ΒΟΛΕΪ: Αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23/24 Μαρτίου

ΒΟΛΕΪ: Αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23/24 Μαρτίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α2 ΑΝΔΡΩΝ

A’ ΟΜΙΛΟΣ 23η Αγωνιστική (23-24/3/19

Σάββατο 23/3

  • Πήγασος Πολίχνης – Αναγέννηση Άρτας 3-0
    • Τα σετ: 25-12, 25-17, 25-21
  • ΑΣ Μακεδονικός – ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 3-0
    • Τα σετ: 25-16, 25-17, 25-15
  • ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΧΑΝΘ 1-3
    • Τα σετ: 15-25, 23-25, 27-25, 11-25
  • ΣΦΚ Πιερικός – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2
    • Τα σετ: 25-16, 25-16, 20-25, 16-25, 18-16
  • ΑΕΝ Πανοράματος – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
    • Τα σετ: 21-25, 25-19, 26-24, 17-25, 15-13
  • ΑΜΣ Νέστωρ – ΑΟ Σερρών 3-0
    • Τα σετ: 25-22, 25-15, 25-13
  • Ρεπό: ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων

 Βαθμολογία (23 ματς)

  1. ΧΑΝΘ 59β. (60-11)
  2. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 58β. (62-17)
  3. Πήγασος Πολίχνης 56β. (59-17)
  4. ΑΣ Μακεδονικός 38β. (44-33)
  5. ΑΕΝ Πανοράματος 34β. (44-43)
  6. ΑΜΣ Νέστωρ 31β. (41-40)
  7. ΣΦΚ Πιερικός 30β. (41-45)
  8. ΣΠΑ Καρδίτσας 27β. (38-45)
  9. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 26β. (35-45)
  10. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 23β. (35-49)
  11. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 14β. (25-55)
  12. ΑΟ Σερρών 9β.(11-57)
  13. Αναγέννηση Άρτας 9β.(21-59)

Επόμενη 24η Αγωνιστική (30-31/3/19)

  • Αναγέννηση Άρτας – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
  • ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου – Πήγασος Πολίχνης
  • ΧΑΝΘ – ΑΣ Μακεδονικός
  • ΑΟ Σερρών – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας
  • ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΕΝ Πανοράματος
  • ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΜΣ Νέστωρ

Ρεπό: ΣΦΚ Πιερικός


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

  • Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση αυτό το Σαββατοκύριακο 23-24/3/19

Βαθμολογία (9 ματς)

  1. Ερμογένης Ξάνθης 23β. (25-8)
  2. Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης 20β. (21-10)
  3. ΑΟ Καβάλας 17β. (22-15)
  4. Έβρος Σουφλίου 12β. (18-14)
  5. ΑΟ Ορεστιάδας 6β. (8-22)
  6. Ελπίς Σερρών 0β. (2-27)

*Ο Έβρος Σουφλίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -3 βαθμούς

Η Επόμενη 10η Αγωνιστική (30/3-7/4/19)

  • ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΟ Καβάλας
  • Ερμογένης Ξάνθης – Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης
  • Ελπίς Σερρών – Έβρος Σουφλίου

ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  • Ολοκληρώθηκε η κανονική σεζόν για το φετινό Πρωτάθλημα

Τελική Βαθμολογία (10 ματς)

  1. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 14β. (18-15)
  2. Γαία Δράμας 14β. (17-13)
  3. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 13β. (20-18)
  4. Ερμογένης Ξάνθης 12β. (17-17)
  5. Άρτεμις Σερρών 5β. (10-20)

Η Γυναικεία ομάδα της Άρτεμις Σερρών ολοκλήρωσε για φέτος τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής και Γαία Δράμας προκρίθηκαν στα Paly Off του φετινού Πρωταθλήματος


ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  • Δεν υπήρξε αγωνιστική δράση αυτό το Σαββατοκύριακο 23-24/3/19

Βαθμολογία (8 ματς)

  1. ΑΟ Ορεστιάδας 21β. (21-3)
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 21β. (21-3)
  3. Άθλος Ορεστιάδας 15β. (15-8)
  4. Έβρος Σουφλίου 9β. (10-12)
  5. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3β. (3-19)
  6. *ΑΟ Σερρών -3β. (2-21)
Ο ΑΟ Σερρών έχει ένα μηδενισμό και αφαίρεση 3β./Έβρος Σουφλίου και ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής με ματς λιγότερο

Η Επόμενη 9η Αγωνιστική (30-31/3/19)

  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Σερρών
  • ΑΟ Ορεστιάδας – Άθλος Ορεστιάδας
  • Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

7η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

  • Σάββατο 13/4/19 Έβρος Σουφλίου – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10η  Εξ Αναβολής Αγωνιστική (23-24/3/19)

