ΒΟΛΕΪ: Ηττα στο τάι-μπρέικ για τον ΑΟΣ – Αποτελέσματα των σερραϊκών ομάδων

ΒΟΛΕΪ: Ηττα στο τάι-μπρέικ για τον ΑΟΣ – Αποτελέσματα των σερραϊκών ομάδων

Α2 Ανδρών Β Όμιλος – 1ος Υποόμιλος- Η 8η Αγωνιστική

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου

  • ΑΟ Ορεστιάδας – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
    • Τα σετ: 16-25,23-25,15,25
  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-2
    • Tα σετ: 21-25,19-25,25-19,25-18, 15-9

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

  • Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3
    • Τα σετ: 20-25,25-12,15-25,25-23,13-15
  • ΓΕ Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Σερρών 3-2
    • Τα σετ: 24-26, 27-25, 22-25, 25-20, 15-10

H Βαθμολογία σε 8 ματς

  1. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 19β. (21-8)
  2. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 18β. (21-11)
  3. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 17β. (20-11)
  4. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 17β. (22–12)
  5. Άρης Θεσσαλονίκης 10β. (14-17)
  6. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 8β. (10-18)
  7. ΑΟ Σερρών 7β. (11-19)
  8. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (1-24) —

H Επόμενη Αγωνιστική (16-17/12) Β Όμιλος – 1ος Υποόμιλος – Η 9η Αγωνιστική

  • ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – AO Σερρών, Γήπεδο “Νίκος Σαμαράς”
  • ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων – ΑΟ Ορεστιάδας,Γήπεδο “Γιάννης Λεμονίδης”
  • Άρης Θεσσαλονίκης – ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Γήπεδο Μίκρας
  • ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, ΔΑΚ Καλαμαριάς

 

ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ

Πρωτάθλημα Ανδρών 1ος Όμιλος – Η 4η Αγωνιστική

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου

  • ΑΟ Καβάλας – Άρτεμις Σερρών 3-0
  • Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Έβρος Σουφλίου 0-3

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

  • Ερμογένης Ξάνθης – Ελπίς Σερρών 3-0

Η Βαθμολογία σε 4 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 12
  2. Ερμογένης Ξάνθης 12
  3. ΑΟ Καβάλας 6
  4. Ελπίς Σερρών 4
  5. Άρτεμις Σερρών 1 
  6. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 1

Η Επόμενη Αγωνιστική (20-21/1/18) – 5η Αγωνιστική

  • Έβρος Σουφλίου – Ερμογένης Ξάνθης
  • Ελπίς Σερρών – ΑΟ Καβάλας
  • Άρτεμις Σερρών – Αμυγδαλεώνας Καβάλας

 

Πρωτάθλημα Γυναικών – 2ος Όμιλος

  • Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση

Η Επόμενη Αγωνιστική (16-17/12)

  • ΓΣ Δράμας – Ερμογένης Ξάνθης
  • Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Γαϊα Δράμας

Ρεπό: Άρτεμις Σερρών

Η Βαθμολογία σε 4 ματς

  1. Άρτεμις Σερρών 8
  2. Ερμογένης Ξάνθης 8
  3. ΓΣ Δράμας 8
  4. Γαία Δράμας 0
  5. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 0

 

Πρωτάθλημα Εφήβων – 1ος Όμιλος

  • Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση

Η Βαθμολογία σε 4 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 12
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 9
  3. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 6
  4. ΑΟ Καβάλας 3
  5. ΆΟ Σερρών 0

Η Επόμενη Αγωνιστική (16-17/12) – 5η Αγωνιστική

  • ΑΟ Καβάλας – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
  • Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Σερρών

Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

 

Πρωτάθλημα Παίδων – 1ος Όμιλος – Η 4η Αγωνιστική 

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου

  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-0
  • ΑΟ Σερρών – Ερμογένης Ξάνθης 1-3

Η Βαθμολογία σε 4 ματς

  1. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 6
  2. Ερμογένης Ξάνθης 6
  3. ΑΟ Σερρών 6
  4. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 0 

Η Επόμενη Αγωνιστική (13-14/1/18) – 5η Αγωνιστική

  • ΓΕ Αλεξανδρούπολης – Ερμογένης Ξάνθης
  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Σερρών

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων – 1ος Όμιλος

  • Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση

Η Επόμενη Αγωνιστική (16-17/12) – 4η Αγωνιστική

  • Γαϊα Δράμας – ΑΟ Καβάλας2
  • Άρτεμις Σερρών – ΓΣ Δράμας
  • Ρεπό: Aμυγδαλεώνας Καβάλας

Η Βαθμολογία σε 3 ματς

  1. Γαϊα Δράμας 6
  2. ΓΣ Δράμας 6
  3. Άρτεμις Σερρών 3
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3
  5. ΑΟ Καβάλας2 0

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων – 1ος Όμιλος

  • Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση

Η Βαθμολογία σε 2 ματς

  1. Γαϊα Δράμας 6
  2. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3
  3. ΓΣ Δράμας 0
  4. Άρτεμις Σερρών 0

Η Επόμενη Αγωνιστική (16-17/12)

  • Άρτεμις Σερρών – ΓΣ Δράμας