ΜΠΑΣΚΕΤ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16/17 Φεβρουαρίου

ΜΠΑΣΚΕΤ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16/17 Φεβρουαρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ  14η Αγωνιστική (16-17/2/19) 12μμ. Ολυμπιακός Βόλου – Άρης Θεσσαλονίκης 1μμ. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Παναθλητικός Συκεών 1μμ. Πιερικός/Αρχέλαος – Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης 2μμ. ΠΑΣ Γιάννενα – Πανσερραϊκός, ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 2μμ. Ολύμπια Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς 6μμ.ΑΕ Πυλαιας – Τιτάνες Δράμας Βαθμολογία (13 Ματς) Παναθλητικός Συκεών 26β. 92-674 ΑΕ Πυλαιας 24β. […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 16/17-2

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 16/17-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 14η Αγωνιστική – Κυριακή 16/2/19 1μμ. Ελπίδες Καρδίτσας – Εργοτέλης 1.30μμ. Αγία Παρασκευή – Πανσερραϊκή, Γήπεδο Αγίας Παρασκευής 3μμ. Άρης Θεσσαλονίκης – Προοδευτική Περάματος 3μμ. ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 2011 5.45μμ. Ατρόμητος Αθηνών – Λάρισα Ρεπό: Γλυφάδα Οδυσσέας Βαθμολογία (13 ματς) *ΠΑΟΚ 30β. (62-4) *Τρίκαλα 2011 28β. (20-6) *Άρης Θεσσαλονίκης 27β. […]

ΒΟΛΕΪ: Ο ΑΟΣ υποδέχεται την Καρδίτσα – Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 9/10-2

ΒΟΛΕΪ: Ο ΑΟΣ υποδέχεται την Καρδίτσα – Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 9/10-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 17η Αγωνιστική (9-10/2/19) Σάββατο 9/2/ 5μμ. ΑΣ Μακεδονικός – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 6μμ.ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – Αναγέννηση Άρτας 6μμ. ΑΟ Σερρών – ΣΠΑ Καρδίτσας, ΔΑΚ Κοιλάδας 6μμ.ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΣΦΚ Πιερικός 7μμ. ΑΜΣ Νέστωρ – ΑΕΝ Πανοράματος 7μμ. Πήγασος Πολίχνης – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς Ρεπό: ΧΑΝΘ Βαθμολογία (16 ματς) […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 9/10-2

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 9/10-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 13η Αγωνιστική (9-10/2/19) 1μμ. Εργοτέλης – Τρίκαλα 2011 3μμ. Πανσερραϊκή – ΠΑΟΚ, Δημ. Γήπεδο Σερρών 3μμ. Λάρισα – Άρης Θεσσαλονίκης 3μμ. Γλυφάδα Οδυσσέας – Ελπίδες Καρδίτσας 3.30μμ. Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή Ρεπό: Προοδευτική Περάματος 9η Εξ Αναβολής Αγωνιστική Τετάρτη (6/2/19) ΠΑΟΚ – Εργοτέλης 14-0 Βαθμολογία (12 ματς) *ΠΑΟΚ 27β. […]

HANDBALL B’ ΕΘΝΙΚΗΣ: Ο ΜΓΣ Πανσερραϊκός υποδέχεται τους Πόντιους Κιλκίς

HANDBALL B’ ΕΘΝΙΚΗΣ: Ο ΜΓΣ Πανσερραϊκός υποδέχεται τους Πόντιους Κιλκίς

Σήμερα Σάββατο (2/2) τα «λιοντάρια» του χάντμπολ υποδέχονται τους Πόντιους Κιλκίς στο Κλειστό Γυμναστήριο της Κοιλάδας των Αγίων Αναργύρων στις 17.00, στα πλαίσια της 8ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β΄Εθνικής Αναλυτικά το πρόγραμμα της 8η Αγωνιστική (2-3/2/19) Σάββατο 2/2 5μμ. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Προσοτσάνης 5μμ. ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Πόντιοι Κιλκίς ΔΑΚ Κοιλάδας 6μμ. Αλέξανδρος Αξιούπολης […]

