Ολοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι (180) με τον συνδυασμό του Στ.Φωτιάδη για τον Δήμο Σερρών

Ολοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι (180) με τον συνδυασμό του Στ.Φωτιάδη για τον Δήμο Σερρών

Φωτιάδης-υποψηφιοι-DSC_0406Συνοδευόμενος από τους υποψηφίους που στελεχώνουν το ψηφοδέλτιο της «Δυναμικής Πορείας Ανάπτυξης», ο υποψήφιος Δήμαρχος Σερρών Στέφανος Φωτιάδης, κατέθεσε το βράδυ της Κυριακής, τον πλήρη φάκελο των υποψηφιοτήτων του συνδυασμού. Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού απαρτίζεται από 180 υποψηφίους (81 υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους στις εκλογικές περιφέρειες  Ανω Βροντού, Καπ.Μητρούση, Λευκώνα, Ορεινή, Σερρών, και Σκουτάρεως και 99 υποψήφιους συμβούλους στις Δημοτικές Κοινότητες του Δήμου Σερρών)  και αντιπροσωπεύει όπως δηλώνει στην ανακοίνωσή του “όλες τις κοινωνικές και επαγγελματικές ομάδες”.

«Ο συνδυασμός μας «αποπνέει» τον… αέρα του νέου και της φρεσκάδας. Νέοι άνθρωποι και ηλικιακά, αλλά και στα δρώμενα, μπαίνουν στη «μάχη» που θα δώσουμε όλοι μαζί, από κοινού, για το αύριο του Δήμου Σερρών. Η επόμενη μέρα ξημερώνει για το Δήμο Σερρών,» δήλωσε ο υποψήφιος Δήμαρχος Σερρών Στέφανος Φωτιάδης.

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ του Κωνσταντίνου
Υποψήφιος δήμαρχος
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Πέτρου
2.ΤΙΜΙΚΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Αναστασίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.ΓΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Χρήστου
2.ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
3.ΚΑΡΑΣΟΥΛΤΑΝΗ-ΣΙΑΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΩΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του Χρήστου
2.ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου
3.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του Δημητρίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΙΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.ΚΑΠΑΝΔΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σταύρου
2.ΚΑΣΑΠΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
3.ΡΙΤΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.ΑΓΓΕΛΑΚΗ-ΣΑΠΛΑΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χρήστου
2.ΑΓΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Γεωργίου
3.ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σάββα
4.ΑΝΕΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Αντωνίου
5.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Βασιλείου
6.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Αλέξανδρου
7.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Θωμά
8.ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Γεωργίου
9.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
10.ΒΕΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου
11.ΒΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
12.ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Ζαχαρία
13.ΓΚΟΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χαράλαμπου
14.ΓΚΟΥΡΜΗ-ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
15.ΓΡΕΨΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
16.ΔΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Χρήστου
17.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΙΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ) του Γρηγορίου
18.ΔΡΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Νικολάου
19.ΖΕΡΒΑΚΗ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του Αλέξανδρου
20.ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Δημητρίου
21.ΘΕΟΔΟΣΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Δημητρίου
22.ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του Παναγιώτη
23.ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΠΟΛΥΣ) του Ιακώβου
24.ΙΛΑΝΙΔΟΥ-ΒΙΛΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
25.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
26. ΚΑΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Χριστόφορου
27.ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Θεοφύλακτου
28.ΚΑΦΑΝΑ ΦΑΝΗ του Θεόδωρου
29.ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευάγγελου
30.ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Πασχάλη
31.ΜΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
32.ΜΑΝΔΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
33.ΜΑΝΘΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου
34.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
35.ΜΙΛΤΣΙΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Μιχαήλ
36.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σάββα
37.ΜΙΧΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κύριλλου
38.ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ζαχαρία
39.ΜΟΥΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
40.ΜΠΑΜΠΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
41.ΜΠΙΡΤΖΙΔΗ EYΦΡΟΣYNH (ΦΡΟΣΩ) του Γεωργίου
42.ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
43.ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
44.ΝΙΖΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
45.ΠΑΛΙΣΙΔΟΥ-ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
46.ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ) του Σταύρου
47.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Ευάγγελου
48.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
49.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
50.ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
51.ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ του Αγαθάγγελου
52.ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Χρήστου
53.ΠΟΥΣΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Βασιλείου
54.ΣΑΪΝΑΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μηλτιάδη
55.ΣΑΪΝΑΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
56.ΣΑΡΙΚΑ ΑΝΝΑ του Απόστολου
57.ΣΦΕΤΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
58.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
59.ΤΖΗΚΑ ΑΡΧΟΝΤΗ του Γεωργίου
60.ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χαράλαμπου
61.ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΖΩΗ του Δημητρίου
62.ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωσήφ
63.ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Αλέξιου
64.ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σπύρου
2.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΛΑΚΤΗ του Στέργιου
3.ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
4.ΜΠΟΥΓΑΔΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
5.ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του Δημητρίου
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΩΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Λαζάρου
2.ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου
3. ΚΙΟΣΣΕ ΣΟΦΙΑ του Αναστασίου
4.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη
5.ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ανδρέα
6.ΣΑΚΙΣΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στέργιου
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαράλαμπου
2.ΒΟΥΤΣΚΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
3.ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
4.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
5.ΚΑΡΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Ανέστη
6.ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη
7.ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΠΟΛΥΣ) του Ευσταθίου
8.ΚΥΡΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
9.ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Αργυρίου
10.ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Βλαδίμηρου
11.ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του Αστέριου
12.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Θεόδωρου (Ρούλη)
13.ΠΕΤΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στόγιου
14.ΤΣΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
15.ΧΗΝΑΚΗ-ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεόδωρου
16.ΧΟΥΜΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Ανατόλη
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
1.ΚΑΡΑΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
2.ΚΕΣΟΥΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πέτρου
3.ΚΟΛΕΟΓΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
4.ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
5.ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Γεωργίου
6.ΜΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
2.ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ) του Γεωργίου
3.ΚΑΡΑΜΑΝΛΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Μιχαήλ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
4.ΝΙΣΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Χρήστου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΔΕΛΦΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
2.ΜΟΥΤΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ                                                         
1.ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Χαράλαμπου
2.ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΑΚΗΣ) του Γρηγορίου
3.ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του Σπύρου
4.ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΟΧΑΝ) του Παύλου
                    
