Το ψηφοδέλτιο της «διάβασης πεζών» του υποψηφίου Δημάρχου Σερρών Παν. Κοτρώνη

Το ψηφοδέλτιο της «διάβασης πεζών» του υποψηφίου Δημάρχου Σερρών Παν. Κοτρώνη
Κοτρώνης-διαβαση πεζών-2014-04-28_101545Το ψηφοδέλτιο της Δημοτικής Κίνησης «διάβαση πεζών» όπως αυτό κατατέθηκε από τον επικεφαλής της κίνησης και υποψήφιο Δήμαρχο Σερρών Παναγιώτη Κοτρώνη την Κυριακή 27/4 στο Πρωτοδικείο Σερρών περιλαμβάνει 66 υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους στις εκλογικές Περιφέρειες Ανω Βροντούς, Καπ.Μητρούση, Λευκώνα, Ορεινής, Σερρών και Σκουτάρεως καθώς και 24 υποψηφίους για τα τοπικά κοινοτικά συμβούλια. Αναλυτικά τα ονόματα των υποψηφίων: 
  ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
 “διάβαση πεζών” 
ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου,  υποψήφιος Δήμαρχος
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
  Εκλογική Περιφέρεια  Ανω Βροντούς
  1. ΛΕΪΛΕΞΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κυριάκου
 
Εκλογική Περιφέρεια  Καπετάν Μητρούση
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΚΥΡΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ιωάννη
  3. ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
 
Εκλογική Περιφέρεια  Λευκώνα
  1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
  2. ΚΑΛΕΝΔΡΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
  3. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
 
Εκλογική Περιφέρεια  Ορεινής
  1. ΚΥΡΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του Θεοδώρου
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσάφη
 
Εκλογική Περιφέρεια  Σερρών
  1. ΑΚΟΠΙΑΝ ΛΙΛΙΚ του Βολόντια
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΕΜΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ) του Γεωργίου
  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
  4. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
  5. ΒΟΚΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
  6. ΒΡΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Κυριάκου
  7. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Γεωργίου
  8. ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιορδάνη
  10. ΓΚΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  11. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) του Κωνσταντίνου
  12. ΔΑΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  13. ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  14. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
  15. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Στέφανου
  16. ΖΛΑΤΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Αθανασίου
  17. ΚΑΒΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
  18. ΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ακρίτα
  19. ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Μενελάου
  20. ΚΑΛΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του Ηρακλή
  21. ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
  22. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Κωνσταντίνου
  23. ΚΕΤΣΕΤΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αρτεμίου
  24. ΚΙΑΚΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του Μιλτιάδη
  25. ΚΙΣΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  26. ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Σάββα
  27. ΚΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  28. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ του Γεωργίου
  29. ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Κωνσταντίνου
  30. ΜΑΝΤΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  31. ΜΑΡΑΓΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  32. ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  33. ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
  34. ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΡΟΔΟΠΗ του Εμμανουήλ
  35. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του Ηλία
  36. ΠΑΡΑΠΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ( Νάγια ) του Μανόλη
  37. ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου
  38. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου
  39. ΠΡΟΪΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
  40. ΣΑΠΑΡΔΑΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του Κωνσταντίνου
  41. ΤΑΠΑΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Στέφανου
  42. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗΣ (ΦΟΥΛΗΣ) του Δημητρίου
  43. ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  44. ΤΣΙΣΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
  45. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά
  46. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ανδρέα
  47. ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  48. ΦΩΤΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ( ΚΙΚΗ ) του Ευαγγέλου
  49. ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  50. ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημοσθένη
  51. ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  52. ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
 
Εκλογική Περιφέρεια  Σκουτάρεως
  1. ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου
  2. ΜΟΥΤΛΑ ΓΑΡΟΦΑΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του Αθανασίου
  3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
  4. ΠΟΛΥΖΑ ΝΙΚΗ  σύζ. Στεργίου
 
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
Δημοτική Κοινότητα Σερρών
  1. ΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΒΑΖΓΚΕΝ του Χόρεν
  2. ΒΛΑΧΟΘΑΝΑΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ( ΡΙΤΣΑ )του Βάϊου
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  4. ΔΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  5. ΚΟΥΣΙΟΥ ΑΝΘΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Κωνσταντίνου
  6. ΛΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
  7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
  8. ΜΟΥΧΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  10. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  11. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΄Αγγελου
  12. ΣΑΜΠΟΥΓΚΑΣΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του Μακεδόνα
  13. ΣΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  14. ΤΟΡΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
  15. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΡΑΦΑΗΛ του Χρυσάφη
  16. ΤΣΙΝΤΟΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Αθανασίου
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
Τοπική Κοινότητα Βαμβακιάς
ΠΙΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
 
Τοπική Κοινότητα Ελαιώνα
ΣΑΜΑΡΑ ΡΩΞΑΝΗ του Κωνσταντίνου
 
Τοπική Κοινότητα Επταμύλων
ΤΑΓΤΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου
                  
Τοπική Κοινότητα Ορεινής
ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Δημητρίου
 
Τοπική Κοινότητα Πεπονιάς
  1. ΣΟΥΛΙΚΤΣΗ  ΠΙΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
  2. ΤΖΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
 
Τοπική Κοινότητα Προβατά
ΣΥΜΕΩΝ ΓΚΙΑΟΥΡΗ ΧΑΪΔΩ σύζ. Θεοφάνη
 
Τοπική Κοινότητα  Χριστός
ΣΑΠΑΡΔΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου