Οι 136 υποψήφιοι σύμβουλοι στο ψηφοδέλτιο του Ν.Δεμερτζή για τον Δήμο Σιντικής

Δεμερτζής Νίκος-2014Το ψηφοδέλτιό της «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΙΝΤΙΚΗΣ» κατέθεσε το βράδυ της Κυριακής, στο Πρωτοδικείο Σερρών, ο επικεφαλής της κίνησης και υποψήφιος Δήμαρχος Σιντικής κ.Νίκος Δεμερτζής. Σε αυτό περιλαμβάνονται 51 υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι, καθώς και 85 υποψήφιοι σύμβουλοι για τα τοπικά κοινοτικά συμβούλια.

Αναλυτικά:
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΙΝΤΙΚΗΣ

Δεμερτζής Νικόλαος του Γεωργίου

(Υποψήφιος Δήμαρχος Σιντικής)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Γραμμάτογλου Λεμονιά του Παναγιώτη
  2. Δεληνάσιος Ιωάννης του Γεωργίου
  3. Λυκίδου Μηλίτσα του Δημητρίου

 Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Αγκίστρου

  1. Παπαθανασίου Κωνσταντίνος του Αθανασίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Ελευθεριάδου Σοφία του Παναγιώτη
  2. Μπουρβάνης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Αχλαδοχωρίου

  1. Καραντωνίου Δημήτριος του Παύλου
  2. Πίσιου Ελισσάβετ του Αθανασίου
  3. Ποσνάκη Πετρούλα του Πέτρου
  4. Σεφέρογλου Ιγνάτιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Καπνοφύτου

  1. Αβραμίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  2. Στάμτση Στέλλα του Θεοδώρου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Γιουβάντσης Δημήτριος του Δημητρίου
  2. Ζαπρίδης Χρήστος του Ιωάννου
  3. Θωμαϊδης Κωνσταντίνος του Σταύρου
  4. Καλομοίρη Ζωή του Χρήστου
  5. Λεωνάκης Λεωνίδας του Στεργίου
  6. Μάρκου Δημήτριος του Νικολάου
  7. Μαυροφρύδης Κυριάκος του Ιωάννη
  8. Μωϋσίδου Μαγδαληνή του Αναστασίου
  9. Ουρούμης Ζαχαρίας του Δημητρίου
  10. Παπαδόπουλος Ελευθέριος του Νικολάου
  11. Πολατσίδου Μαρία του Αναστασίου
  12. Σαρηγιαννίδης Ιωάννης του Χρήστου
  13. Τομίδης Χριστόφορος του Αθανασίου
  14. Τσιρανίδης Παρασκευάς του Ιωάννη

 Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Ανατολής

  1. Καλαϊτζίδης Νικόλαος του Παναγιώτη
  2. Μαυροφρύδης Νικόλαος του Στυλιανού
  3. Τσαπανίδης Αθηναγόρας του Βασιλείου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Άνω Ποροϊων

  1. Γαρουφαλίδης Γεώργιος του Δημητρίου
  2. Ζωϊδου Γεωργία του Λάμπρου
  3. Μικρός Βασίλειος του Χρήστου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Καστανούσας

  1. Αναστασιάδης Βασίλειος του Ανδρέα
  2. Αργυρόπουλος Κυριάκος του Βασιλείου
  3. Δημητρόπουλος Χρήστος του Γρηγορίου
  4. Φούντογλου Παναγιώτα του Ιωάννη

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Ποροϊων

  1. Βράχα Ασπασία του Παναγιώτη
  2. Μαβινίδης Ζαχαρίας του Ζήση
  3. Τσελεκίδης Αναστάσιος του Ευαγγέλου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας  Κερκίνης

  1. Καρατζίκος Θεόδωρος του Βασιλείου
  2. Μιχαηλίδης Χρήστος του Παναγιώτη
  3. Μπουγιουκλής Γεώργιος του Βασιλείου
  4. Τσαλικίδης Χρήστος του Γεωργίου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Λιβαδιάς

  1. Αρβανίτης Δημήτριος του Θεοδούλη
  2. Γκατζάκης Μόσχος του Γεωργίου
  3. Τσαλκιτζή Φανή του Ευαγγέλου
  4. Φρέγκος Κυριάκος του Περικλή

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Μακρυνίτσας

  1. Καψιόχας Βασίλειος του Γεωργίου
  2. Κωνσταντινίδου Μαρία του Ευστρατίου
  3. Μαλίνης Θεόδωρος του Πέτρου
  4. Μαντζακίδης Ηλίας του Δημητρίου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου

  1. Εξαδακτύλου Αναστασία του Θωμά
  2. Ευθύμογλου Αναστάσιος του Ιωάννη
  3. Κωνσταντινίδου Αλεξάνδρα του Λουκά
  4. Παπαδόπουλος Πέτρος του Νικολάου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Πλατανακίων

  1. Λολοσίδου Χρυσούλα του Πολύκαρπου
  2. Παπαδοπούλου Δήμητρα του  Παύλου
  3. Τιμολέων Χαράλαμπος του Αθανασίου
  4. Χαλκίδης Αλέξανδρος του Ισαάκ

