Το ψηφοδέλτιο του υποψήφιου Δημάρχου Σιντικής Σάββα Κοσμίδη

Σάββας Κοσμίδης-Υποψήφιος Δήμαρχος Σιντικής
Σάββας Κοσμίδης-Υποψήφιος Δήμαρχος Σιντικής

Το βράδυ της Κυριακής κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Σερρών τους υποψηφίους που περιλαμβάνονται στο ψηφοδέλτιό του, ο υποψήφιος Δήμαρχος Σιντικής Σάββας Κοσμίδης. Σε αυτό περιλαμβάνονται 39 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι για τις εκλογικές περιφέρειες (Αγγίστρου, Αχλαδοχωρίου, Κερκίνης, Πετριτσίου, Προμαχώνα και Σιδηροκάστρου) του Δήμου Σιντικής, καθώς και 59 υποψήφιοι σύμβουλοι για τις Δημοτικές Κοινότητες. Αναλυτικά

«ΔΥΜΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ»
ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΝΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
 
 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
 1.ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΔΑΜΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 2.ΜΑΛΑΜΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2.ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4.ΚΑΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΣΟΥ
6.ΜΠΙΤΣΑΧΤΣΙΔΗΣ ΡΟΜΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
7.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
8.ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
9 ΤΙΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10.ΤΣΑΜΠΑΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11.ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ
  1. ΦΥΤΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
 
 
 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
1. ΓΚΑΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΛΟΥΓΓΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
6. ΤΣΑΦΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
7. ΦΡΑΓΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
1.ΜΠΙΝΤΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
 
 
 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1.ΓΚΟΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  1. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΟΤΑΡΥ
3. ΙΝΤΖΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ-ΑΔΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
8. ΜΑΛΙΤΣΕΝΚΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
9. ΜΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10. ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΝΤΙΚΜΠΑΣΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ(ΑΝΝΑ) ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ
12. ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
13.ΣΤΑΜΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14.ΤΕΚΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
 1.ΚΑΔΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΜΠΟΥΣΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
3.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥΣΑΒΒΑ
4.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  1. ΣΑΧΠΑΖΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΕΛΕΝΗ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
1. ΣΑΧΠΑΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙΟΥ
  1. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
 1.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΠΟΡΟΙΩΝ
 1. ΓΚΑΡΜΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΟΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΚΑΦΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
 2. ΚΟΥΦΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
 3.ΤΑΣΚΑ-ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟΥ
 1.ΚΙΟΣΣΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ 
 
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
 1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΛΕΠΤΟΥΡΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΝΙΜΟΥ
1. ΝΤΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΑΡΩΤΟΥ
 1. ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ-ΜΠΑΝΑΜΠΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΑΣ
 1.ΚΕΙΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 2. ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 3. ΜΕΛΕΤΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
 
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
 1.ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 2. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 3. ΤΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
 
 
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΑΣ
 1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 2.ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ
 1. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
1.ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 2.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
 3.ΜΠΟΣΚΛΑΒΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
 4.ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
 1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ NEOYΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
 1. ΑΛΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 2.ΒΑΓΙΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 3.ΔΕΡΜΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4 .ΠΡΟΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
5.ΣΠΑΤΟΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
 
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
1.ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
2.ΜΙΜΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
 1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4.ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΜΑΧΩΝΟΣ
 1. ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ
 1. ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
 2.ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3.ΚΟΥΤΣΟΥΚΑΝΙΔΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΟΠΟΥ
 1.ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΡΤΕΡΟΥ
1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΜΑΡΒΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3.ΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ
4.ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