ΒΟΛΕΪ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 23/24 Μαρτίου

ΒΟΛΕΪ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 23/24 Μαρτίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 23η Αγωνιστική (23-24/3/19 Σάββατο 23/3 5μμ. Πήγασος Πολίχνης – Αναγέννηση Άρτας 5μμ. ΑΣ Μακεδονικός – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 6μμ. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΧΑΝΘ 6μμ. ΣΦΚ Πιερικός – ΣΠΑ Καρδίτσας 6.30μμ. ΑΕΝ Πανοράματος – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 7μμ. ΑΜΣ Νέστωρ – ΑΟ Σερρών, ΕΑΚ Σταυρούπολης Ρεπό: ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων Βαθμολογία […]

ΒΟΛΕΪ: Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 16/17 Μαρτίου

ΒΟΛΕΪ: Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 16/17 Μαρτίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 22η Αγωνιστική (16-17/3/19) Σάββατο 16/3 » 6μμ. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας » 6μμ. ΧΑΝΘ – ΑΜΣ Νέστωρ » 6μμ. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Σερρών, ΔΑΚ Καλαμαριάς » 6μμ. ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων » 6.30μμ. ΑΕΝ Πανοράματος – ΣΦΚ Πιερικός Κυριακή 17/3 6μμ. Αναγέννηση Άρτας – ΑΣ Μακεδονικός Ρεπό: Πήγασος […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16/17 Μαρτίου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16/17 Μαρτίου

Το πρόγραμμα των αγώνων των σερραϊκών ομάδων στο ποδόσφαιρο του Σαββατοκύριακου 16/17 Μαρτίου 2019 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 17η Αγωνιστική (16-17/3/19) Σάββατο 16/3 » Ελπίδες Καρδίτσας – Ατρόμητος Κυριακή 17/3 » Εργοτέλης – Προοδευτική Περάματος » Λάρισα – Γλυφάδα Οδυσσέας » 3μμ. Τρίκαλα 2011 – Πανσερραϊκή, Γήπεδο Πυργετού » ΠΑΟΚ – Άρης Θεσσαλονίκης Ρεπό: Αγία Παρασκευή Βαθμολογία (16 ματς) […]

ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολοι παίζουν Σάββατο 9/3 λόγω της Αποκριάς

ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολοι παίζουν Σάββατο 9/3 λόγω της Αποκριάς

Ολη η αγωνιστική δράση έχει μεταφερθεί το Σάββατο 9/3 λόγω της Αποκριάς. 22o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΟΣΕΚΑ Βόρειος Όμιλος 2η Αγωνιστική (9/3/19) Σάββατο 9/3/19 6μμ ΑΣ  Ηρόδικος Κομοτηνής – ΜΓΣ Πανσερραϊκός, ΔΑΚ Κομοτηνής ΑΣ Αργοναύτες Βόλου – ΑΟ Καβάλας Ρεπό ΓΕ Τρικάλων   Βαθμολογία (1 ματς) ΑΣ Αργοναύτες Βόλου 2β (57-22) ΓΕ Τρικάλων 2β. 50-48 ΑΣ  Ηρόδικος […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 2/3 Μαρτίου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 2/3 Μαρτίου

Το πρόγραμμα των αγώνων των Σερραϊκών ομάδων στο ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 2/3 Μαρτίου 2019 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο 2/3 Μαρτίου 2019 Βαθμολογία (15 ματς) *ΠΑΟΚ 36β. (72-4) *Άρης Θεσσαλονίκης 33β. (36-3) *Τρίκαλα 2011 31β. (22-7) Γλυφάδα Οδυσσέας 19β. (14-9) Ατρόμητος Αθηνών 18β. (19-15) Ελπίδες Καρδίτσας 16β. (11-27) *Λάρισα […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 23/24 Φλεβάρη

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 23/24 Φλεβάρη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 15η Αγωνιστική (23-24/2/19) Σάββατο 23/2 » 1μμ. Πανσερραϊκή – Ατρόμητος , Δημ. Γήπεδο Σερρών Κυριακή 24/2 » 12μμ. Γλυφάδα Οδυσσέας – Άρης » 3μμ. Λάρισα – Προοδευτική Περάματος » 3μμ. Τρίκαλα 2011 – Αγία Παρασκευή » 3μμ. ΠΑΟΚ – Ελπίδες Καρδίτσας Ρεπό: Εργοτέλης Βαθμολογία (14 ματς) *ΠΑΟΚ 33β. (63-4) *Τρίκαλα 2011 28β. (20-7) *Άρης Θεσσαλονίκης […]

ΜΠΑΣΚΕΤ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16/17 Φεβρουαρίου

ΜΠΑΣΚΕΤ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16/17 Φεβρουαρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ  14η Αγωνιστική (16-17/2/19) 12μμ. Ολυμπιακός Βόλου – Άρης Θεσσαλονίκης 1μμ. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Παναθλητικός Συκεών 1μμ. Πιερικός/Αρχέλαος – Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης 2μμ. ΠΑΣ Γιάννενα – Πανσερραϊκός, ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 2μμ. Ολύμπια Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς 6μμ.ΑΕ Πυλαιας – Τιτάνες Δράμας Βαθμολογία (13 Ματς) Παναθλητικός Συκεών 26β. 92-674 ΑΕ Πυλαιας 24β. […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 16/17-2

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 16/17-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 14η Αγωνιστική – Κυριακή 16/2/19 1μμ. Ελπίδες Καρδίτσας – Εργοτέλης 1.30μμ. Αγία Παρασκευή – Πανσερραϊκή, Γήπεδο Αγίας Παρασκευής 3μμ. Άρης Θεσσαλονίκης – Προοδευτική Περάματος 3μμ. ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 2011 5.45μμ. Ατρόμητος Αθηνών – Λάρισα Ρεπό: Γλυφάδα Οδυσσέας Βαθμολογία (13 ματς) *ΠΑΟΚ 30β. (62-4) *Τρίκαλα 2011 28β. (20-6) *Άρης Θεσσαλονίκης 27β. […]

ΒΟΛΕΪ: Ο ΑΟΣ υποδέχεται την Καρδίτσα – Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 9/10-2

ΒΟΛΕΪ: Ο ΑΟΣ υποδέχεται την Καρδίτσα – Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 9/10-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 17η Αγωνιστική (9-10/2/19) Σάββατο 9/2/ 5μμ. ΑΣ Μακεδονικός – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 6μμ.ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – Αναγέννηση Άρτας 6μμ. ΑΟ Σερρών – ΣΠΑ Καρδίτσας, ΔΑΚ Κοιλάδας 6μμ.ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΣΦΚ Πιερικός 7μμ. ΑΜΣ Νέστωρ – ΑΕΝ Πανοράματος 7μμ. Πήγασος Πολίχνης – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς Ρεπό: ΧΑΝΘ Βαθμολογία (16 ματς) […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 9/10-2

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 9/10-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 13η Αγωνιστική (9-10/2/19) 1μμ. Εργοτέλης – Τρίκαλα 2011 3μμ. Πανσερραϊκή – ΠΑΟΚ, Δημ. Γήπεδο Σερρών 3μμ. Λάρισα – Άρης Θεσσαλονίκης 3μμ. Γλυφάδα Οδυσσέας – Ελπίδες Καρδίτσας 3.30μμ. Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή Ρεπό: Προοδευτική Περάματος 9η Εξ Αναβολής Αγωνιστική Τετάρτη (6/2/19) ΠΑΟΚ – Εργοτέλης 14-0 Βαθμολογία (12 ματς) *ΠΑΟΚ 27β. […]