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Ροδόπολης

  1. Γκόνη – Ρήγα Ζαχαρίτσα του Ναπολέοντος
  2. Κυβρακίδης Σταύρος του Αναστασίου
  3. Μπουμουλίδου Βασιλική του Μιλτιάδη
  4. Πιαστοπούλου Ελπίς του Νικολάου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Ζλατίντσης Ευθύμιος του Νικολάου
  2. Κοτρίδης Παύλος του Κυριάκου
  3. Κυβεντίδης Νικόλαος του Αναστασίου
  4. Λιάπης Δημήτριος του Δήμου
  5. Νικολαϊδης Παναγιώτης του Μιχαήλ
  6. Παρασκευοπούλου Παναγιώτα του Γεωργίου
  7. Πασχαλίδης Θεόδωρος του Στυλιανού
  8. Σιδηρόπουλος Γεώργιος του Αβραάμ
  9. Φωτακίδης Καριοφύλλης του Γεωργίου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Νέου Πετριτσίου

  1. Μερτζανίδης Αριστείδης του Ηρακλή
  2. Μυλωνά Φωτεινή του Αποστόλου
  3. Πέτσης Κοσμάς του Ιωάννη
  4. Σταύρου Παναγιώτης του Θωμά

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Ακριτοχωρίου

  1. Κοκμένογλου Ελευθέριος του Σταύρου
  2. Κουβελόγλου Σάββας του Αλεξάνδρου
  3. Κωνσταντινίδης Μιλιτιάδης του Στυλιανού
  4. Τρεντίδου Γαρυφαλλιά του Αθανασίου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Βυρώνειας

  1. Αμανατίδης Απόστολος του Αβραάμ
  2. Κιομουρτζίδης Ιωάννης του Νεόφυτου
  3. Πολυχρονιάδου Μαρία του Νικολάου
  4. Χατζημπάρμπας Κυριάκος του Θεοδώρου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Γονίμου

  1. Βασιλείου Χαρίκλεια του Νικολάου
  2. Γκελίπης Αθανάσιος του Ιωάννη
  3. Τσακύρης Ελευθέριος του Φίλιππου
  4. Τσαούσης Στέργιος του Αντωνίου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Μανδρακίου

  1. Κίρτζος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Μεγαλοχωρίου

  1. Κιοσόγλου Βασίλειος  του Κωνσταντίνου
  2. Κούγκαλη Αθανασία του Ματθαίου
  3. Σαράντης Αθανάσιος του Βασιλείου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Προμαχώνα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Δαρβούδη Ματίνα του Λογαριανού
  2. Δροβατζήκας Νικόλαος του Θωμά
  3. Ζήση Ευσεβία του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Προμαχώνα

  1. Κετσετζίδου Όλγα του Γεωργίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Σιδηροκάστρου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Αβραμίδου Μαρία του Πολύβιου
  2. Αγγελίδης Πέτρος του Συλιστριάδη
  3. Αλεξίου Αθανάσιος του  Χρήστου
  4. Αποστολίδου Βασιλική του Γεωργίου
  5. Βερβέρη Ζωγραφία του Θεοχάρη
  6. Γέρμανλης Ιωσήφ του Σπυρίδων
  7. Γκιούρα Βασιλική του Παναγιώτη
  8. Καρακίδου Ναντέζντα του Ηρακλή
  9. Καραμπιπέρης Νικόλαος του Δημητρίου
  10. Καρατζούλη Γεωργία του Αριστείδη
  11. Κέππα Ελένη του Ηλία
  12. Κέππας Αθανάσιος του Ιωάννη
  13. Κοσμίδου Νικολέτα του Ελευθερίου
  14. Λυκίδης Παύλος του Χρήστου
  15. Μερτζίδης Χαράλαμπος του Ιωάννη
  16. Μπακούρας Οδυσσεύς του Ηρακλή
  17. Σιδηρόπουλος Πέτρος Χρήστου
  18. Ταπίδης Γεώργιος του Αναστασίου
  19. Τσανίδης Μάξιμος του Μιχαήλ
  20. Χρονίδης Στέφανος του Χρήστου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Σιδηροκάστρου

  1. Αγγελάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
  2. Κατσούρα Γεωργία του Βασιλείου
  3. Πετρίδου Αθηνά του Κωνσταντίνου
  4. Σοφιάδου Σοφία του Χαράλαμπου
  5. Φράντζαλης Γεώργιος του Χρήστου

Υποψήφιοι Τοπικής Ενότητας Βαμβακοφύτου

  1. Βισέρης Πασχάλης του Γεωργίου
  2. Γκένιου Ελένη του Αθανασίου
  3. Δέντσας Ιωάννης του Χρήστου
  4. Τσίντσιος Χρήστος του Ζαχαρία

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Καμαρωτού

  1. Κουντούρη Ευαγγελία του Γεωργίου
  2. Λιόντα Θεανώ του Ιωάννη
  3. Τσελεκίδης Γεώργιος του Πολύτιμου
  4. Τσολακίδης Βασίλειος του Αθανασίου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Στρυμονοχωρίου

  1. Κούνιος Λάζαρος του Σταμάτη
  2. Παναγιωτίδου Δέσποινα του Γεωργίου

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας  Χαροπού

  1. Παύλου Κωνσταντίνος του Σταμάτη
  2. Ρούπελης Ιωάννης του Πασχάλη

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Χορτερού

  1. Βλάχου Ιωάννα του Αλεξίου
  2. Ουμπαϊλής Δημήτριος – Χρυσοβαλάντης του Χαριζάνη
  3. Τσελεκίδης Αθανάσιος του Ιωάννη