Οι 69 υποψήφιοι σύμβουλοι της «Λαϊκής Συσπείρωσης» για τον Δήμο Σερρών με επικεφαλής τον Καρύδα Νικόλαο

Λαϊκή ΣυσπείρωσηΤα ονόματα των υποψηφιοτήτων του συνδυασμού “Λαϊκή Συσπείρωση” κατέθεσε την Κυριακή 27/4 το πρωί, ο υποψήφιος Δήμαρχος Σερρών Νικόλαος Καρύδας στο Πρωτοδικείο Σερρών. Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού απαρτίζεται από 69 υποψηφίους συμβούλους από τους οποίους οι 41 είναι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στις Εκλογικές Περιφέρειες του Δήμου Σερρών και οι 28 υποψήφιοι για τα τοπικά συμβούλια. Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο απαρτίζεται από:.
ΚΑΡΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ Υποψήφιος Δήμαρχος
Εκλογική Περιφέρεια Καπετάν Μητρουσίου
1. ΒΟΥΚΑΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Λευκώνα
1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝΟΣ
 
Εκλογική Περιφέρεια Ορεινής
1. ΓΚΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Σερρών
1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΓΓΕΛΕΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
4. ΔΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
5. ΔΑΛΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
8. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
9. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
11. ΚΑΚΑΡΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
13. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΑΡΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
15. ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΛΑΣΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΜΕΡΓΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
18. ΜΙΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
24. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
25. ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
26. ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΣΤΟΪΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29. ΤΟΥΡΝΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
30. ΤΡΕΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
31. ΤΡΟΥΛΙΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
32. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια Σκουτάρεως
1. ΚΟΠΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Δημοτική Κοινότητα Λευκώνα
1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Δημοτική Κοινότητα Σερρών
1. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ
2. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
10. ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
13. ΤΡΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
16. ΧΟΜΟΝΔΟΣΛΗ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Άνω Καμήλας
ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα Ελαιώνα
ΤΑΣΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Επταμύλων
ΤΣΙΑΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Μητρουσίου
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
 
Τοπική Κοινότητα Κάτω Καμήλας
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Οινούσας (Χιονοχωρίου)
ΨΑΛΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Ορεινής
ΤΡΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Προβατά
ΓΚΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα Χριστού
ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