X

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αποτελέσματα αγώνων των σερραϊκών ομάδων 27/28-10

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ Κατηγορία

Αποτελέσματα 5η Αγωνιστική:

  • Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου 1-1
  • Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού 0-0
  • Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης 1-2
  • ΑΕ Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-0
  • Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα 3-2
  • Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 2-0
  • Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης 4-0

Βαθμολογία (5 αγων)

  1. Ορφεας Ξάνθης (12-5) 13
  2. Νέστος Χρυσούπολης (13-6) 11
  3. Αετός Ορφανού Καβάλα (10-6) 10
  4. Πανσερραϊκός (10-7) 9
  5. Καβάλα (7-3) 8
  6. Αρης Αβάτου Ξάνθης (7-4) 8
  7. Κεραυνός Πέρνης Καβάλας (5-3) 7
  8. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (5-3) 6
  9. Εθνικός Σιδηροκάστρου (2-5) 5
  10. ΠΑΟΚ Κοσμίου Ροδ. (3-7) 4
  11. ΑΕ Καλαμπακίου Δράμας (3-10) 4
  12. Απόλλων Παραλιμνίου (2-4) 4
  13. Εθνικός Αλεξανδρούπολης (5-10) 3
  14. Ασπίδα Ξάνθης (2-13) 3

Η επόμενη αγωνιστική (6η 4/11 15:00)

  • Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
  • Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
  • Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου
  • Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
  • Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
  • Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
  • ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

ΕΠΣ Σερρών

Επίλεκτη Κατηγορία

Δεν υπήρξε δράση αυτό το Σαββατοκύριακο 27-28 Οκτωβρίου

Βαθμολογία (7 ματς)

  1. Χρυσό 19
  2. Κάτω Καμήλα 17
  3. SERRES 1800 12
  4. Λιθότοπος 12
  5. Χείμμαρος 11
  6. Νεοχώρι 10
  7. Άνω Μητρούσι 8
  8. Νέος Σκοπός 7
  9. Σκοτούσσα 7
  10. Λευκώνας 6
  11. Νέο Σούλι 6
  12. Προβατάς 3

Ανώτερη Κατηγορία

8η Αγωνιστική

Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2018 4μμ.

Α’ Όμιλος

  • Αμμουδιά – Ποντισμένο 3-0
  • Νέο Πετρίτσι – Ροδόπολη 2-1
  • Άνω Ποροϊα- Άγγιστρο 6-0
  • Χριστός – Καπνόφυτο 1-0
  • Μεγαλοχώρι – Καρπερή 4-1

Ρεπό: Κερκίνη

B’ Όμιλος

  • Πρώτη – Νιγρίτα 2018 1-1
  • ΠΣ Σέρρες – Παλαιοκώμη 5-0
  • Μεσολακκιά – Άγιο Πνεύμα 1-3
  • Βαλτοτόπι – Πήγασος 1-0
  • Κορμίστα – Ροδολίβος 0-1
  • Ρεπό: Νέα Ζίχνη

Κυριακή 28 Οκτωβρίου 2018 4μμ.

–––

Βαθμολογία (7 ματς)

Α’ Όμιλος

  1. Κερκίνη 17
  2. Αμμουδιά 17
  3. Νέο Πετρίτσι 17
  4. Άνω Ποροϊα 15
  5. Μεγαλοχώρι 12
  6. Ροδόπολη 9
  7. Χριστός 8
  8. Ποντισμένο 8
  9. Καπνόφυτο 7
  10. Άγγιστρο 1
  11. Καρπερή 0

Β’ Όμιλος

  1. Ροδολίβος 21
  2. ΠΣ Σέρρες 15
  3. Πρώτη 14
  4. Άγιο Πνεύμα 13
  5. Νιγρίτα 2018 13
  6. Νέα Ζίχνη 11
  7. Πήγασος 11
  8. Βαλτοτόπι 9
  9. Κορμίστα 4
  10. Μεσολακκιά 3
  11. Παλαιοκώμη 1

Β’ Κατηγορία

4η Αγωνιστική

1η Εξ Αναβολής Αγωνιστική Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2018 4μμ.

Α’ Όμιλος

  • Νέα Τυρολόη – Δασοχώρι 0-1

Βαθμολογία (4 ματς)

Α’ Όμιλος

  1. Χαρωπό 12β
  2. ΠΟΣ 2000 10β.
  3. Ηρακλής 9β.
  4. Πλατανάκια 4β.
  5. Δασοχώρι 3β.
  6. Νέα Τυρολόη 3β.
  7. Ιωνικός 3β.
  8. Μοναστηράκι 1β.
  9. Βυρώνεια 0β.

Β’ Όμιλος

  1. Πεπονιά / Σκούταρι 12β.
  2. Δραβίσκος 10β.
  3. Εμμανουήλ Παππάς 7β.
  4. Επτάμυλοι 5β.
  5. Οινούσα 4β
  6. Πεθελινό 4β.
  7. Βισαλτιακός / Μακεδονικός 1β.
  8. Μαυροθάλασσα 1β
  9. Ψυχικό 0β.

ανεξάρτητος :

Τα σχόλια απενεργοποιημένα