ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ

11η Αγωνιστική Κυριακή 27/1/19

  • 11.30πμ. Αγία Παρασκευή – ΠΑΟΚ
  • 12μμ Πανσερραϊκή – Γλυφάδα Οδυσσέας, Δημ Γήπεδο Σερρών
  • 1.15μμ. Προοδευτική ΠεράματοςΤρίκαλα 2011
  • 3μμ. Άρης Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Καρδίτσας
  • 3μμ. Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης

Ρεπό: Λάρισα

Βαθμολογία (10 ματς)

  1. *Άρης Θεσσαλονίκης 21β. (25-3)
  2. *Τρίκαλα 2011 19β. (12-5)
  3. ***ΠΑΟΚ 18β. (23-2)
  4. Γλυφάδα Οδυσσέας 15β. (9-3)
  5. *Λάρισα 15β. (9-13)
  6. Ατρόμητος Αθηνών 11β. (11-7)
  7. Αγία Παρασκευή 10β. (7-9)
  8. *Ελπίδες Καρδίτσας 9β. (7-8)
  9. *Προοδευτική Περάματος 5β. (7-21)
  10. *Πανσερραϊκή 3β. (4-31)
  11. *Εργοτέλης 3β. (3-17)
***ΠΑΟΚ με τρία ματς λιγότερα*Άρης Θεσσαλονίκης, Τρίκαλα, Λάρισα, Ελπίδες Καρδίτσας, Προοδευτική Περάματος, Πανσερραϊκή και Εργοτέλης με ένα ματς λιγότερο

4η Εξ Αναβολής Αγωνιστική Τετάρτη (30/1/19)

  • Ελπίδες Καρδίτσας – ΠΑΟΚ

9η Εξ Αναβολής Αγωνιστική Τετάρτη (6/2/19)

  • ΠΑΟΚ – Εργοτέλης

10η Εξ Αναβολής Αγωνιστικής 

Τετάρτη 13/2

  • Πανσερραϊκή – Προοδευτική Περάματος

Κυριακή 24/3

  • Τρίκαλα 2011 – Άρης Θεσσαλονίκης
  • ΠΑΟΚ – Λάρισα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

16η Αγωνιστική – Κυριακή 27/1/19 3μμ.

  • Καβάλα – Άρης Αβάτου
  • Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου, Γήπεδο Χρυσούπολης
  • ΠΑΟ Κοσμίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
  • Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αετός Ορφανού, Γήπεδο Σιδηροκάστρου
  • Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Καλαμπακίου
  • Ασπίδα Ξάνθης – Πανσερραϊκός, ΔΑΚ Ξάνθης
  • Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης

Βαθμολογία (15 ματς)

  1. Νέστος Χρυσούπολης 39β. 32-10
  2. Καβάλα 38β. 37-3
  3. Αετός Ορφανού 28β. 27-15
  4. Άρης Αβάτου 25β. 16-10
  5. Κεραυνός Πέρνης 23β. 15-10
  6. Απόλλων Παραλιμνίου 23β. 17-12
  7. Ορφέας Ξάνθης 23β. 22-20
  8. Πανσερραϊκός 23β. 26-16
  9. Αλέξανδρος Κιλκίς 21β. 15-10
  1. ΑΕ Καλαμπακίου 14β. 7-19
  1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 10β. 13-30
  2. Ασπίδα Ξάνθης 10β. 9-39
  3. Εθνικός Σιδηροκάστρου 9β. 7-29
  4. ΠΑΟ Κοσμίου 7β. 11-33

 ΕΠΣ Σερρών 2018-19

Επίλεκτη Κατηγορία

15η Αγωνιστική (26-27/1/19)

Σάββατο 26/1

  • Λευκώνας – Λιθότοπος
  • Νεοχώρι – Κάτω Καμήλα
  • Χείμμαρος – SERRES 1800

Κυριακή 27/1

  • Προβατάς – Νέος Σκοπός
  • Χρυσo – Σκοτούσσα
  • Άνω Μητρούσι – Νέο Σούλι

Βαθμολογία (14 ματς)

