ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Πρόγραμμα αγώνων σερραϊκών ομάδων 25/26-11

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Πρόγραμμα αγώνων σερραϊκών ομάδων 25/26-11

Football League

H Επόμενη Αγωνιστική

Σάββατο 25 Νοεμβρίου

  • Άρης – Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3)
  • ΟΦΗ – Καλλιθέα (15:00)
  • Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης (15:00)
  • Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας (15:00)

Κυριακή 26 Νοεμβρίου

  • Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00, Web TV ΕΡΤ)
  • ΑΟΧ Κισσαμικός – Βέροια (15:00)
  • Παναιγιάλειος – Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3)
  • Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου (15:00)
  • Σπάρτη – Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Η Βαθμολογία (4 ματς)

  1. Άρης Θεσσαλονίκης 12β 11-2
  2. Παναχαϊκή 10β. 7-1
  3. Δόξα Δράμας 10β 5-0
  4. Καραϊσκάκης 9β. 5-2
  5. ΟΦΗ 8β. 8-1
  6. ΑΟ Χανιά/ Κισσαμικός 8β. 6-2
  7. Απόλλωνας Πόντου 8β. 6-3
  8. Βέροια 6β. 6-4
  9. Σπάρτη 5β. 4-3
  10. Παναιγιάλειος 5β. 5-5
  11. Αναγέννηση Καρδίτσας 4β. 1-4
  12. Απόλλωνας Λάρισας 3β. 4-6
  13. Εργοτέλης 2β. 4-6
  14. Τρίκαλα 2β. 0-3
  15. Πανσερραϊκός 1β. 6-11
  16. Καλλιθέα 1β. 0-6
  17. Αιγινιακός 1β. 1-14
  18. Αχαρναϊκός -51β. 2-8

Ο Αχαρναϊκός αποβλήθηκε από το Πρωτάθλημα και έχει αφαίρεση -51 βαθμών από το Πρωτάθλημα, λόγω οφειλών προς ποδοσφαιριστές

 

Β’ Εθνική Γυναικών (Ρεπό 26/11)

Η Βαθμολογία σε 3 ματς

  1. Πανσερραϊκή 9
  2. Βασίλισσα Θράκης 7
  3. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 4
  4. Ροδόπη ’87 3
  5. Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης 3
  6. Μέντεκας Καλαμαριάς 0

 

Γ’ Εθνική (Ρεπό 26/11)

 Η Βαθμολογία (7 ματς)

  1. Απόλλων Παραλιμνίου 14β. 14-4
  2. Νέστος Χρυσούπολης 13β. 10-3
  3. ΑΟ Καβάλα 13β. 11-6
  4. ΑΕ Διδυμοτείχου 12β. 7-4
  5. Ελπίδα Σκουτάρεως 12β. 10-7
  6. Άρης Αβάτου 12β. 6-5
  7. Αετός Ορφανού 9β. 5-5
  8. Ορφέας Ξάνθης 8β. 5-7
  9. Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 8β. 7-8
  10. ΑΠΣ Δόξα Προσκυνητών 5β. 6-13
  11. Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 5β. 3-8
  12. Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2β. 4-18

 

ΕΠΣ Σερρών

Επίλεκτη Κατηγορία 13η Αγωνιστική

Σάββατο 25 Νοεμ 2017 3μμ.

  • Χρυσό – Ροδόπολη
  • Λιθότοπος – ΠΣ Σέρρες
  • Αναγέννηση – Σιδηρόκαστρο

Κυριακή 26 Νοε 2017 3μμ.

  • ΑΕ Νιγρίτας – Λευκώνας
  • Νέο Σούλι – Χείμμαρος
  • Νέος Σκοπός – Ψωμοτόπι

Ανώτερη Κατηγορία 12η Αγωνιστική

Σάββατο 25 Νοε 2017 3μμ.

Α’ Όμιλος

  • Χαροπό – Καπνόφυτο
  •  Βαλτερό – Άνω Ποροϊα
  • Άγγιστρο – Δασοχώρι

Β’ Όμιλος

  • SERRES 1800 – Πρώτη
  • Νεοχώρι – Μαυρόλοφος
  • ΑΟ Νιγρίτας – Ορεινή
  • Πήγασος – ΠΟΣ 2000
  • Κορμίστα – Μεσσολακιά

Κυριακή 26 Νοε. 2017 3μμ.

Α’ Όμιλος

  • Παλαιόκαστρο – Τριανταφυλλιά
  • Προβατάς – Χριστός
  • Μεγαλοχώρι – Σκοτούσσα
  • Κερκίνη – Άνω Μητρούσι

Β’ Όμιλος

  • Επτάμυλοι – Άγιο Πνεύμα
  • Κάτω Καμήλα – Ροδολίβος

Β’ Κατηγορία 10η Αγωνιστική

Σάββατο 25 Νοε 2017 3μμ.

Α’ Όμιλος

  • Αχλαδοχώρι – Αμμουδιά
  • Νέα Τυρολόη – Πλατανάκια
  • Νέο Πετρίτσι – Ιωνικός

Β’ Όμιλος

  • Πεπονιά – Μαυροθάλασσα

Κυριακή 26 Νοε 2017 3μμ.

Α’ Όμιλος

  • Μοναστηράκι – Λέοντες
  • Ποντισμένο – Βυρώνεια

Β’ Όμιλος

  • Νέα Ζίχνη – Παλαιοκώμη
  • Πεθελινός – Ηρακλής
  • Οινούσσσα – Ψυχικό
  • Δημητρίτσι – Δραβίσκος
  • Εμμανουήλ Παππάς – Βαλτοτόπι