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι σερραϊκές ομάδες στα παρκέ το Σ/Κ 2/3 Φλεβάρη

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι σερραϊκές ομάδες στα παρκέ το Σ/Κ 2/3 Φλεβάρη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ  12η Αγωνιστική – Κυριακή 3/2/19 12μμ. ΠΑΣ Γιάννενα – Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης 1μμ. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Πιερικός/Αρχέλαος 1.30μμ. ΑΕ Πυλαιας – Πανσερραϊκός, ΔΑΚ Πυλαίας 2μμ. Άρης Θεσσαλονίκης – Τιτάνες Δράμας 2μμ. Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Καλαμαριάς 2μμ. Ολύμπια Λάρισας – Παναθλητικός Συκεών   Βαθμολογία (11 Ματς) Παναθλητικός Συκεών 22β. […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα αγώνων των σερραϊκών ομάδων το Σ/Κ 2/3 Φλεβάρη

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα αγώνων των σερραϊκών ομάδων το Σ/Κ 2/3 Φλεβάρη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 12η Αγωνιστική (2-3/2/19) 12μμ.ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθηνών 1μμ. Εργοτέλης – Πανσερραϊκή, Γήπεδο Μαρτινέγκο 3μμ. Αγία Παρασκευή – Λάρισα 3μμ. Ελπίδες Καρδίτσας – Προοδευτική Περάματος 3μμ. Τρίκαλα 2011 – Γλυφάδα Οδυσσέας Ρεπό: Άρης Θεσσαλονίκης Βαθμολογία (11 ματς) **ΠΑΟΚ 24β. (39-2) *Άρης Θεσσαλονίκης 24β. (28-3) *Τρίκαλα 2011 22β. (17-5) Γλυφάδα Οδυσσέας 18β. […]

Διήμερη επίσκεψη του Δ.Παπαδημούλη στις Σέρρες – Το πρόγραμμα

Διήμερη επίσκεψη του Δ.Παπαδημούλη στις Σέρρες – Το πρόγραμμα

Επίσκεψη στην Περιφερειακή Ενότητα Σερρών θα πραγματοποιήσει ο Δημήτρης Παπαδημούλης, Αντιπρόεδρος του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και Ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ την Παρασκευή 1& Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019. Συμφωνα με ανακοίνωση της Ν.Ε. του ΣΥΡΙΖΑ Σερρών, το πρόγραμμα της επίσκεψης έχει σαν πολιτικό στόχο τις εξής στοχεύσεις που θέλει η Νομαρχιακή Επιτροπή ΣΥΡΙΖΑ ΣΕΡΡΩΝ να αναδείξει . Κοινωνική […]

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 15η Αγωνιστική (26-27/1/19 Σάββατο 26/1/19 6μμ. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – Πήγασος Πολίχνης 7μμ. ΧΑΝΘ – ΑΕΝ Πανοράματος 7μμ. ΑΟ Σερρών – ΣΦΚ Πιερικός, ΔΑΚ Σερρών 7μμ. ΑΜΣ Νέστωρ – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 7.30μμ. ΑΣ Μακεδονικός – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 8μμ. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΣΠΑ Καρδίτσας Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας Βαθμολογία […]

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι σερραϊκές ομάδες στα παρκέ το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι σερραϊκές ομάδες στα παρκέ το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ  11η Αγωνιστική – Κυριακή 27/1/19 12μμ. Τιτάνες Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς 1.30μμ. ΑΕ Πυλαιας – Παναθλητικός Συκεών 2μμ. Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός, ΕΑΚ Βόλου 2μμ. Ολύμπια Λάρισας – Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης 2μμ. ΠΑΣ Γιάννενα – Πιερικός/Αρχέλαος 3μμ. Άρης Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου Βαθμολογία (10 Ματς) Παναθλητικός Συκεών 20β. 709-510 […]