  1. Χρυσό 31
  2. Κάτω Καμήλα 31
  3. Χείμμαρος 25
  4. SERRES 1800 24
  5. Λιθότοπος 24
  6. Νεοχώρι 19
  7. Νέος Σκοπός 18
  8. Σκοτούσσα 17
  9. Νέο Σούλι 14
  10. Άνω Μητρούσι 12
  11. Λευκώνας 9
  12. Προβατάς 9

Ανώτερη Κατηγορία

16η Αγωνιστική (26-27/1/19)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

  • Αμμουδιά – Μεγαλοχώρι
  • Νέο Πετρίτσι – Χριστός
  • Ροδόπολη – Άνω Ποροϊα
  • Ποντισμένο – Καπνόφυτο

Κυριακή 27/1

  • Κερκίνη – Άγγιστρο

Ρεπό: Καρπερή

B’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

  • Μεσολακκιά – ΠΣ Σέρρες
  • Ροδολίβος – Πρώτη
  • Κορμίστα – Βαλτοτόπι

Κυριακή 27/1

  • Νέα Ζίχνη – Νιγρίτα 2018
  • Άγιο Πνεύμα – Πήγασος

Ρεπό: Παλαιοκώμη

Βαθμολογία (15 ματς)

Α’ Όμιλος

  1. Αμμουδιά 33
  2. Άνω Ποροϊα 31
  3. Νέο Πετρίτσι 27
  4. Μεγαλοχώρι 25
  5. Κερκίνη 23
  6. Ποντισμένο 23
  7. Ροδόπολη 21
  8. Χριστός 9
  9. Καπνόφυτο 8
  10. Καρπερή 6
  11. Άγγιστρο 4

Β’ Όμιλος

  1. Άγιο Πνεύμα 32
  2. Ροδολίβος 30
  3. Πρώτη 29
  4. Νιγρίτα 2018 28
  5. ΠΣ Σέρρες 25
  6. Νέα Ζίχνη 22
  7. Βαλτοτόπι 19
  8. Πήγασος 15
  9. Μεσολακκιά 7
  10. Κορμίστα 7
  11. Παλαιοκώμη 2

Β’ Κατηγορία

12η Αγωνιστική (26-27/1/19)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

  • ΠΟΣ 2000 – Νέα Τυρολόη

Κυριακή 27/1

  • Μοναστηράκι -Πλατανάκια
  • Δασοχώρι – Ηρακλής
  • Βυρώνεια – Χαρωπό

Ρεπό: Ιωνικός

Β’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

  • Ψυχικό – Δραβίσκος

Κυριακή 27/1

  • Εμμανουήλ Παππάς – Πεπονιά / Σκούταρι
  • Βισαλτιακός / Μακεδονικός  – Μαυροθάλασσα

Επτάμυλοι – Οινούσα

Ρεπό: Πεθελινό

Βαθμολογία (11 ματς)

Α’ Όμιλος

  1. ΠΟΣ 2000 26β
  2. Χαρωπό 21β
  3. Ηρακλής 21β.
  4. Πλατανάκια 15β.
  5. Ιωνικός 14β.
  6. Νέα Τυρολόη 10β.
  7. Μοναστηράκι 10β.
  8. Δασοχώρι 6β.
  9. Βυρώνεια 3β.

Β’ Όμιλος

  1. Πεπονιά / Σκούταρι 25β.
  2. Δραβίσκος 21β
  3. Εμμανουήλ Παππάς 20β.
  4. Πεθελινό 18β.
  5. Οινούσα 14β.
  6. Επτάμυλοι 11β.
  7. Ψυχικό 10β.
  8. Βισαλτιακός / Μακεδονικός 4β.
  9. Μαυροθάλασσα 1β.
Advertisements