Οι αντίπαλοι του Πανσερραϊκού και του Εθνικού Σιδηροκάστρου στην Γ’ Εθνική-Το πρόγραμμα των αγώνων

sentraΠραγματοποιήθηκε σήμερα (2/9) το μεσημέρι ο καθορισμός των ομάδων που θα απαρτίσουν τους έξι ομίλους της Γ’ Εθνικής καθώς και το αγωνιστικό πρόγραμμα. Οι Σερραϊκές ομάδες (Πανσερραϊκός και Εθνικός Σιδηροκάστρου) θα μετέχουν στον 1ο Ομιλο.

Κόντρα στον Νέστο Χρυσούπολης θα κάνει πρεμιέρα στην Γ’ Εθνική στις 22 Σεπτεμβρίου ο Πανσερραϊκός στην έδρα του στις Σέρρες. Αντίθετα ο Εθνικός Σιδηροκάστρου θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Διγενή στο Λάκκωμα Χαλκιδικής. Αναλυτικά  οι αντίπαλοι των Λιονταριών θα είναι οι: Εβρος Σουφλίου, ΠΑΟ Κόσµιου, Αρης Ακροποτάµου, Ορφέας Ελευθερούπολης, Βυζάντιο Κοκκινοχώµατος, Νέστος Χρυσούπολης Δόξα Πετρούσας Εθνικός Σιδηροκάστρου Διγενής Λακκώµατος, ΠΟ Μουδανίων Εθνικός Αγιονερίου, Κιλκισιακός Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας, Ηρακλής Αμπελοκήπων.

 το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής 2013-2014 έχει ως εξής:

 

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός
Διγενής Λακκώματος – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αρης Ακροποτάμου – Μακεδονικός
Εβρος Σουφλίου – Μουδανιά
Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Πετρούσας
Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
2η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κοσμίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Διγενής Λακκώματος
Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αρης Ακροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης – Εβρος Σουφλίου
Μακεδονικός – Εθνικός Αγιονερίου
Μουδανιά – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Πετρούσας – Ορφέας Ελευθερούπολης
3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου – Διγενής Λακκώματος
Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Αρης Ακροποτάμου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εβρος Σουφλίου – Κιλκισιακός
Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Μουδανιά – Δόξα Πετρούσας
4η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – ΠΑΟ Κοσμίου
Διγενής Λακκώματος – Αρης Ακροποτάμου
Αγροτικός Αστέρας – Εβρος Σουφλίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αγιονερίου
Κιλκισιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Πετρούσας
Μακεδονικός – Μουδανιά
5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου – Αρης Ακροποτάμου
Εβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός
Εθνικός Αγιονερίου – Διγενής Λακκώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας
Ορφέας Ελευθερούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Δόξα Πετρούσας – Κιλκισιακός
Μουδανιά – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης – Μακεδονικός
6η αγωνιστική
Εβρος Σουφλίου – ΠΑΟ Κοσμίου
Αρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Διγενής Λακκώματος – Ορφέας Ελευθερούπολης
Αγροτικός Αστέρας – Δόξα Πετρούσας
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Μουδανιά
Κιλκισιακός – Μακεδονικός
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Νέστος Χρυσούπολης
7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου – Εθνικός Αγιονερίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εβρος Σουφλίου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Αρης Ακροποτάμου
Δόξα Πετρούσας – Πανσερραϊκός
Μουδανιά – Διγενής Λακκώματος
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
Νέστος Χρυσούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Κιλκισιακός – Εθνικός Σιδηροκάστρου
8η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Κοσμίου
Εθνικός Αγιονερίου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εβρος Σουφλίου – Δόξα Πετρούσας
Αρης Ακροποτάμου – Μουδανιά
Πανσερραϊκός – Μακεδονικός
Διγενής Λακκώματος – Νέστος Χρυσούπολης
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Κιλκισιακός
9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Δόξα Πετρούσας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Μουδανιά – Εθνικός Αγιονερίου
Μακεδονικός – Εβρος Σουφλίου
Νέστος Χρυσούπολης – Αρης Ακροποτάμου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός – Διγενής Λακκώματος
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Αγροτικός Αστέρας
10η αγωνιστική
Δόξα Πετρούσας – ΠΑΟ Κοσμίου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Μουδανιά
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Εθνικός Αγιονερίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εβρος Σουφλίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αρης Ακροποτάμου – Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Διγενής Λακκώματος – Αγροτικός Αστέρας
11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου – Μουδανιά
Μακεδονικός – Δόξα Πετρούσας
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κιλκισιακός – Εθνικός Αγιονερίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εβρος Σουφλίου
Αγροτικός Αστέρας – Αρης Ακροποτάμου
Διγενής Λακκώματος – Πανσερραϊκός
12η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου
Μουδανιά – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Πετρούσας – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Κιλκισιακός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Αγιονερίου – Αγροτικός Αστέρας
Εβρος Σουφλίου – Διγενής Λακκώματος
Αρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός
13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Μακεδονικός
Κιλκισιακός – Μουδανιά
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Δόξα Πετρούσας
Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ελευθερούπολης
Διγενής Λακκώματος – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου
Αρης Ακροποτάμου – Εβρος Σουφλίου
14η αγωνιστική
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟ Κοσμίου
Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός
Μακεδονικός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Μουδανιά – Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Πετρούσας – Διγενής Λακκώματος
Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αρης Ακροποτάμου
Εθνικός Αγιονερίου – Εβρος Σουφλίου
15η αγωνιστική
ΠΑΟ Κοσμίου – Κιλκισιακός
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης
Διγενής Λακκώματος – Μακεδονικός
Πανσερραϊκός – Μουδανιά
Αρης Ακροποτάμου – Δόξα Πετρούσας
Εβρος Σουφλίου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

Συγκεντρωτικά οι 30 αγωνιστικές της φετινής σεζόν για τον Πανσερραϊκό είναι:
Α’ γύρος
1η Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
2η Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός
3η Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας
4η Πανσερραϊκός – ΠΑΟ Κοσμίου
5η Εβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός
6η Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
7η Δόξα Πετρούσας – Πανσερραϊκός
8η Πανσερραϊκός – Μακεδονικός
9η Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
10η Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
11η Διγενής Λακκώματος – Πανσερραϊκός
12η Αρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός
13η Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου
14η Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός
15η Πανσερραϊκός – Μουδανιά
Β’ γύρος
16η Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός
17η Πανσερραϊκός – Κιλκισιακός
18η Αροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός
19η ΠΑΟ Κοσμίου – Πανσερραϊκός
20η Πανσερραϊκός – Έβρος Σουφλίου
21η Ηρακλής Αμπελοκήπων – Πανσερραϊκός
22η Πανσερραϊκός – Δόξα Πετρούσας
23η Μακεδονικός – Πανσερραϊκός
24η Πανσερραϊκός – Εθνικός Σιδηροκάστρου
25η Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Πανσερραϊκός
26η Πανσερραϊκός – Διγενής Λακκώματος
27η Πανσερραϊκός – Άρης Ακροποτάμου
28η Εθνικός Αγιονερίου – Πανσερραϊκός
29η Πανσερραϊκός – Ορφέας Ελευθερούπολης
30η Μουδανιά – Πανσερραϊκός