Πρώτος ο ΓΣ Σέρρες’93 στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου Κ16

5 χρυσά 2 αργυρά & 3 χάλκινα από τους σερραίους των αθλητικών σωματείων ΟΦΚΑ, ΓΣ Σέρρες’93 και ΓΑΣ Βισάλτη

Πρώτος ο ΓΣ Σέρρες’93 στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου Κ16

Πρώτος σύλλογος στα αγόρια αναδείχθηκε ο ΓΣ Σέρρες’93 στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Κ16 που διεξήχθη με τη συμμετοχή 1250 αθλητών και αθλητριών (770 κορίτσια και 480 αγόρια, από 29 νομούς της χώρας από τη Λαμία έως τον Έβρο από 68 σωματεία αγοριών και 74 σωματεία στα κορίτσια) στην Καβάλα στο στάδιο Ανθή Καραγιάννη το Σαββατοκύριακο 13/14 Ιουλίου 2019.

Ο ΓΣ Σέρρες’93 συγκέντρωσε 94 βαθμους και αναδείχθηκε πρώτος ανάμεσα σε 68 αθλητικά σωματεία στα αγόρια. Σημαντικές βαθμολογικά θέσεις κατέλαβαν και τα άλλα σερραϊκά σωματεία. Συγκεκριμένα ο ΟΦΚΑ Σέρρες με 50 βαθμούς ήρθε 6ος και ο ΓΑΣ Βισάλτης κατέλαβε την 9η θέση.

Στα κορίτσια Κ16 ο ΓΣ Σέρρες’93 ήρθε 3ος με 100 βαθμούς, ο ΟΦΚΑ 11ος

5 χρυσά 2 αργυρά & 3 χάλκινα

Οι σερραίοι αθλητές και αθλήτριες των τριών σερραϊκών συλλόγων ανέβηκαν 10 φορές στο βάθρο κατακτώντας συνολικά 5 χρυσά, 2 αργυρά και 3 χάλκινα μετάλλια.

Συγκεκριμένα χρυσό μετάλλιο κατέκτησαν ο Φίλιππος Παπαρας (ΟΦΚΑ) στα 300μ εμπόδια με χρόνο 40.97, η Αθανασία Καταρτζή (ΟΦΚΑ) στον ακοντισμό (34,66μ),  η Ελένη Αλεξιάδη (ΓΣ Σέρρες’93) στα 300μ. εμπόδια (45.79), ο Οδυσσέας Αγγελάκης (ΓΑΣ Βισάλτης) στη σφαιροβολία (15,80μ) και ο Γιώργος Κωστέας (ΓΣ Σέρρες’93) στα 100μ. εμπόδια (13.32)

Ασημένιο μετάλλιο κατέκτησαν η ομάδα σκυταλοδρομίας 4Χ80μ του ΓΣ Σέρρες’93 (ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Σ.(2004) – ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ Μ.(2004)  ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ Α.(2005) – ΚΩΣΤΕΑΣ Γ.(2004))  με χρόνο 37.12 και ο Γιώργος Πατλής (ΟΦΚΑ) στα 150μ. (17.50)

Χάλκινο μετάλλιο κατέκτησαν η Ηλιάνα Τριανταφύλλου ΄(ΓΣ Σέρρες’93) στο άλμα επι κοντώ με επίδοση 2,90μ, η ομάδα σκυταλοδρομίας 4Χ300 των αγοριών του ΓΣ Σέρρες’93 (ΒΑΡΑΚΗΣ Ν.(2004) – ΚΑΛΑΗΣ Β.(2004) ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ Ν.(2004) – ΔΗΜΤΣΙΟΣ Ι.(2004)) με χρόνο 2:38.64 και ο Ευάγγελος Χαϊδευτός (ΓΑΣ Βισάλτης) στα 100μ εμπόδια με χρόνο 14.21.

Αναλυτικά οι επιδόσεις όλων των σερραίων αθλητών και η βαθμολογία των αθλητικών σωματείων έχει ως εξής

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (13/07/2019)

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2.50
  2. ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.50
    11.ΛΙΟΥΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2.30

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (13/07/2019)

  1. ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 46.75
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 49.48

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 4Κ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (13/07/2019)

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 14.87 ( 14.87 – )
  2. ΘΑΣΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 13.59 (13.10 13.30 13.59 -)
  3. ΚΟΥΡΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 13.35 ( 11.85 13.35 12.82 – )

300 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (13/07/2019)

  1. ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 39.38
  2. ΚΑΛΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 40.72
    5 ΔΗΜΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΑΚΥΡΟΣ

