Το ψηφοδέλτιο του Φ. Δομουχτσίδη για τον Δήμο Σιντικής περιλαμβάνει 156 υποψηφίους

Το ψηφοδέλτιο του Φ. Δομουχτσίδη για τον Δήμο Σιντικής περιλαμβάνει 156 υποψηφίους

Δομουχτσίδης ΦώτηςΤο ψηφοδέλτιό του συνδυασμού του κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Σερρών ο υποψήφιος Δήμαρχος Σιντικής Φώτης Δομουχτσίδης. Σε αυτό περιλαμβάνονται 57 υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι των εκλογικών περιφερειών του Δήμου Σιντικής καθώς και 99 υποψήφιοι για τα τοπικά συμβούλια.

Αναλυτικά:

Δομουχτσίδης Φώτιος του Στρατή Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγκίστρου

  1. Γεωργιάδης Άνθιμος του Ελευθερίου
  2. Ντυμένου Σταυρούλα του Αναστασίου
  3. Σαββίδης Γεώργιος του Γεωργίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Αχλαδοχωρίου

  1. Σαββίδης Αθανάσιος του Κυριάκου
  2. Σαββίδης Παναγιώτης του Γεωργίου
  3. Τερζής Ιωάννης του Σταύρου

 

Εκλογική Περιφέρεια Κερκίνης

  1. Αθανασιάδης Αναστάσιος του Σωκράτη
  2. Αποστόλου Θωμάς του Ευάγγελου
  3. Γρηγοριάδης Νικόλαος του Δημητρίου
  4. Δεβέλασκας Δημήτριος του Στεργίου
  5. Δεβετζής Εμμανουήλ του Ρίζου
  6. Εξούζογλου Δημήτριος του Γεωργίου
  7. Ευθυμιάδου Μαρία του Χρίστου
  8. Ζαπρίδης Ευστάθιος του Βασιλείου
  9. Ζιάκα Σουμέλα του Θεοχάρη
  10. Ιωακειμίδης Αναστάσιος του Παναγιώτη
  11. Καλπακίδης Πέτρος του Γεωργίου
  12. Καλτσάς Ανδρέας του Θωμά
  13. Κελίδης Παναγιώτης του Γεωργίου
  14. Κεραμιδά Κωνσταντινιά του Στέργιου
  15. Νικηφόρου Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  16. Πάππος Βασίλειος του Μιχαήλ

 

Εκλογική Περιφέρεια Νέου Πετριτσίου

  1. Γιανναρέλης Σωτήριος του Φλουρή
  2. Δελή-Σαμαρά Ελευθερία (Ρίτσα) του Αθανασίου
  3. Ζλατίντσης Αντώνιος του Νικολάου
  4. Κεμπαμπτζής Ευστράτιος τ. Χαράλαμπου
  5. Κοτσακλής Θεόδωρος του Δημητρίου
  6. Λαχανάς Γεώργιος του Αχιλλέα
  7. Νικολάου Λεωνίδας του Χρήστου
  8. Παππάς Χρήστος του Αθανασίου
  9. Παρασκευαΐδης Δημήτριος του Παρασκευά
  10. Σιδηρόπουλος Σάββας του Αβραάμ
  11. Τριανταφυλλίδης Νικόλαος τ. Κωνσταντίνου
  12. Τρύφωνας Αντώνιος του Αγησίλαου

 

Εκλογική Περιφέρεια Προμαχώνα

  1. Καραβασιλείου Βασιλική του Νικολάου
  2. Καραβασιλείου Σάββας του Κυριάκου
  3. Ψαρολόγου Ειρήνη του Ηλία

 

