ΒΟΛΕΪ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 23/24 Μαρτίου

ΒΟΛΕΪ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 23/24 Μαρτίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ 23η Αγωνιστική (23-24/3/19

Σάββατο 23/3

  • 5μμ. Πήγασος Πολίχνης – Αναγέννηση Άρτας
  • 5μμ. ΑΣ Μακεδονικός – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
  • 6μμ. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΧΑΝΘ
  • 6μμ. ΣΦΚ Πιερικός – ΣΠΑ Καρδίτσας
  • 6.30μμ. ΑΕΝ Πανοράματος – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
  • 7μμ. ΑΜΣ Νέστωρ – ΑΟ Σερρών, ΕΑΚ Σταυρούπολης

Ρεπό: ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων

Βαθμολογία (22 ματς)

  1. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 58β. (62-17)
  2. ΧΑΝΘ 56β. (57-10)
  3. Πήγασος Πολίχνης 53β. (56-17)
  4. ΑΣ Μακεδονικός 35β. (41-31)
  5. ΑΕΝ Πανοράματος 32β. (41-41)
  6. ΑΜΣ Νέστωρ 28β. (38-40)
  7. ΣΦΚ Πιερικός 28β. (38-43)
  8. ΣΠΑ Καρδίτσας 26β. (36-42)
  9. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 26β. (34-42)
  10. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 22β. (33-46)
  11. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 14β. (25-52)
  12. ΑΟ Σερρών 9β.(11-54)
  13. Αναγέννηση Άρτας 9β.(21-56)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

  • Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση αυτό το Σαββατοκύριακο 23-24/3/19

Βαθμολογία (9 ματς)

  1. Ερμογένης Ξάνθης 23β. (25-8)
  2. Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης 20β. (21-10)
  3. ΑΟ Καβάλας 17β. (22-15)
  4. Έβρος Σουφλίου 12β. (18-14)
  5. ΑΟ Ορεστιάδας 6β. (8-22)
  6. Ελπίς Σερρών 0β. (2-27)

*Ο Έβρος Σουφλίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -3 βαθμούς

Η Επόμενη 10η Αγωνιστική (30/3-7/4/19)

  • ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΟ Καβάλας
  • Ερμογένης Ξάνθης – Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης
  • Ελπίς Σερρών – Έβρος Σουφλίου

ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  • Ολοκληρώθηκε η κανονική σεζόν για το φετινό Πρωτάθλημα

Τελική Βαθμολογία (10 ματς)

  1. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 14β. (18-15)
  2. Γαία Δράμας 14β. (17-13)
  3. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 13β. (20-18)
  4. Ερμογένης Ξάνθης 12β. (17-17)
  5. Άρτεμις Σερρών 5β. (10-20)
Η Γυναικεία ομάδα της Άρτεμις Σερρών ολοκλήρωσε για φέτος τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις/ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής και Γαία Δράμας προκρίθηκαν στα Paly Off του φετινού Πρωταθλήματος

ΠΑΙΔΩΝ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  • Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση αυτό το Σαββατοκύριακο 23-24/3/19

Βαθμολογία (8 ματς)

  1. ΑΟ Ορεστιάδας 21β. (21-3)
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 21β. (21-3)
  3. Άθλος Ορεστιάδας 15β. (15-8)
  4. Έβρος Σουφλίου 9β. (10-12)
  5. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3β. (3-19)
  6. *ΑΟ Σερρών -3β. (2-21)
Ο ΑΟ Σερρών έχει ένα μηδενισμό και αφαίρεση 3β./Έβρος Σουφλίου και ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής με ματς λιγότερο

Η Επόμενη 9η Αγωνιστική (30-31/3/19)

  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Σερρών
  • ΑΟ Ορεστιάδας – Άθλος Ορεστιάδας
  • Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10η Εξ Αναβολής Αγωνιστική Σάββατο 23/3/19

  • 3μμ. Άρτεμις Σερρών – Γαία Δράμας1, Γήπεδο Ομόνοιας

Βαθμολογία (10 ματς)

  1. Γαία Δράμας 27β. (27-1)
  2. Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας 21β. (24-11)
  3. ΓΣ Δράμας 18β. (21-14)
  4. Άρτεμις Σερρών 12β. (12-16)
  5. *ΑΟ Καβάλας2 3β. (7-25)
  6. Ελπίς Σερρών 3β. (3-27)
*Ο ΑΟ Καβάλας2 έχει ένα μηδενισμό και αφαίρεση 3β./Γαία Δράμας και Άρτεμις Σερρών με ματς λιγότερο

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10η Εξ Αναβολής Αγωνιστική Σάββατο 23/3/19

  • 1μμ. Άρτεμις Σερρών – Γαία Δράμας1, Γήπεδο Ομόνοιας

Βαθμολογία (10 ματς)

  1. ΓΣ Δράμας1 30β. (30-3)
  2. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 19β. (22-14)
  3. Άρτεμις Σερρών 17β. (20-12)
  4. Γαία Δράμας1 15β. (18-14)
  5. ΓΣ Ελευθερούπολης 4β. (5-28)
  6. Ελπίς Σερρών1 2β. (5-29)
Γαία Δράμας και Άρτεμις Σερρών με ματς λιγότερο

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

8η Εξ Αναβολής Αγωνιστική (23-24/3/19)

Σάββατο 23/3

  • 2μμ. ΑΟ Καβάλας2- ΓΣ Δράμας3

Κυριακή 24/3

  • 3μμ. Γαία Δράμας2 – ΑΟ Καβάλας3

Βαθμολογία (8 ματς)

  1. ΑΟ Καβάλας2 21β. (21-2)
  2. ΓΣ Δράμας2 21β. (22-5)
  3. ΓΣ Δράμας3 12β. (15-12)
  4. ΑΟ Καβάλας3 8β. (11-15)
  5. Γαία Δράμας2 4β.(619)
  6. Ελπίς Σερρών2 0β. (2-24)
ΑΟ Καβάλας2, ΓΣ Δράμας3, ΑΟ Καβάλας3 και Γαία Δράμας2 με ματς λιγότερο

Η Επόμενη 9η Αγωνιστική (6-7/4/19)

  • ΑΟ Καβάλας2- Γαία Δράμας2
  • ΓΣ Δράμας3 – ΓΣ Δράμας2
  • Ελπίς Σερρών2- ΑΟ Καβάλας3