε η αγωνιστική δράση για το Φετινό Πρωτάθλημα


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

Ο Πανσερραϊκός/Αριστοτέλειο κατέλαβε την 3η θέση στο φετινό Πρωτάθλημα, ενώ ο Αστέρας Καβάλας κατέκτησε το φετινό Πρωτάθλημα


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

4η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Σάββατο 20/4

5η Αγωνιστική

Κυριακή 21/4

Βαθμολογία (4 Ματς)

  1. Ένωση Καβάλας 14β 186-122
  2. Ασπίδα Ξάνθης 13β. 175-122
  3. Αστέρας Καβάλας 11β 176-119
  4. Ορφέας Νέου Σκοπού 10β. 110-182
  5. Πάνθηρες Καβάλας 9β 157-210
  6. Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης 9β 163-222

Πάνθηρες Καβάλας και Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης με ματς περισσότερο


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ 

Α’ ΌΜΙΛΟΣ 8η Αγωνιστική (20-21/4/19)

Σάββατο 20/4


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

Α’ ΌΜΙΛΟΣ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο (20-21/4/19)


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ 

Α’ ΌΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική (20-24/4/19)

Σάββατο 20/4

Μ. Τετάρτη 24/4


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ 

Α’ ΌΜΙΛΟΣ