ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 24/25 Φεβρουαρίου

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 24/25 Φεβρουαρίου

Α2 Ανδρών Β Όμιλος – 1ος Υποόμιλος

PLAY OFF 3η αγωνιστική Σάββατο  (24/2/18) 6μμ

  • ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
  • ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων

Βαθμολογία

  1. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 8β. (6-0)
  2. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 7β. (4-4)
  3. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 6β. (3-3
  4. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 1β.(1-6)

 

PLAY OUT 3η αγωνιστική Σάββατο  (24/2/18) 6μμ

  • 6μμ ΑΟ Σερρών – ΓΕ Αλεξανδρούπολης, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • ΑΣ Άρης – ΑΟ Ορεστιάδας, Κλειστό Μίκρας

Βαθμολογία πλέι άουτ

  1. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 8β. (6-1)
  2. ΑΣ Άρης 6β. (5-5)
  3. ΑΟ Ορεστιάδας 4β. (3-4)
  4. ΑΟ Σερρών 2β. (3-6)

 

 

ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ

Πρωτάθλημα Ανδρών  – 1ος Όμιλος

  • Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση αυτό το Σαββατοκύριακο (24-25/2/18)

Η Βαθμολογία σε 7 ματς

  1. Ερμογένης Ξάνθης 20
  2. Έβρος Σουφλίου 19
  3. ΑΟ Καβάλας 9
  4. Ελπίς Σερρών 7
  5. Άρτεμις Σερρών 5
  6. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3

H Επόμενη 8η Αγωνιστική (3-4/3/18)

  • Ερμογένης Ξάνθης – Άρτεμις Σερρών
  • Έβρος Σουφλίου – Ελπίς Σερρών Α
  • 7μμ. Αμυγδαλεώνας Καβάλας – ΑΟ Καβάλας (24/2/18)

 

Πρωτάθλημα Γυναικών – 2ος Όμιλος

Η 10η Αγωνιστική (24-25/2/18) Σάββατο 24/2/18

  • 2μμ. Γαία Δράμας – Αμυγδαλεώνας Καβάλας
  • 6μμ. Ερμογένης Ξάνθης – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Άρτεμις Σερρών

 

Η Βαθμολογία σε 9 ματς

  1. ΓΣ Δράμας 20
  2. Άρτεμις Σερρών 15
  3. Ερμογένης Ξάνθης 14
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3
  5. Γαία Δράμας 2

 

Πρωτάθλημα Εφήβων – 1ος Όμιλος

  • Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο (24-25/2/18)

Η Βαθμολογία σε 8 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 23
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 14
  3. **ΑΟ Καβάλας 3
  4. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 8
  5. *ΆΟ Σερρών -3
  •  *ΑΟ Καβάλας με 2 ματς λιγότερα
  • **ΆΟ Σερρών με 1 ματς λιγότερο

Ο ΑΟ Σερρών, ΑΟ Καβάλας και ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής έχουν από ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Πρωτάθλημα Παίδων – 1ος Όμιλος

  • Το Πρωτάθλημα της κανονικής σεζόν ολοκληρώθηκε!  – Δεν αγωνίζεται πλέον κάποια σερραϊκή ομάδα στα Play Off

Η Βαθμολογία σε 6 ματς

  1. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 15
  2. Ερμογένης Ξάνθης 12
  3. ΑΟ Σερρών 9
  4. ΓΕ Αλεξανδρούπολης -6

*H ΓΕ Αλεξανδρούπολης έχει 2  μηδενισμούς και -6 βαθμούς

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων – 1ος Όμιλος

Σάββατο 24/2/18

  • 3μμ. ΓΣ Δράμας – Άρτεμις Σερρών, ΔΑΚ Δράμας (9η Εξ Αναβολής  Αγωνιστική)

Ρεπό: Αμυγδαλεώνας Καβάλας

Κυριακή 25/2/18

  • 4μμ Γαϊα Δράμας – ΓΣ Δράμας (10η Εξ Αναβολής  Αγωνιστική)
  • 5μμ. Άρτεμις Σερρών – Αμυγδαλεώνας Καβάλας (10η Εξ Αναβολής  Αγωνιστική), Γυμναστήριο Ομόνοιας

Ρεπό: ΑΟ Καβάλας2

Η Βαθμολογία σε 8 ματς

  1. ΓΣ Δράμας 18
  2. Γαϊα Δράμας 17
  3. Άρτεμις Σερρών 8
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 8
  5. ΑΟ Καβάλας2 0

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων – 1ος Όμιλος

Σάββατο 24/2/18

  • 5μμ  ΓΣ Δράμας – Άρτεμις Σερρών (9η Αγωνιστική), ΔΑΚ Δράμας

 Κυριακή 25/2/18

  • 3μμ Άρτεμις Σερρών – Αμυγδαλεώνας Καβάλας (10η Αγωνιστική) Γυμναστήριο Ομόνοιας
  • 6μμ Γαϊα Δράμας – ΓΣ Δράμας( 10η Αγωνιστική)

Η Βαθμολογία σε 8 ματς

  1. Γαϊα Δράμας 15
  2. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 9
  3. ΓΣ Δράμας 3
  4. Άρτεμις Σερρών 0