300 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (13/07/2019)

  1. ΦΡΑΝΤΖΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 46.06
  2. ΜΟΣΧΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 46.40
  3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 46.45

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ (13/07/2019)

  1. ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1.78
  2. ΔΕΜΕΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.68
Ηλιάνα Τριανταφύλλου (ΓΣ Σέρρες’93) 3η στο επικοντώ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ (13/07/2019)

3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2.90
12. ΛΙΟΥΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2.30

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (13/07/2019)

1. ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 40.97
8. ΒΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 44.26

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 500ΓΡ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ (13/07/2019)

1. ΚΑΤΑΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 34.66
( 34.66 33.92 33.19 X 32.21 33.96)
5. ΣΙΔΕΡΗ ΘΕΑΝΩ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 29.35

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (13/07/2019)

1. ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 45.79
4. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 48.82

300 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (13/07/2019)

  1. ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 39.55

600 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (13/07/2019)

  1. ΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1:49.86

1000 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (13/07/2019)

13. ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2:55.41
19. ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3:02.40

1000 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (13/07/2019)

15. ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3:28.25

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 4Κ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ (13/07/2019)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 15.80
( 15.55 15.56 15.40 X 15.80 15.37)
5. ΘΑΣΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 14.62
( 13.80 13.61 14.07 X X 14.62)
9. ΚΟΥΡΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 13.44
( X 13.44 13.03 —– —– —– )

2000 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ (13/07/2019)

5. ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7:18.92
6. ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7:20.37
7. ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 7:29.93

ΣΚΥΤ.4Χ80Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (13/07/2019)

2. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 37.12 22
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Σ.(2004) – ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ Μ.(2004) ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ Α.(2005) – ΚΩΣΤΕΑΣ Γ.(2004)

ΣΚΥΤ.4Χ80Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (13/07/2019)

  1. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 41.23 14
    ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ Δ.(2005) – ΠΑΥΛΙΔΟΥ Β.(2004) ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ Ε.(2005) – ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ Ε.(2005)

ΣΚΥΤ 4Χ300μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (14/07/2019)

3. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2:38.64 20
ΒΑΡΑΚΗΣ Ν.(2004) – ΚΑΛΑΗΣ Β.(2004) ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ Ν.(2004) – ΔΗΜΤΣΙΟΣ Ι.(2004)
7. ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2:42.98 12
ΚΙΓΙΝΔΗΣ Χ.(2005) – ΔΡΙΓΚΑΣ Θ.(2004)ΠΑΠΑΡΑΣ Φ.(2004) – ΠΑΤΛΗΣ Γ.(2004)

ΣΚΥΤ 4Χ300μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (14/07/2019)

  1. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3:03.04 12
    ΚΙΟΣΣΕ Ζ.(2004) – ΔΕΛΛΗ Μ.(2005)ΜΟΣΧΟΥ Μ.(2005) – ΑΛΕΞΙΑΔΗ Ε.(2004)
  2. ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 3:04.17 8
    ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Α.(2004) – ΚΑΛΑΜΑΡΑ Α.(2004) ΦΡΑΝΤΖΟΥΛΗ Σ.(2005) – ΚΑΡΒΟΥΝΗ Α.(2004)

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 5.19 0.80 (5.19( 0.80) 5.05( 0.40) )
  2. ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4.87 -0.40 (4.78( 1.10) 4.68 4.87(-0.40) )
  3. ΓΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 4.76 0.20( X 4.76( 0.20) 4.74( 0.50) )

150 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (14/07/2019)

2. ΠΑΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17.57 -1.00
17. ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 18.77 0.20

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΘΑΣΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 45.89 (45.89 -)
  2. ΚΟΥΡΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 35.45 (30.82 35.45 34.58 -)
  3. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 31.08(X 27.67 31.08 – )
  4. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 29.98(X 29.98 29.51 – )

150 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ-ΑΝΑΣΤ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 20.69 -0.40
  2. ΚΙΟΣΣΕ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 20.69 -0.30
  3. ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 21.80 0.80
  4. ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΖΩΗ 2005 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 22.03 0.40

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (14/07/2019)

21 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ Χ

2ος στα 150 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ο ΠΑΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΠΑΝΤΖΙΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 10.28( X 8.32 10.28 – )

80 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.4 1.50
  2. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.16 1.50

80 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.47 1.50
  2. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΒΑΙΑ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.94 1.40
  3. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.47 0.80

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΤΕΛΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.10

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ-ΤΕΛΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 5.06 (4.87( 0.60) 5.06 4.88(-0.20) 4.98(-1.10) 4.70(-0.90) 5.02(-0.60) )

