ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 4/5 Μαϊου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 4/5 Μαϊου

Το πρόγραμμα των αγώνων των σερραϊκών ομάδων στο ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 4/5 Μαϊου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ

22η Αγωνιστική (4-5/5/19)

  • ΠΑΟΚ – Αγία Παρασκευή
  • Ελπίδες Καρδίτσας – Άρης Θεσσαλονίκης
  • Εργοτέλης – Ατρόμητος Αθηνών
  • Τρίκαλα 2011 – Προοδευτική Περάματος
  • Γλυφάδα Οδυσσέας – Πανσερραϊκή

Ρεπό: Λάρισα

Βαθμολογία (21 ματς)

  1. ΠΑΟΚ 54β. (99-45)
  2. Άρης Θεσσαλονίκης 51β. (64-6)
  3. Τρίκαλα 2011 41β. (31-14)
  4. Ατρόμητος Αθηνών 30β. (25-18)
  5. Λάρισα 26β. (23-33)
  6. Ελπίδες Καρδίτσας 25β. (18-34)
  7. Γλυφάδα Οδυσσέας 24β. (18-17)
  8. Προοδευτική Περάματος 18β. (22-50)
  9. Αγία Παρασκευή 16β. (16-35)
  10. *Εργοτέλης 9β. (13-54)
  11. Πανσερραϊκή 3β. (11-78)

ΕΠΣ Σερρών 2018-19

Επίλεκτη Κατηγορία

Play Off 8η Αγων(4-5/5/19) 5.00μμ

Σάββατο 4/5

  • Σκοτούσσα – Χείμμαρος
  • Λιθότοπος – SERRES 1800

Κυριακή 5/5

  • Κάτω Καμήλα – Χρυσό

Βαθμολογία Play Off

  1. Κάτω Καμήλα 23
  2. Χρυσό 20
  3. Λιθότοπος 14
  4. SERRES 1800 11
  5. Σκοτούσσα 6
  6. Χείμμαρος 3

Play Out 8η Αγων. (4-5/5/19) 5μμ

Κυριακή 5/5

  • Νέος Σκοπός – Λευκώνας
  • Νέο Σούλι – Άνω Μητρούσι
  • Προβατάς – Νεοχώρι

 Play Out

  1. Άνω Μητρούσι 18
  2. Νεοχώρι 17
  3. Νέο Σούλι 13
  4. Προβατάς 9
  5. Νέος Σκοπός 7
  6. Λευκώνας 6

Ανώτερη Κατηγορία

Play Off  9η Αγων (4-5/5/19) 5μμ

Α’ Όμιλος Σάββατο 4/5

  • Ροδόπολη – Μεγαλοχώρι
  • Αμμουδια – Νέο Πετρίτσι
  • Ποντισμένο – Άνω Ποροϊα

B’ Όμιλος Κυριακή 5/5

  • Πρώτη – Νέα Ζίχνη
  • Άγιο Πνεύμα – Νιγρίτα 2018
  • ΠΣ Σέρρες – Ροδολίβος

Η Βαθμολογία 

Α’ Όμιλος

Play Off

  1. Άνω Ποροϊα 21
  2. Αμμουδιά 18
  3. Μεγαλοχώρι 17
  4. Νέο Πετρίτσι 15
  5. Ροδόπολη 15
  6. Ποντισμένο 0

B’ Όμιλος

Play Off

  1. Ροδολίβος 22
  2. Πρώτη 21
  3. Άγιο Πνεύμα 18
  4. Νιγρίτα 2018 12
  5. ΠΣ Σέρρες 11
  6. Νέα Ζίχνη 1

Play Out- Α Όμιλος 8η – Β Όμιλος 9η Αγωνιστική 5μμ

Α’ Όμιλος

Σάββατο 4/5

  • Χριστός – Άγγιστρο
  • Καπνόφυτο – Καρπερή

Ρεπό: Κερκίνη

B’ Όμιλος

Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση αυτό το Σαββατοκύριακο 4-5/5

  • Κορμίστα – Πήγασος (11/5)
  • Μεσσολακιά – Παλαιοκώμη (11/5)

Ρεπό: Βαλτοτόπι

Play Out Α’ Ομιλος

  1. Κερκίνη 20
  2. Καπνόφυτο 11
  3. Χριστός 9
  4. Άγγιστρο 9
  5. Καρπερή 5

Play Out Β’Ομιλος

  1. Βαλτοτόπι 20
  2. Μεσολακκιά 16
  3. Πήγασος 15
  4. Κορμίστα 10
  5. Παλαιοκώμη 3

Β’ Κατηγορία

24η Αγωνιστική (4-5/5/19) 5μμ.

Α’ Όμιλος

Σάββατο 4/5

  • Ιωνικός – Δασοχώρι

Κυριακή 5/5

  • Πλατανάκια – Νέα Τυρολόη
  • Μοναστηράκι – ΠΟΣ 2000
  • Βυρώνεια – Ηρακλής

Ρεπό Χαρωπό

Β’ Όμιλος

Σάββατο 4/5

  • Ψυχικό – Μαυροθάλασσα
  • Επτάμυλοι – Πεπονιά / Σκούταρι

Κυριακή 5/5

  • Βισαλτιακός / Μακεδονικός – Δραβίσκος
  • Εμμανουήλ Παππάς – Οινούσα

Ρεπό Πεθελινό

 

Βαθμολογία (23 ματς)

Α’ Όμιλος

  1. ΠΟΣ 2000 53
  2. Ηρακλής 49
  3. Πλατανάκια 37
  4. Νέα Τυρολόη 28
  5. Χαρωπό 23
  6. Ιωνικός 23
  7. Δασοχώρι 16
  8. Μοναστηράκι 16
  9. Βυρώνεια 9

Β’ Όμιλος

  1. Πεπονιά / Σκούταρι 48
  2. Εμμανουήλ Παππάς 47
  3. Δραβίσκος 46
  4. Πεθελινό 41
  5. Οινούσα 24
  6. Ψυχικό 18
  7. Επτάμυλοι 16
  8. Μαυροθάλασσα 13
  9. Βισαλτιακός / Μακεδονικός 10

 

 

Advertisements

Γράψτε το σχόλιό σας...

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.