ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 15η Αγωνιστική (26-27/1/19 Σάββατο 26/1/19 6μμ. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – Πήγασος Πολίχνης 7μμ. ΧΑΝΘ – ΑΕΝ Πανοράματος 7μμ. ΑΟ Σερρών – ΣΦΚ Πιερικός, ΔΑΚ Σερρών 7μμ. ΑΜΣ Νέστωρ – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 7.30μμ. ΑΣ Μακεδονικός – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 8μμ. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – ΣΠΑ Καρδίτσας Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας Βαθμολογία […]

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι σερραϊκές ομάδες στα παρκέ το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι σερραϊκές ομάδες στα παρκέ το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ  11η Αγωνιστική – Κυριακή 27/1/19 12μμ. Τιτάνες Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς 1.30μμ. ΑΕ Πυλαιας – Παναθλητικός Συκεών 2μμ. Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός, ΕΑΚ Βόλου 2μμ. Ολύμπια Λάρισας – Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης 2μμ. ΠΑΣ Γιάννενα – Πιερικός/Αρχέλαος 3μμ. Άρης Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου Βαθμολογία (10 Ματς) Παναθλητικός Συκεών 20β. 709-510 […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Το πρόγραμμα των σερραϊκών ομάδων το Σ/Κ 26/27 Ιανουαρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 11η Αγωνιστική Κυριακή 27/1/19 11.30πμ. Αγία Παρασκευή – ΠΑΟΚ 12μμ Πανσερραϊκή – Γλυφάδα Οδυσσέας, Δημ Γήπεδο Σερρών 1.15μμ. Προοδευτική Περάματος – Τρίκαλα 2011 3μμ. Άρης Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Καρδίτσας 3μμ. Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης Ρεπό: Λάρισα Βαθμολογία (10 ματς) *Άρης Θεσσαλονίκης 21β. (25-3) *Τρίκαλα 2011 19β. (12-5) ***ΠΑΟΚ 18β. (23-2) […]

HANDBALL-ΜΓΣ Πανσερραϊκός: Ποδαρικό με νίκη θέλουν τα «λιοντάρια»

HANDBALL-ΜΓΣ Πανσερραϊκός: Ποδαρικό με νίκη θέλουν τα «λιοντάρια»

Επιστρέφουν στην αγωνιστική δράση τα «λιοντάρια» του ΜΓΣ Πανσερραϊκός και καλούνται να αντιμετωπίσουν εκτός έδρας την ομάδα Μακεδών Θεσσαλονίκης, στο γήπεδο της Μίκρας, στα πλαίσια της 6ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Χαντμπολ της Β’ Εθνικής κατηγορίας. Το παιχνίδι θα διεξαχθεί την Κυριακή 20/1 στις 8.00μμ Αναλυτικά το πρόγραμμα αγωνων και η βαθμολογία HANDBALL B’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ […]

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σ/Κ 19/20-1

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σ/Κ 19/20-1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 14η Αγωνιστική (19-20/1/19) Σαββάτο 19/1 5μμ. ΣΠΑ Καρδίτσας – Αναγέννηση Άρτας 5μμ. ΑΣ Μακεδονικός – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 5.30μμ. ΑΕΝ Πανοράματος –  ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 6μμ. ΣΦΚ Πιερικός – ΧΑΝΘ 6.30μμ. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων – ΑΟ Σερρών 7μμ. Πήγασος Πολίχνης – ΑΜΣ Νέστωρ Ρεπό: ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς Βαθμολογία (13 ματς) […]