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.84Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (14/07/2019)

1. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 13.32 0.50
3. ΧΑΙΔΕΥΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 14.21 0.50
8. ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.3 -0.70

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ -ΤΕΛΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΘΑΣΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 42.21 6 (X 42.21 42.00 40.42 39.25 41.65)
  2. ΚΟΥΡΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 35.74 (33.94 35.74 29.76-)

150 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (14/07/2019)

2. ΠΑΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17.50 -1.00

80 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.12

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ -ΤΕΛΙΚΟΣ (14/07/2019)

  1. ΠΑΝΤΖΙΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 10.28 (10.28 8.40 9.62 8.69 9.92 8.91)

80 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (14/07/2019)

  1. ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.44

ΠΕΝΤΑΘΛΟ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  1. ΜΠΑΔΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.454
  2. ΚΡΑΧΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2.754

ΕΞΑΘΛΟ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

  1. ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤ 3.140

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 94.0
2. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 81.0
3. ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 61.0
4. Π.Α.Ο.Κ. 57.0
5. ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 57.0
6. ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 56.0
7. ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 50.0
8. ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 48.0
9. ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 47.0
10. ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 47.0
11. ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤΗΣ” 46.0
12. ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 46.0
13. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 44.0
14. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 44.0
15. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 44.0
16. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 43.0
17. ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 42.0
18. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 41.0
19. ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 3 9.0
20. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 35.0
21. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 35.0
22. ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 34.0
23. ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 21.0
24. ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 2 0.0
25. ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 19.0
26. ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 19.0
27. ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 19.0
28. ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 18.0
29. ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 18.0
30. ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 18.0
31. ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 17.0
32. ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 17.0
33. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 17.0
34. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 15.0
35. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 15.0
36. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14.0
37. ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14.0
38. ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.0
39. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 13.0
40. ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 13.0
41. ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.0
42. ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.0
43. ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ 11.0
44. ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.0
45. ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11.0
46. ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 11.0
47. ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 11.0
48. ΓΑΣ “Ο ΕΝΙΠΕΥΣ” ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 10.0
49. ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣΑΣ 10.0
50. ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.0
51. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9.0
52. ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.0
53. ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 9.0
54. ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 9.0
55. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 9.0
56. ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 8.0
57. ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8.0
58. ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8.0
59. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 7.0
60. ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 7.0
61. ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 7.0
62. ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 4.0
63. ΑΜΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 4.0
64. ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2.0
65. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.0
66. ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 2.0
67. ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2.0
68. ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  1. ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 118.0
  2. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 107.0
    3. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 100.0
  3. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 83.0
  4. ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 76.0
  5. ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 73.0
  6. ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 72.0
  7. ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 58.0
  8. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 56.0
  9. ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 55.0
    11. ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 53.0
  10. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 49.0
  11. ΒΕΡΓΙΝΑ 47.0
  12. ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 42.0
  13. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 34.0
  14. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 32.0
  15. ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 32.0
  16. ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 30.0
  17. ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 2 9.5
  18. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 24.0
  19. ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 24.0
  20. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.0
  21. ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 23.0
  22. ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 22.0
  23. ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 22.0
  24. ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 22.0
  25. ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 21.0
  26. ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 21.0
  27. ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 20.0
  28. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 17.0
  29. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 14.0
  30. ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 14.0
  31. ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 14.0
  32. Π.Α.Ο.Κ. 13.0
  33. ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.0
  34. ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 13.0
  35. ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12.0
  36. ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.0
  37. ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.0
  38. ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 11.0
  39. ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 11.0
  40. ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 11.0
  41. ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10.5
  42. ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 10.0
  43. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.0
  44. ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 10.0
  45. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 9.0
  46. ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 9.0
  47. ΑΣΦ ΣΤΙΒ-ΑΡ.Β.ΜΥΡΜΥΔΟΝΕΣ 8.0
  48. ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 8.0
  49. ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.0
  50. ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.0
  51. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.0
  52. ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7.0
  53. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 7.0
  54. ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 7.0
  55. ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 6.0
  56. ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5.0
  57. ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 5.0
  58. ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 5.0
  59. ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5.0
  60. ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 5.0
  61. ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 4.0
  62. ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 4.0
  63. ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.0
  64. ΓΑΣ “Ο ΕΝΙΠΕΥΣ” ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3.0
  65. ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.0
  66. ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3.0
  67. ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 3.0
  68. ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2.0
  69. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2.0
  70. ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1.0
  71. ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 1.0
  72. ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ “ΠΕΛΛΑ”