Εκλογική Περιφέρεια Σιδηροκάστρου

  1. Αβραμίδης Αναστάσιος (Άμστελ) τ. Κωνσταντίνου
  2. Γαβριήλ Γεώργιος του Αγγέλου
  3. Γιάντσιος Ιωάννης του Νικολάου
  4. Ζήκας Χαράλαμπος του Νικολάου
  5. Καραμάνης Αντώνιος του Νικολάου
  6. Κιορπές Περικλής του Κύρου
  7. Κορωνίδης Παύλος του Γεωργίου
  8. Λάγγα-Χαραλαμπίδου Πηνελόπη τ. Χρήστου
  9. Λεβέντη Μαρία του Στέργιου
  10. Λόκας Θεόδωρος του Βασιλείου
  11. Μελαδίνης Αθανάσιος του Θωμά
  12. Μπαλκάμη-Τυρνενοπούλου Ευαγγελία τ. Δημητρίου
  13. Παπαδόπουλος Αριστείδης (Άρης) τ. Ιωάννη
  14. Παπαδόπουλος Χαράλαμπος(Μπάμπης) τ. Νικολάου
  15. Παρίσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  16. Πύργος Γεώργιος του Βασιλείου
  17. Στεφανίδης Δημήτριος του Ιωάννη
  18. Στόικος Πέτρος του Αθανασίου
  19. Τοπολίγκας Αντώνιος του Παναγιώτη
  20. Τσίντσιος Γεώργιος του Ιωάννη

 

Δημοτική Κοινότητα Σιδηροκάστρου

  1. Ιωαννίδης Συμεών του Γεωργίου
  2. Ιωαννίδης Χρήστος του Θεοφύλακτου
  3. Μηλιάδης Τρύφων (Άκης) του Βασιλείου
  4. Παπαδοπούλου-Ράπτη Σταματία του Μιχαήλ
  5. Παραστατίδου Ευτέρπη του Σταύρου
  6. Τσοβιάκης Παρασκευάς (Πάρης) του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Αγκίστρου

  1. Κωνσταντινίδης Χαράλαμπος του Βασιλείου
  2. Μπάδα Σταυρούλα του Δημητρίου
  3. Μπούζουκας Σταύρος του Μιχαήλ
  4. Τάγκας Ευάγγελος του Γεράσιμου

 

Τοπική Κοινότητα Ακριτοχωρίου

  1. Αράπογλου Παναγιώτης του Κυριάκου
  2. Οξύζογλου Γεώργιος του Κυριάκου
  3. Παπαδόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη
  4. Σκόρδαλη Ευαγγελία του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Ανατολής

  1. Δημόπουλος Κωνσταντίνος του Νικολάου
  2. Καλαϊτζίδης Παναγιώτης του Σάββα
  3. Μαχαιρίδης Παντελής του Παρασκευά
  4. Νικηφόρου Βασίλειος του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Άνω Πορόια

  1. Αραμπατζής Θεόδωρος του Νικολάου
  2. Δαλαμήτρας Στυλιανός του Παναγιώτη
  3. Πέγκα Ευφραξία του Στέργιου
  4. Χαριζάνος Τριαντάφυλλος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Αχλαδοχωρίου

  1. Γερμανίδης Σάββας του Αναστασίου
  2. Δημητριάδου Δήμητρα του Γαβριήλ
  3. Κόκκινος Ιωάννης του Σταμάτη
  4. Κωνσταντινίδης Βασίλειος του Μιχαήλ

 

Τοπική Κοινότητα Βαμβακόφυτου

  1. Αλικότσης Ηλίας του Χρήστου
  2. Κουλιάλης Νικόλαος του Αθανασίου
  3. Μακρής Γεώργιος του Σπάση
  4. Μπαρακλιλή Μαρία του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Βυρώνειας

  1. Θωμαϊδης Γεώργιος του Ιωάννη
  2. Καραγκεζίδης Ελάκης του Θεόδωρου
  3. Μυστακίδης Χρήστος του Βασιλείου
  4. Ναζιρίδου Καρυπίδου Αθηνά τ. Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Γόνιμου

  1. Θεοδοσιάδου Ταουκσή Ευανθία του Αγαθοκλή
  2. Καραμπάσης Κωνσταντίνος του Νικολάου
  3. Λιούλιος Χρήστος του Κωνσταντίνου
  4. Μαϊκόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Καμαρωτού

  1. Βερβέρη Θεοφιλίτσα του Ευάγγελου
  2. Καραολανίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  3. Τοπούζης Σωτήριος του Ιωάννη
  4. Τσελεκίδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου

 

Τοπική Κοινότητα Καπνοφύτου

  1. Αναστασιάδης Κυριάκος του Πέτρου
  2. Ελευθεριάδης Ανδρέας του Αχιλλέα

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Ποροϊων

  1. Παπαβραμίδης Νικόλαος του Γεωργίου
  2. Παστουρματζής Δημήτριος του Θεοδώρου
  3. Πατσατζής Θεμιστοκλής του Χρήστου
  4. Σαββίδου Αναστασία του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Καστανούσσης