Σάββατο 23/3

  • Άρτεμις Σερρών – Γαία Δράμας 0-3
    • Τα σετ: 16-25, 13-25, 26-28
    • Άρτεμις Σερρών (Βαλσαμάκης) Δόλκα, Κεσσογλίδου, Κουβράκη, Κουλαξίδου, Κωστίδου, Κώστογλου, Λαμπρινού,Μανικάκη Α. Μανικάκη Χ. Μπότσιου, Μύθου, Πιπερτζή, Τασιούλα, Τρηφυνοπούλου,
    • Γαία Δράμας (Αβερκιάδης-Κυριαζίδης) Γεωργιάδου, Ελευθεριάδου, Ήλιου, Θεοδωρίδου, Καραϊσαρλή, Κεραμιτσοπούλου, Μιχαηλίδου, Πασχάλη, Σκεύα, Στάμου, Τουτούνη, Χιντζίδου

https://www.facebook.com/pg/anexartitos/photos/?tab=album&album_id=2130236117063319

Βαθμολογία (10 ματς)

  1. Γαία Δράμας 30β. (30-1)
  2. Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας 21β. (24-11)
  3. ΓΣ Δράμας 18β. (21-14)
  4. Άρτεμις Σερρών 12β. (12-19)
  5. *ΑΟ Καβάλας2 3β. (7-25)
  6. Ελπίς Σερρών 3β. (3-27)
*Ο ΑΟ Καβάλας2 έχει ένα μηδενισμό και αφαίρεση 3β./Ολοκληρώθηκε η κανονική σεζόν για το φετινό Πρωτάθλημα/Η  ομάδα Κορασίδων της Άρτεμις Σερρών ολοκλήρωσε για φέτος τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις/Γαία Δράμας και Αμυγδαλεώνας1 Καβάλας προκρίθηκαν στα Paly Off του φετινού Πρωταθλήματος

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10η Εξ Αναβολής Αγωνιστική Σάββατο 23/3/19

  • Άρτεμις Σερρών – Γαία Δράμας1 0-3
    • Τα σετ: 16-25, 13-25, 26-28
    • Άρτεμις Σερρών (Βαλσαμάκης) Αγατσιώτη, Αντωνίου, Δημητρίου,Δόλκα, Κελλιανοπούλου, Κεσσογλίδου, Κουλαξίδου, Κουληλή, Κωστίδου, Λάμπρου, Σπανού, Τασιούλα, Χατζηαγγέλου,Χατζημοσχίδου
    • Γαία Δράμας (Αβερκιάδης-Κυριαζίδης) Βαϊτση, Γκαμπούνη, Δέτσιου, Ελευθεριάδου, Ήλιου, Καπετάνου., Μακρίδου, Μαντζουράνη, Μουσμουλίδου, Σέμογλου, Τομκακίδου, Τοπαλίδου, Τουτούνη, Χιντζίδου

https://www.facebook.com/pg/anexartitos/photos/?tab=album&album_id=2130309527055978

Βαθμολογία (10 ματς)

  1. ΓΣ Δράμας1 30β. (30-3)
  2. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 19β. (22-14)
  3. Γαία Δράμας1 18β. (21-14)
  4. Άρτεμις Σερρών 17β. (20-15)
  5. ΓΣ Ελευθερούπολης 4β. (5-28)
  6. Ελπίς Σερρών1 2β. (5-29)
Η  ομάδα Παγκορασίδων της Άρτεμις Σερρών ολοκλήρωσε για φέτος τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις/Γαία Δράμας και Αμυγδαλεώνας Καβάλας προκρίθηκαν στα Paly Off του φετινού Πρωταθλήματος

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

8η Εξ Αναβολής Αγωνιστική (23-24/3/19)

Σάββατο 23/3

  • ΑΟ Καβάλας2- ΓΣ Δράμας3 3-0

Κυριακή 24/3

  • Γαία Δράμας2 – ΑΟ Καβάλας3 1-3

Βαθμολογία (8 ματς)

  1. ΑΟ Καβάλας2 24β. (24-2)
  2. ΓΣ Δράμας2 21β. (22-5)
  3. ΓΣ Δράμας3 12β. (15-15)
  4. ΑΟ Καβάλας3 11β. (14-16)
  5. Γαία Δράμας2 4β.(7-22)
  6. Ελπίς Σερρών2 0β. (2-24)

Επόμενη 9η Αγωνιστική (6-7/4/19)

  • ΑΟ Καβάλας2- Γαία Δράμας2
  • ΓΣ Δράμας3 – ΓΣ Δράμας2
  • Ελπίς Σερρών2- ΑΟ Καβάλας3