ΒΟΛΕΪ: Η αγώνες των Σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 12/13-1

ΒΟΛΕΪ: Η αγώνες των Σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 12/13-1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ 13η Αγωνιστική (12-13/1/19)

Σάββατο 12/1

  • 4.30μμ. ΑΕΝ Πανοράματος – Αναγέννηση Άρτας
  • 5μμ. ΑΣ Μακεδονικός – ΑΜΣ Νέστωρ
  • 6μμ. ΣΦΚ Πιερικός – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
  • 6μμ. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
  • 6.30μμ. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων – ΧΑΝΘ
  • 7μμ. Πήγασος Πολίχνης – ΑΟ Σερρών, ΔΑΚ Πολίχνης

Ρεπό: ΣΠΑ Καρδίτσας

Βαθμολογία (12 ματς)

  1. ΧΑΝΘ 32β. (33-4)
  2. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 30β. (33-8)
  3. Πήγασος Πολίχνης 29β. (31-11)
  4. ΑΣ Μακεδονικός 22β. (24-15)
  5. ΑΜΣ Νέστωρ 18β. (23-21)
  6. ΑΕΝ Πανοράματος 17β. (22-22)
  7. ΣΠΑ Καρδίτσας 16β. (22-23)
  8. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 14β. (19-24)
  9. ΣΦΚ Πιερικός 12β. (17-24)
  10. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 8β. (16-30)
  11. Αναγέννηση Άρτας 8β. (15-29)
  12. ΑΟ Σερρών 6β.(6-29)
  13. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 4β. (11-32)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση αυτο Σαββατοκύριακο 12-13/1/19

Βαθμολογία (5 ματς)

  1. Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης 11β. (12-6)
  2. *Ερμογένης Ξάνθης 9β. (10-5)
  3. **Έβρος Σουφλίου 6β. (9-0)
  4. **ΑΟ Καβάλας 4β. (6-6)
  5. *ΑΟ Ορεστιάδας 3β. (3-10)
  6. Ελπίς Σερρών 0β. (2-15)
**Έβρος Σουφλίου και ΑΟ Καβάλας με 2 ματς λιγότερο*Ερμογένης Ξάνθης και ΑΟ Ορεστιάδας με ένα ματς λιγότερο *Ο Έβρος Σουφλίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -3 βαθμούς

Επόμενη 6η Αγωνιστική (19-20/1/19)

  • Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Ορεστιάδας
  • ΑΟ Καβάλας – Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης
  • Ερμογένης Ξάνθης – Ελπίς Σερρών

4η-5η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Σάββατο 26/1/19

  • 8μμ. Ερμογένης Ξάνθης – Έβρος Σουφλίου
  • 4μμ. ΑΟ Καβάλας – ΑΟ Ορεστιάδας

3η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Κυριακή 27/1/19

  • 4μμ. ΑΟ Καβάλας – Έβρος Σουφλίου

ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Β’ ΟΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική (12-13/1/19)

Κυριακή 13/1/19

  • 5μμ. Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Άρτεμις Σερρών, Γήπεδο Αμυγδαλεώνα
  • 6μμ. Ερμογένης Ξάνθης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, ΔΑΚ Ξάνθης

Ρεπό: Γαία Δράμας

Βαθμολογία (5 ματς)

  1. *Γαία Δράμας 8β. (9-2)
  2. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 8β. (9-6)
  3. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 5β. (9-10)
  4. *Ερμογένης Ξάνθης 4β. (6-6)
  5. Άρτεμις Σερρών 2β. (4-12)

5η Εξ Αναβολής Αγωνιστική (19/1/19)

  • 3μμ. Ερμογένης Ξάνθης – Γαία Δράμας

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική (12-13/1/19)

Κυριακή 13/1/19

  • 2μμ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου, Γήπεδο Αλεξανδρούπολης
  • 3μμ. ΑΟ Σερρών – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • 6μμ. Άθλος Ορεστιάδας – ΑΟ Ορεστιάδας, Παλαιό Ορεστιάδας