  1. Κεϊσίδης Ιωάννης του Σταύρου
  2. Παπαδόπουλος Σάββας του Στυλιανού
  3. Πατσιατζή Μαριάνθη του Αποστόλου
  4. Πεχλιβανίδης Ηρακλής του Γαβριήλ

 

Τοπική Κοινότητα Κερκίνης

  1. Ζωίδου Γράβου Ευαγγελία του Νικολάου
  2. Κύρτσος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  3. Πιπερίδης Ιωάννης του Χρήστου
  4. Τσαλικίδης Δημήτριος του Πολύβιου

 

Τοπική Κοινότητα Λιβαδιάς

  1. Ζέλιος Παναγιώτης του Αποστόλου
  2. Μουμτζίδης Εμμανουήλ του Ιωάννη
  3. Παπαπέτρου Γεώργιος του Ιωάννη
  4. Ρομπότη Φωτεινή του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Μακρυνίτσας

  1. Μελικίδου Δέσποινα του Μενέλαου
  2. Μποζίκη Χριστίνα (Σούλα)του Κοσμά
  3. Ξανθόπουλος Αλέξανδρος τ. Κωνσταντίνου
  4. Συμεωνίδης Γεώργιος του Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Μανδρακίου

  1. Δελόγλου Δημήτριος του Γεωργίου
  2. Καραγιάννη Κωνσταντίνα του Χρήστου
  3. Μαστορίδου Ευδοξία του Νικολάου
  4. Τσιτακίδης Γεώργιος του Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Μεγαλοχωρίου

  1. Δαροπούλου-Γκότσικα Σμαρώ τ. Γεωργίου
  2. Ιωαννίδης Αλέξανδρος του Σταύρου
  3. Νικολάου Δημήτριος του Τριαντάφυλλου
  4. Παντσίδης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ

 

Τοπική Κοινότητα Νέου Πετριτσίου

  1. Βουκάντσης Νικόλαος του Αθανασίου
  2. Γκέγκας Αθανάσιος του Γεωργίου
  3. Καλαϊτζίδης Μιχαήλ του Γαβριήλ
  4. Τζουκμάνη Αικατερίνη του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

  1. Κυριακίδης Λάζαρος του Διονυσίου
  2. Μαυροματίδης Γεώργιος του Χαράλαμπου
  3. Μαυροχωρίδου Χριστίνα του Πέτρου

 

Τοπική Κοινότητα Πλατανακίων

  1. Ανισέγκος Αντώνιος του Γεωργίου
  2. Βαρυτιμίδης Δημήτριος του Μιχαήλ
  3. Ζουγγουρίδης Ιωάννης του Δημητρίου
  4. Καλεμκερίδου Κυριακή του Άνθιμου

 

Τοπική Κοινότητα Προμαχώνα

  1. Κορωνίδης Σάββας του Παναγιώτη
  2. Λεωνίδας Σπύρος του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Ροδόπολης

  1. Κερχόγλου Βικτωρία του Γεωργίου
  2. Μπελελής Νικόλαος του Παναγιώτη
  3. Νικηφόρου Βασίλειος του Καριοφύλλη
  4. Φαρδέλλας Γεώργιος του Αποστόλου

 

Τοπική Κοινότητα Στρυμονοχωρίου

  1. Δόντσιος Χαράλαμπος του Δημητρίου
  2. Κορωνίδης Βασίλειος του Θεόδωρου
  3. Κούκου Δημητρούλα του Αντωνίου
  4. Λεοντιάδης Στυλιανός του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Χαροπού

  1. Αβράμης Μάρκος του Κωνσταντίνου
  2. Ζάπρος Θωμάς (Μάκης) του Αθανάσιου
  3. Κώστα Χρυσούλα του Γεωργίου
  4. Πάνκος Δημήτριος του Αθανασίου

 

Τοπική Κοινότητα Χορτερού

  1. Δαλαμπίρας Ιωάννης του Κων/νου
  2. Πεχλεβανίδης Δημήτριος του Παναγιώτη
  3. Σιάσιος Γεώργιος του Αθανασίου
  4. Χριστοδούλου Νικόλαος του Στέργιου