X

ΒΟΛΕΪ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 10-11/11

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ 6η Αγωνιστική (10-11/11)

Σάββατο 10/11/18

  • 5.30μμ. ΑΕ Πανοράματος – ΑΣ Μακεδονικός
  • 6μμ. ΣΦΚ Πιερικός – Πήγασος Πολίχνης
  • 6μμ. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
  • 8μμ. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – XANΘ

Κυριακή 11/11/18

  • 4μμ.ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας
  • 6μμ. Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Σερρών, ΔΑΚ Άρτας

Ρεπό: ΑΜΣ Νέστωρ

Βαθμολογία (5 ματς)

  1. Πήγασος Πολίχνης 13β. (14-5)
  2. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 12β. (15-6)
  3. ΧΑΝΘ 12β. (12-1)
  4. ΑΕ Πανοράματος 9β. (11-9)
  5. ΣΠΑ Καρδίτσας 8β. (11-8)
  6. ΑΜΣ Νέστωρ 7β. (9-11)
  7. ΑΣ Μακεδονικός 7β. (9-9)
  8. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 6β. (9-12)
  9. ΣΦΚ Πιερικός 6β. (7-10)
  10. Αναγέννηση Άρτας 4β. (7-11)
  11. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 3β. (6-11)
  12. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 3β. (6-11)
  13. ΑΟ Σερρών 0β. (0-12)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ 2η Αγωνιστική

Σάββατο 10/11/2018

  • 3μμ. Ελπίς Σερρών – ΑΟ Ορεστιάδας, Γήπεδο Ομόνοιας
  • 6μμ.Ερμογένης Ξάνθης – ΑΟ Καβάλας
  • 7μμ. Έβρος Σουφλίου – Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης

Βαθμολογία (1 ματς)

  1. Έβρος Σουφλίου 3β. (3-0)
  2. Ερμογένης Ξάνθης 3β. (3-1)
  3. ΑΟ Καβάλας 0β. (0-0)
  4. Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης 0β. (0-0)
  5. Ελπίς Σερρών 0β. (1-3)
  6. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (0-3)

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

Κυριακή 11/11/2018

  • 4μμ. Γαία Δράμας – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
  • 6μμ. Ερμογένης Ξάνθης – Άρτεμις Σερρών

Ρεπό: Αμυγδαλεώνας Καβάλας

Βαθμολογία (1 ματς)

  1. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3β. (3-1)
  2. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 2β. (3-2)
  3. Άρτεμις Σερρών 1β. (2-3)
  4. Ερμογένης Ξάνθης 0β. (1-3)
  5. Γαία Δράμας 0β. (0-0)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

Κυριακή 11/11/2018

  • 5μμ. Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας – Ελπίς Σερρών, Γήπεδο Αμυγδαλεώνα
  • 8μμ. Γαϊα Δράμας – ΑΟ Καβάλας2

Άρτεμις Σερρών – ΓΣ Δράμας (23/12)

Βαθμολογία (1 ματς)

  1. Γαϊα Δράμας 3β. (3-0)
  2. Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας 3β. (3-0)
  3. ΑΟ Καβάλας2 0β. (0-0)
  4. Ελπίς Σερρών 0β. (0-0)
  5. Άρτεμις Σερρών 0β. (0-3)
  6. ΓΣ Δράμας 0β. (0-3)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

Κυριακή 11/11/2018

  • 3μμ. Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Ελπίς Σερρών1, Γήπεδο Αμυγδαλεώνα
  • 6μμ. Γαϊα Δράμας1 – ΓΣ Ελευθερούπολης
  • Άρτεμις Σερρών – ΓΣ Δράμας1 (23/12)

Βαθμολογία (1 ματς)

  1. ΓΣ Δράμας1 3β. (3-1)
  2. Άρτεμις Σερρών 2β. (3-2)
  3. Ελπίς Σερρών1 0β. (0-0)
  4. ΓΣ Ελευθερούπολης 0β. (0-0)
  5. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 1β. (2-3)
  6. Γαϊα Δράμας1 0β. (0-3)
ανεξάρτητος :

Τα σχόλια απενεργοποιημένα