ΜΠΑΣΚΕΤ: Θέλουν νίκες “Λιονταρίνες” & Ικαροι / Το πρόγραμμα αγώνων 19/20-1

ΜΠΑΣΚΕΤ: Θέλουν νίκες “Λιονταρίνες” & Ικαροι / Το πρόγραμμα αγώνων 19/20-1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ  10η Αγωνιστική – Κυριακή 20/1/19 12μμ. Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης 12μμ. Αστέρας Ιπποδρομίου/Μαντουλίδης- ΑΕ Πυλαιας 1μμ. Πανσερραϊκός – Τιτάνες Δράμας, ΔΑΚ Κοιλάδας 1μμ.Πιερικός/Αρχέλαος – Ολύμπια Λάρισας 1μμ. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – ΠΑΣ Γιάννενα 1.30μμ.Παναθλητικός Συκεών – Ολυμπιακός Βόλου Βαθμολογία (9 Ματς) Παναθλητικός Συκεών 18β. 620-472 ΑΕ Πυλαιας 17β. 670-459 […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ακόμη ένα Σ/Κ χωρίς ΕΠΣ – Το πρόγραμμα αγώνων 19/20-1

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ακόμη ένα Σ/Κ χωρίς ΕΠΣ – Το πρόγραμμα αγώνων 19/20-1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 10η Αγωνιστική – Κυριακή (13/1/19) Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή 2-1 ΠΑΟΚ – Λάρισα Αναβλήθηκε λόγω δυσμενών συνθηκών Πανσερραϊκή – Προοδευτική Περάματος Αναβλήθηκε και μετατέθηκε για 13/2/19 Τρίκαλα 2011 – Άρης Θεσσαλονίκης Αναβλήθηκε Γλυφάδα Οδυσσέας – Ατρόμητος Αθηνών 0-0 Ρεπό: Ελπίδες Καρδίτσας Βαθμολογία (10 ματς) *Τρίκαλα 2011 19β. (12-5) ***ΠΑΟΚ 18β. […]

6η «Πολιτεία των Ευχών» στο «Κεντρικό Πάρκο» του Δήμου Σερρών

Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων από τις 19/12/2018 έως 2/1/2019

6η «Πολιτεία των Ευχών» στο «Κεντρικό Πάρκο» του Δήμου Σερρών

Για 6η συνεχόμενη χρονιά ο Δήμος Σερρών και η Κοινωφελής Επιχείρηση του Δήμου Σερρών διοργανώνει την «μεγάλη» (όπως την χαρακτηρίζει σε ανακοίνωση του Δήμου) Χριστουγεννιάτικη γιορτή «Πολιτεία των Ευχών», η οποία θα πραγματοποιηθεί από τις 19 Δεκεμβρίου έως τις 2 Ιανουαρίου 2019, στο Κεντρικό Πάρκο των Σερρών. Ο Δήμαρχος Σερρών Πέτρος Αγγελίδης και ο Πρόεδρος […]

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 17/18-11

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 17/18-11

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ 4η Αγωνιστική  Κυριακή 18/11 12μμ. Άρης Θεσσαλονίκης–Γλυφάδα Οδυσσέα 12μμ. Ατρόμητος Αθηνών – Πανσερραϊκή, Γήπεδο Χωραφάς 3μμ. Προοδευτική Περάματος – Λάρισα 3μμ. Αγία Παρασκευή – Τρίκαλα 2011 3μμ. Ελπίδες Καρδίτσας – ΠΑΟΚ Ρεπό: Εργοτέλης Βαθμολογία (3 ματς) ΠΑΟΚ 9β. (12-1) Άρης Θεσσαλονίκης 6β. (8-0) Αγία Παρασκευή 6β. (3-1) Ελπίδες Καρδίτσας 5β. (2-1) Τρίκαλα […]

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 10-11/11

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 10-11/11

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ 6η Αγωνιστική (10-11/11) Σάββατο 10/11/18 5.30μμ. ΑΕ Πανοράματος – ΑΣ Μακεδονικός 6μμ. ΣΦΚ Πιερικός – Πήγασος Πολίχνης 6μμ. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 8μμ. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – XANΘ Κυριακή 11/11/18 4μμ.ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 6μμ. Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Σερρών, ΔΑΚ Άρτας  Ρεπό: ΑΜΣ Νέστωρ […]