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΚΑΡΑΔΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ελισσέα
2.ΠΑΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Αβραάμ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΗΝΑΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευστρατίου
2.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
3.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
4.ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Δημητρίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΒΑΚΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΒΑΡΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
2.ΤΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
3.ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Χρήστου
4.ΧΑΤΖΗΜΠΕΪΛΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΔΗΜΑΡΕΛΗ ΣΥΛΒΙΕ του Αναγνώστη
2.ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Ηρακλή
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΩΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
2.ΔΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
3.ΚΟΥΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Αλέξανδρου
4.ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του Θεόκλητου
2.ΚΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
3.ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Νικολάου
4.ΤΑΓΤΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Πασχάλη
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θωμά
2.ΔΑΥΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ευθυμίου
3.ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παράσχου
4.ΠΕΡΔΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Μιχαήλ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Χρίστου
2.ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πέτρου
3.ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣ του Νικολάου
4.ΤΟΠΑΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  του Θωμά
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΚΑΡΑΜΑΝΑΒΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Ευάγγελου
2.ΚΑΤΣΙΩΛΑ-ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Πασχάλη
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ του Πασχάλη
2.ΚΑΤΑΡΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Ιωάννη
3.ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ του Κυριαζή
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΓΚΙΟΒΕ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
2.ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Κωνσταντίνου
3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σωτηρίου
2.ΔΗΜΗΤΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Απόστολου
3.ΚΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευάγγελου
4.ΜΠΑΛΜΑΔΑΚΗ-ΚΟΥΛΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΔΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του Πολυχρόνη
2.ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΖΩΗ του Γεωργίου
3.ΜΑΝΙΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΝΟΥΣΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου
2.ΒΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
3.ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημήτριος
4.ΜΑΝΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
2.ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του Θωμά
3.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Μιχαήλ
4.ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ηλία
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΟΝΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΜΑΡΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
2.ΜΑΣΛΙΑΚΗ-ΒΑΤΣΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
3.ΜΑΣΛΙΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΓΑΡΓΑΒΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Απόστολου
2.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ
3.ΝΕΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4.ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.ΠΟΥΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
2.ΤΟΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αντωνίου
3.ΤΟΤΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Στέργιου