ΒΟΛΕΪ: Τα αποτελέσματα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 13/14 Ιανουαρίου

ΒΟΛΕΪ: Τα αποτελέσματα των σερραϊκών ομάδων το Σαββατοκύριακο 13/14 Ιανουαρίου

Α2 Ανδρών Β Όμιλος – 1ος Υποόμιλος

11η Αγωνιστική (Σάββατο 13/1)

  • Απόλλων Καλαμαριάς – Άθλος Ορεστιάδας 1-3
    • Τα σετ: 22-25, 25 – 16, 23 – 25, 24 – 26
  • Άρης Θεσσαλονίκης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 2-3
    • Τα σετ: 20-25, 2521, 2025, 2523, 1115
  • ΑΟ Ορεστιάδας – ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-0
    • Tα σετ: 25-9, 25-20, 25-23
  • ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων – AO Σερρών 3-1
    • Tα σετ: 25-21, 25-16, 23-25, 25-14

 H Βαθμολογία σε 11 ματς

  1. Άθλος Ορεστιάδας 27β. (30-14)
  2. Ελπίς Αμπελοκήπων 26β. (31–13)
  3. Απόλλων Καλαμαριάς 21β. (26-18)
  4. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 21β. (25-16)
  5. Άρης Θεσσαλονίκης 17β. (22-22)
  6. ΑΟ Σερρών 9β. (16-27)
  7. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 8β. (12-27)
  8. ΑΟ Ορεστιάδας 3β. (5-30)

H Επόμενη 12η Αγωνιστική (20-21/1/18)

  • Άθλος Ορεστιάδας – Ελπίς Αμπελοκήπων, Γήπεδο Νίκος Σαμαράς
  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Ορεστιάδας, ΔΑΚ Κομοτηνής
  • ΑΟ Σερρών – Άρης Θεσσαλονίκης, ΔΑΚ Κοιλάδας
  • ΓΕ Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς, Γήπεδο Μ. Παρασκευόπουλος

 

ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ

Πρωτάθλημα Ανδρών

1ος Όμιλος

Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση αυτό το Σαββατοκύριακο

Η Βαθμολογία σε 4 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 12
  2. Ερμογένης Ξάνθης 12
  3. ΑΟ Καβάλας 6
  4. Ελπίς Σερρών 4
  5. Άρτεμις Σερρών 1
  6. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 1

 Η Επόμενη – 5η Αγωνιστική (20-21/1/18)

  • Έβρος Σουφλίου – Ερμογένης
  • Ελπίς Σερρών – ΑΟ Καβάλας
  • Άρτεμις Σερρών – Αμυγδαλεώνας

 

Πρωτάθλημα Γυναικών – 2ος Όμιλος

Η 6η Αγωνιστική (13-14/1/18)

Σάββατο 13/1/18

  • ΓΣ Δράμας – Άρτεμις Σερρών 3-1
  • Αμυγδαλεώνας – Ερμογένης 0-3

Ρεπό: Γαία Δράμας

Η Βαθμολογία σε 6 ματς

  1. ΓΣ Δράμας 14
  2. Ερμογένης Ξάνθης 11
  3. Άρτεμις Σερρών 8
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3
  5. Γαία Δράμας 0

Η Επόμενη 7η Αγωνιστική (27-28/1/18

  1. Ερμογένης Ξάνθης – Γαία Δράμας
  2. Άρτεμις Σερρών – Αμυγδαλεώνας Καβάλας
  3. Ρεπό: ΓΣ Δράμας

 

Πρωτάθλημα Εφήβων – 1ος Όμιλος

Η 7η Αγωνιστική (13-14/1/18)

Σάββατο 13/1/18

  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – Έβρος Σουφλίου 0-3

Κυριακή 14/1/18

  • ΆΟ Σερρών – ΑΟ Καβάλας Μετατέθηκε για τις 28/1/18

Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Η Βαθμολογία σε 6 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 15
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 12
  3. ΑΟ Καβάλας 6
  4. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3
  5. ΆΟ Σερρών 0

*ΆΟ Σερρών και ΑΟ Καβάλας με ματς λιγότερο

**Ο ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής έχει ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς

Η Επόμενη 7η Αγωνιστική (20-21/1/18)

  • ΑΟ Καβάλας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
  • Έβρος Σουφλίου – ΆΟ Σερρών

Ρεπό: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

 

Πρωτάθλημα Παίδων – 1ος Όμιλος

5η Αγωνιστική (13-14/1/18)

Σάββατο 13/1/18

  • ΓΕ Αλεξανδρούπολης Ερμογένης Ξάνθης 0-3

Κυριακή 14/1/18

  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Σερρών 3-0

Η Βαθμολογία σε 5 ματς

  1. Ερμογένης Ξάνθης 12
  2. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 9
  3. ΑΟ Σερρών 6
  4. ΓΕ Αλεξανδρούπολης -3

*H ΓΕ Αλεξανδρούπολης έχει ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς

Η Επόμενη 6η Αγωνιστική (27-28/1/18)

  1. Ερμογένης Ξάνθης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
  2. ΑΟ Σερρών – ΓΕ Αλεξανδρούπολης

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων – 1ος Όμιλος

Η 5η Αγωνιστική (13-14/1/18)

Κυριακή 14/1/18

  • ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας 3-0
  • Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Άρτεμις Σερρών 2-3

Ρεπό: ΑΟ Καβάλας2

Η Βαθμολογία σε 5 ματς

  1. ΓΣ Δράμας 12
  2. Γαϊα Δράμας 9
  3. Άρτεμις Σερρών 5
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 4
  5. ΑΟ Καβάλας2 0

Η Επόμενη 6η Αγωνιστική (20-21/1/18)

  • ΓΣ Δράμας – ΑΟ Καβάλας2
  • Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Γαϊα Δράμας

Ρεπό: Άρτεμις Σερρών

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων – 1ος Όμιλος

Η 5η Αγωνιστική (13-14/1/18)

Κυριακή 14/1/18

  • ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας
  • Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Άρτεμις Σερρών

Η Βαθμολογία σε 5 ματς

  1. Γαϊα Δράμας 6
  2. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3
  3. ΓΣ Δράμας 3
  4. Άρτεμις Σερρών 0

H Επόμενη 6η Αγωνιστική (20-21/1/18)

  • Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Γαία Δράμας