Βαθμολογία (3 ματς)

  1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 9β. (9-0)
  2. Έβρος Σουφλίου 6β. (7-3)
  3. ΑΟ Ορεστιάδας 6β. (6-3)
  4. Άθλος Ορεστιάδας 6β. (6-4)
  5. ΑΟ Σερρών 0β. (0-9)
  6. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0β. (0-9)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Σάββατο 12/1/19

  • 5μμ. Άρτεμις Σερρών – ΓΣ Δράμας, ΔΑΚ Κοιλάδας

Βαθμολογία (4 ματς)

  1. *Γαϊα Δράμας 9β. (9-0)
  2. *Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας 7β. (8-3)
  3. *Άρτεμις Σερρών 6β. (6-3)
  4. *ΓΣ Δράμας 5β. (6-5)
  5. ΑΟ Καβάλας2 3β. (3-9)
  6. Ελπίς Σερρών 0β. (0-12)
* Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας, Άρτεμις Σερρών, Γαϊα Δράμας και ΓΣ Δράμας με ματς λιγότερο

Για την 4η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Σάββατο 2/2/19

  • 5μμ. Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας – Γαϊα Δράμας, Γήπεδο Αμυγδαλεώνα

Επόμενη 5η Αγωνιστική (19-20/1/19)

  • ΑΟ Καβάλας2 – Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας
  • Γαϊα Δράμας – Άρτεμις Σερρών
  • Ελπίς Σερρών – ΓΣ Δράμας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Σάββατο 12/1/19

  • 3μμ. Άρτεμις Σερρών – ΓΣ Δράμας1, ΔΑΚ Κοιλάδας

Βαθμολογία (4 ματς)

  1. *ΓΣ Δράμας1 9β. (9-1)
  2. *Άρτεμις Σερρών 8β. (9-2)
  3. *Γαϊα Δράμας1 6β. (7-4)
  4. *Αμυγδαλεώνας Καβάλας 4β. (5-6)
  5. Ελπίς Σερρών1 2β. (4-11)
  6. ΓΣ Ελευθερούπολης 1β. (2-12)
* Αμυγδαλεώνας Καβάλας, Άρτεμις Σερρών Γαϊα Δράμας1 και ΓΣ Δράμας1, με ματς λιγότερο

Για την 4η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Σάββατο 2/2/19

  • 5μμ. Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας – Γαϊα Δράμας, Γήπεδο Αμυγδαλεώνα

Επόμενη 5η Αγωνιστική (19-20/1/19)

  • ΓΣ Ελευθερούπολης – Αμυγδαλεώνας Καβάλας
  • Ελπίς Σερρών1 – ΓΣ Δράμας1
  • Γαϊα Δράμας1 – Άρτεμις Σερρών

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική (12-13/1/19)

Σάββατο 12/1/19

  • 2μμ. ΑΟ Καβάλας3 – Γαϊα Δράμας2, Γήπεδο Καβάλας
  • 8μμ. ΓΣ Δράμας3 – ΑΟ Καβάλας2, ΔΗΓΑ Δράμας

Κυριακή 13/1/19

  • 3μμ. Ελπίς Σερρών2 – ΓΣ Δράμας2, Γήπεδο Ομόνοιας

Βαθμολογία (2 ματς)

  1. ΓΣ Δράμας2 6β. (6-0)
  2. ΑΟ Καβάλας2 6β. (6-0)
  3. ΓΣ Δράμας3 3β. (3-0
  4. Γαϊα Δράμας2 0β.(0-3)
  5. Ελπίς Σερρών2 0β. (0-6)
  6. ΑΟ Καβάλας3 0β. (0-6)
Γαϊα Δράμας2 και ΓΣ Δράμας3 με ματς λιγότερο

2η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Κυριακή 20/1/19

  • Γαϊα Δράμας2 – ΓΣ Δράμας3