ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 3/4 Φεβρουαρίου

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 3/4 Φεβρουαρίου

Α2 Ανδρών Β Όμιλος – 1ος Υποόμιλος

14η Αγωνιστική  – Σάββατο 3/2/18) 4μμ.

  • Άθλος Ορεστιάδας – ΑΟ Ορεστιάδας
  • ΑΟ Σερρών – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης
  • ΓΕ Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων

H Βαθμολογία σε 12 ματς

  1. Άθλος Ορεστιάδας 33β. (36-14)
  2. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 29β. (34–17)
  3. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 27β. (31-17)
  4. Απόλλων Καλαμαριάς 24β. (30-21)
  5. Άρης Θεσσαλονίκης 18β. (24-28)
  6. ΑΟ Σερρών 12β. (2132)
  7. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 8β. (13-33)
  8. ΑΟ Ορεστιάδας 5β. (8-35)

ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ

Πρωτάθλημα Ανδρών 

 Η 6η Αγωνιστική – 1ος Όμιλος (3-4/2/18)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου

  • 6μμ. Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Καβάλας

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου

  • 3μμ. Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Ερμογένης Ξάνθης
  • 5μμ. Ελπίς Σερρών – Άρτεμις Σερρών, Γυμναστήριο Σερρών

Η Βαθμολογία σε 5 ματς

  1. Ερμογένης Ξάνθης 14
  2. Έβρος Σουφλίου 13
  3. ΑΟ Καβάλας 9
  4. Ελπίς Σερρών 4
  5. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3
  6. Άρτεμις Σερρών 2

 

Πρωτάθλημα Γυναικών – 2ος Όμιλος

7η Αγωνιστική (3-4/1/18)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου

  • 5.30μμ Αμυγδαλεώνας Καβάλας – ΓΣ Δράμας
  • 6μμ. Γαία Δράμας – Άρτεμις Σερρών, Γήπεδο Δ. Κραχτίδης

Ρεπό: Ερμογένης Ξάνθης

Η Βαθμολογία σε 6 ματς

  1. Ερμογένης Ξάνθης 14
  2. ΓΣ Δράμας 14
  3. Άρτεμις Σερρών 8
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3
  5. Γαία Δράμας 0

 

Πρωτάθλημα Εφήβων – 1ος Όμιλος

 Οι Επόμενες Αναμετρήσεις (3-4/2/18)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου

  • 2.30μμ. ΆΟ Σερρών – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής (9η Εξ Αναβολής Αγωνιστική), ΔΑΚ Κοιλάδας

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου

  • 1μμ. ΑΕ Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (10η Αγωνιστική)
  • Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Καβάλας (10η Αγωνιστική) 3-0 α.α
  • ΑΟ Καβάλας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (8η Εξ Αναβολής Αγωνιστική, Μετατέθηκε για 25/2)

 

Η Βαθμολογία σε 8 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 20
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 13
  3. ΑΟ Καβάλας 6
  4. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3
  5. ΆΟ Σερρών -3

*ΑΟ Καβάλας με 3 ματς λιγότερα

**ΆΟ Σερρών με 2 ματς λιγότερο

**Ο ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής έχει ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς

Ο ΑΟ Σερρών έχει ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Πρωτάθλημα Παίδων – 1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία σε 6 ματς

  1. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 15
  2. Ερμογένης Ξάνθης 12
  3. ΑΟ Σερρών 9
  4. ΓΕ Αλεξανδρούπολης -6

*H ΓΕ Αλεξανδρούπολης έχει 2  μηδενισμούς και -6 βαθμούς

Στην Επόμενη Φάση προκρίθηκαν ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής και Ερμογένης Ξάνθης, ενώ ο ΑΟ Σερρών αποκλείστηκε από την επόμενη φάση του θεσμού

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων – 1ος Όμιλος

 Η 8η Αγωνιστική (3-4/2/18)

Κυριακή 4 Φεβρουρίου

  • Άρτεμις Σερρών – ΑΟ Καβάλας2, Γυμναστήριο Ομόνοιας
  • 7.30μμ. Αμυγδαλεώνας Καβάλας – ΓΣ Δράμας

Ρεπό Γαϊα Δράμας

Η Βαθμολογία σε 7 ματς

  1. ΓΣ Δράμας 15
  2. Γαϊα Δράμας 14
  3. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 8
  4. Άρτεμις Σερρών 5
  5. ΑΟ Καβάλας2 0

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων – 1ος Όμιλος

8η Αγωνιστική (3-4/2/18)

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου

  • 5.30μμ Αμυγδαλεώνας Καβάλας – ΓΣ Δράμας

  Η Βαθμολογία σε 7 ματς

  1. Γαϊα Δράμας 15
  2. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 6
  3. ΓΣ Δράμας 3
  4. Άρτεμις Σερρών 0