Όλα τα ονόματα του ψηφοδελτίου του Πέτρου Αγγελίδη για τον Δήμο Σερρών που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο

Όλα τα ονόματα του ψηφοδελτίου του Πέτρου Αγγελίδη για τον Δήμο Σερρών που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο
Αγγελίδης-Πέτρος-2014Το μεσημέρι του Σαββάτου 26/4 (36 ώρες πριν τη λήξη της προθεσμίας) «έκλεισε» το ψηφοδέλτιο της η Δημοτική Πρωτοβουλία Σερραίων με επικεφαλής τον Πέτρο Αγγελίδη. Σύμφωνα με το ψηφοδέλτιο που κατέθεσαν προς έγκριση στο Πρωτοδικείο Σερρών περιλαμβάνονται σε αυτό εκτος από τον υποψήφιο Δήμαρχο Πέτρο Αγγελίδη, άλλοι 100 υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι  των εκλογικών περιφερειών Άνω Βροντούς – Καπετάν Μητρουσίου – Λευκώνα – Ορεινής – Σερρών – Σκουτάρεως, καθώς και 68 υποψήφιοι για τα Τοπικά Συμβούλια των πρώην Κοινοτήτων.
Αναλυτικά τα ονόματα που περιλαμβάνονται στο ψηφοδέλτιο που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Σερρών είναι:
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
  1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1. ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                      
2. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
3. ΤΣΙΑΠΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ                                                 
2. ΤΣΟΥΛΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΧΡΑΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                         
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
1. ΓΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                   
2. ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ-ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                         
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΟΝΤΙΟΥ                            
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
1. ΒΕΡΓΟΥΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΑΡΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΤΙΑΝΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΗ      
2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                 
3. ΜΑΝΔΕΛΑ ΧΑΡΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
1. ΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                  
2. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                                   
4. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                      
5. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                    
6. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ                                
7. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                              
8. ΒΑΔΙΑΚΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                    
9. ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                
10. ΓΚΟΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                                              
11. ΓΚΟΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    
12. ΓΛΟΥΦΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                          
13. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                                                             
14. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                       
15. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                             
16. ΔΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ    
17. ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                           
18. ΔΡΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                  
19. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ(ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                                 
20. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΣΤΟΪΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ                                      
21. ΘΑΛΑΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗ                                              
22. ΚΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     
23. ΚΑΝΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  
24. ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ                                                                            
25. ΚΑΡΤΑΣΗ  ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                           
26. ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
27. ΚΕΝΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               
29. ΚΟΤΣΙΡΕΑ-ΤΣΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
30. ΚΥΡΤΑΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                    
31 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                          
32. MAΡΤΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
33. ΜΕΓΑΛΟΜΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                            
34. ΜΕΛΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ   
35. ΜΠΙΤΖΙΔΟΥ – ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                     
36. ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                 
37. ΝΕΟΛΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
38. ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
39. ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                             
40. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                             
41. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΝΔΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
42. ΠΑΡΝΑΡΑ-ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                             
43. ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ                                                      
44. ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ-ΡΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       
45. ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                               
46. ΣΟΥΖΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                       
47. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                      
48. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ     
49. ΣΤΟΪΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                             
50. ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
51 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ     
52. ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                        
53. ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                        
54. ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ    
                
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
1. ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                       
2. ΜΕΡΕΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ   
3. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ                                  
4. ΜΠΑΛΚΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                        
5. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                
6. ΣΟΥΠΙΔΟΥ-ΣΤΟΪΚΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                     
2. ΚΙΟΣΕ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                   
3. ΚΟΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΙΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 
6. ΡΙΤΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                        
2. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                         
3. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ                                                     
4. ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ-ΜΠΟΥΡΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                  
5. ΚΑΛΛΙΟΓΛΟΥ-ΜΑΚΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                           
8.ΚΑΦΤΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                       
9. ΚΙΤΣΙΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ                                                                                    
10. ΛΑΝΤΖΟΣ ΒΑΛΑΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                   
11. ΜΠΑΔΕΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
13. ΜΥΓΔΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                              
14. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                            
15. ΣΦΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                 
16. ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ                                                   
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
1. ΓΙΑΒΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                         
2. ΓΚΟΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                           
4. ΜΠΟΡΔΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΑΝΑ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                
6. ΦΥΛΑΧΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΝΗΣ
1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΛΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                      
3. ΛΙΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                        
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΛΕΙΩ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          
 
                       ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΔΕΛΦΙΚΟΥ
1. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                   
2. ΤΟΥΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ                   
 
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
1. ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                          
2. ΓΑΒΡΙΗΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                            
3. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΙΑΤΑΤΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ                             
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ AΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                               
2. ΚΑΡΑΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ          
    
  
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ                                            
2. ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                     
3. ΦΕΓΓΟΜΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                         
  
 
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΙΑΣ
1. ΚΑΒΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                                         
2. ΚΥΡΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ   
                  
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΣΑΣ
1. ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                           
2. ΣΚΑΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΙΩΝΑ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                          
2. ΙΑΚΩΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                      
3. ΚΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                  
4. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                                             
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
1. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ                                               
2. ΖΑΡΑΦΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
3. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ                                       
4. ΜΟΛΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                  
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
1. ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                 
2. ΚΥΡΒΕΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                                                           
3. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                              
4. ΤΣΙΜΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                       
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
1. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                            
2. ΓΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ                                                           
3. ΚΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                         
4. ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ   
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟΥ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                      
2. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ  
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ
1  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                    
2. ΔΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             
3. ΤΣΙΓΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟΥ
1. ΑΝΕΣΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ                                    
2. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                               
3. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ                                             
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
1. ΒΕΛΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                      
2. ΜΗΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                 
3. ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΒΑΒΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΥ               
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΝΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
1. ΑΛΕΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                                                 
2. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΙΝΟΥΣΣΑΣ
1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                   
2. ΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΓΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΘΩΜΑ             
3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ                                                   
4. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
1. ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                         
2. ΚΛΙΑΜΠΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ
3. ΡΙΤΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΟΥΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΗΛΙΑ                                                                     
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΟΝΙΑΣ
1. ΑΡΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                
2. ΓΙΑΡΙΜΗ-ΜΠΑΡΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
1. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                                              
2. ΜΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΓΚΙΚΑ                                   
3. ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ                                                           
4. ΤΑΣΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
1. ΑΛΕΚΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                   
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             
3. ΠΕΤΣΙΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ                                  
4.ΤΣΕΧΕΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