Οι 100 υποψήφιοι Σύμβουλοι του Κοτσακιαχίδη για τον ΔΗΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

Κοτσακιαχίδης ΚλεάνθηςΟ νυν Δήμαρχος Ηράκλειας Κλεάνθης Κοτσακιαχίδης και εκ νέου υποψήφιος Δήμαρχος, παρουσίασε τους πρώτους 100 υποψηφίους που θα στελεχώσουν το ψηφοδέλτιό του συνδυασμού του «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ» στις ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ της 18ης Μαϊου 2014. Ο κ. Κοτσακιαχίδης παρουσίασε 34 υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους και 66 υποψηφίους για τα Τοπικά συμβούλια των κοινοτήτων που απαρτίζουν τον Δήμο Ηράκλειας. Αναλυτικά:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΚΟΤΣΑΚΙΑΧΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ -ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΩΝ -ΑΓΡΟΤΗΣ
  3. ΒΡΙΤΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
  4. ΓΚΑΛΙΟΣ ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΟΠΗ-ΥΠΑΛ.Δ/ΝΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ
  5. ΓΚΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ-ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
  6. ΓΟΓΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ
  7. ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΓΡΟΤΗΣ
  8. ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
  9. ΛΙΟΥΤΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ(ΑΡΗΣ) ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ
  10. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ-ΕΜΠΟΡΟΣ
  11. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ
  12. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ
  13. ΜΠΑΤΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ-ΕΜΠΟΡΟΣ
  14. ΜΠΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-Δ.ΥΠ.ΤΕΙ
  15. ΜΥΡΩΝΙΔΟΥ ΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ
  16. ΝΑΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΔΑΣΚΑΛΑ
  17. ΝΕΟΛΙΑΝΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  18. ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  19. ΠΑΤΟΥΣΗΣ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΦΑΓΕΙΟΥ ΡΟΥΠΕΛ(ΠΡΩΗΝ ΚΡΕΣΕΡ)
  20. ΠΑΤΣΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΥΑΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  21. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  22. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  23. ΣΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ε.Σ.Υ.
  24. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ-ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  25. ΣΤΟΙΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ
  26. ΣΤΡΙΚΟΥ ΟΛΓΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  27. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΓΝΩΣΙΑ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΣΜΗΝΑΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ-ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΕΝΑΕΡΙΑΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ
  28. ΤΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΛΤΑ
  29. ΤΣΑΚΛΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΟΠΗ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  30. ΤΣΙΦΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
  31. ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΜΙΑΣ-ΤΟΕΒ
  32. ΦΡΑΝΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  33. ΧΑΒΑΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
  34. ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΕΜΠΟΡΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  2. ΑΤΛΑΣΗ ΛΙΤΣΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΒΑΪΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ
  4. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  5. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
  6. ΒΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  7. ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΣ
  8. ΒΟΛΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ-ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  9. ΓΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
  10. ΔΑΛΑ ΚΙΚΗ ΟΙΚΙΑΚΑ
  11. ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
  12. ΕΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
  13. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΡΜΟΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ
  14. ΚΑΜΗΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
  15. ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ
  16. ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  17. ΚΑΡΑΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ -ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ
  18. ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΡΟΥΛΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ -ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
  19. ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ -ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
  20. ΚΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ -ΑΓΡΟΤΗΣ-ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ
  21. ΚΕΡΑΣΝΟΥΔΗΣ ΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
  22. ΚΙΤΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  23. ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ
  24. ΚΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΔΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  25. ΚΟΥΛΑΞΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  26. ΚΟΥΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΟΛΟΙ -ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  27. ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  28. ΜΑΝΔΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΚΑ
  29. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
  30. ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ ΛΑΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  31. ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  32. ΜΙΖΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ
  33. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ-ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
  34. ΜΟΝΑΣΤΗΡΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  35. ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
  36. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
  37. ΜΟΥΡΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΛΤΑ
  38. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  39. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΛΙΤΑ ΠΡΩΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΝΥΝ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  40. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
  41. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ-ΑΓΡΟΤΗΣ
  42. ΠΑΠΑΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΝΤΗΤΑΣ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ -ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ
  43. ΠΑΤΑΡΕΣΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ
  44. ΠΑΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ
  45. ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΙΜΗΣΗΣ -ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  46. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ
  47. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
  48. ΣΑΛΜΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
  49. ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  50. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  51. ΣΙΑΜΠΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  52. ΣΚΡΙΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
  53. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  54. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
  55. ΤΙΤΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  56. ΤΡΕΝΤΙΔΟΥ ΛΟΥΛΑ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
  57. ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΣΕ
  58. ΤΣΙΛΙΜΠΟΤΗΣ ΣΑΚΗΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
  59. ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
  60. ΤΥΡΙΛΙΩΜΗΣ ΣΑΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  61. ΦΕΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
  62. ΦΕΣΤΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ-ΥΛΟΤΟΜΟΣ
  63. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
  64. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
  65. ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ -ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ
  66. ΧΟΡΟΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