Πανελλήνιο Φοιτητικό Πρωτάθλημα: Τα αποτελέσματα των αγώνων (φωτορεπορταζ)

Πανελλήνιο Φοιτητικό Πρωτάθλημα: Τα αποτελέσματα των αγώνων (φωτορεπορταζ)

Στις Σέρρες πραγματοποιήθηκε την περασμένη Πέμπτη 1/6 το Πανελλήνιο Φοιτητικό Πρωτάθλημα σε τέσσερα αθλήματα Κλασσικός Αθλητισμός (στίβος), σκοποβολή, πιγκ-πογκ και σκάκι. Τα επίσημα αποτελέσματα των αγώνων δημοσιοποιηθηκαν από το ΤΕΙ Κεντρικής Μακεδονίας κι έχουν ως εξής:

ΣΤΙΒΟΣ

100 μ Ανδρών

  1. ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11.13’     ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. MATEO GABAN  11.19’     ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 11.24’  ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

110 μ με εμπόδια Ανδρών

  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.24 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 16.17 ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 16.86 ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

400 μ Ανδρών

  1. ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48.49’   ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
  2. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 49.77’   ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  3. ΧΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51.65’    ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1500 μ Ανδρών

  1. ΣΕΧΟΥ ΜΕΝΣΟΥΡ          4.15.22’     ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 4.17.48’     ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  3. ΤΑΚΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 4.17.76 ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

5000 μ Ανδρών

  1. ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ        16.32.09     ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΤΣΙΤΑΚ ΣΑΛΗ 16.58.29   ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17.13.05’ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Ύψος Ανδρών

  1. ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2.15 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1.85 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΜΑΝΤΖΙΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.65 ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Μήκος Ανδρών

  1. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6.71 ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6.53 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΔΟΔΟΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6.19 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Σφαιροβολία Ανδρών

  1. ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15.07 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  2. ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 14.51 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14.31 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ακοντισμός Ανδρών

  1. ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 57.67 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΤΣΙΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                52.64 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 51.74 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σκυταλοδρομία  4 Χ 100 ανδρών

  1. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 44.07 Χασάπης Βασίλειος – Παπαδόπουλος Ευστάθιος – Μαρτινάκης Βασίλειος – Κατσαρός Θεμιστοκλής  –
  2. ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ 44.12 Εμπέογλου Νικόλαος – Μαυρομάτης Μάρκος – Τσιρούλης Γεώργιος – Μακρυδάκης Κωνσταντίνος
  1. ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 45.57’ Παντελής Αλέξανδρος – Χαφής Νικόλαος – Γαλανόπουλος Ιωάννης – Μαρκαντωνάκης Μάνος

 1500 μ μη εγγεγραμμένοι αθλητές

  1. ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5.08.98’ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5.17.75 ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  3. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5.24.67’ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

 

100 μ Γυναικών

  1. ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 12.21 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 12.78 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 13.31 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

100 μ με εμπόδια Γυναικών

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 14.01 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14.93 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 15.01 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

400 μ Γυναικών

  1. ΟΝΤΟΥΛΑ ΜΕΛΙΝΑ 1.00.01 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1.00.60 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΑ 1.07.45 ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1500 μ Γυναικών

  1. ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 4.51.05 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 5.10.96 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 5.20.66 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

5000 μ Γυναικών

  1. ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ – ΜΙΧΑΕΛΛΑ 19.45.31 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΥΒΟΝΗ 23.37.23  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

Ύψος Γυναικών

  1. ΚΑΛΑΘΑ ΕΛΙΣΑΒΕ 1.70 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1.25 ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

Μήκος Γυναικών

  1. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 5.49 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5.06  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΕΛΛΗ 4.93 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Σφαιροβολία Γυναικών

  1. ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 12.40 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 11.97 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  3. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 11.96 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Ακοντισμός Γυναικών

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 37.16 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 36.26 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΜΑΝΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 36.10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Σκυταλοδρομία 4 χ 100 μ Γυναικών

  1. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 49.38’ Κουρδούκλα Ελευθερία – Αμανατίδου Ελένη – Κυριάκου Μιράντα – Ταμπούρη Παναγιώτα –
  2. ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ 54.67’ Χασκή Ερμιόνη – Ουντόλα – Γεωργίου Άλκιστης – Φιάσκα Μιχαέλα

1500 μ μη εγγεγραμμένες αθλήτριες

  1. ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 6.10.04 ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6.49.48 ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  3. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 6.53.26 ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του στιβου

Φωτογραφίες από τον στίβο μπορείτε να δείτε στη σελίδα μας στο facebook

Πανελλήνιο φοιτητικό πρωτάθλημα-Στίβος-Σέρρες-2017

Posted by Ανεξάρτητος on Friday, June 2, 2017

 

ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ     ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΓΙΟΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΠΑΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΠΡΑΧΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  4. ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
  3. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

ΣΚΑΚΙ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΓΟΥΛΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΣΕΡΕΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΟΜΑΔΙΚΟ

  1. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΥΦΕΚΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

  • ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Πανεπιστήμιο Στερεάς Ελλάδος
  • ΛΑΔΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΠΘ
  • ΜΠΑΛΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΘ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΠΘ

ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΑΝΔΡΩΝ

  • ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΘ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΗ ΑΠΘ
  • ΤΗΛΚΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΠΘ

ΑΕΡΟΒΟΛΟ  ΤΥΦΕΚΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΣΤΑΪΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΤΕΙ Θεσσαλονίκης
  • ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΕΤΗ ΑΠΘ
  • ΝΤΟΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΘ

ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΡΩΣΣΗ ΠΛΟΥΜΙΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΘ
  • ΒΕΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

ΟΜΑΔΙΚΟ  1) ΑΠΘ  2)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