ΒΟΛΛΕΥ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ – οι αγώνες 18-19/11

ΒΟΛΛΕΥ: Οι σερραϊκές ομάδες στο φιλέ – οι αγώνες 18-19/11

Α2 Ανδρών

Β Όμιλος – 1ος Υποόμιλος- 5η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11

  • 6μμ.ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας, Γυμναστήριο ” Ιωάννης Λεμονίδης”
  • 6μμ. Απόλλων Καλαμαριας – ΓΕ Αλεξανδρούπολης, ΔΑΚ Καλαμριάς
  • 7μμ. ΑΟ Ορεστιάδας – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Γήπεδο ” Νίκος Σαμαράς

Κυριακή 19/11

  • 5.30μμ. Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σερρών, Κλειστό Μίκρας

H Βαθμολογία σε 4 ματς

  1. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδα 10β. (11-5)
  2. ΜΓΣ Απόλλων 9β. (10-4)
  3. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 8β. (10-6)
  4. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 8β. (9-6)
  5. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 6β. (6-7)
  6. Άρης Θεσσαλονίκης 4β. (6-9)
  7. ΑΟ Σερρών 3β. (6-9)
  8. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (0-12)

 

ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ

Πρωτάθλημα Ανδρών 1ος Όμιλος

2η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Κυριακή 19/11

  • 6μμ. Ερμογένης Ξάνθης – ΑΟ Καβάλας, ΔΑΚ Ξάνθης
  • Έβρος Σουφλίου – Άρτεμις Σερρών 3-0
  • Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Ελπίς Σερρών 2-3

 Η Βαθμολογία σε 2 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 6
  2. Ελπίς Σερρών 4
  3. Ερμογένης Ξάνθης 3
  4. Άρτεμις Σερρών 1
  5. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 1
  6. ΑΟ Καβάλας 0

Πρωτάθλημα Γυναικών 2ος Όμιλος

3η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11

  • 5μμ. ΓΣ Δράμας – Αμυγδαλεώνας Καβάλας, ΔΑΚ Δράμας
  • 6μμ. Άρτεμις Σερρών – Γαϊα Δράμας Γυμναστήριο Ομόνοιας (25/11)

Ρεπό: Ερμογένης Ξάνθης

 Η Βαθμολογία σε 2 ματς

  1. Ερμογένης Ξάνθης 6
  2. Άρτεμις Σερρών 4
  3. ΓΣ Δράμας 2
  4. Γαία Δράμας 0
  5. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 0

Πρωτάθλημα Εφήβων 1ος Όμιλος

4η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11

  • 7μμ. Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπ, Γήπεδο Σουφλίου

Κυριακή 19/11

  • 1μμ. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Σερρών, ΔΑΚ Κομοτηνής

 Ρεπό: ΑΟ Καβάλας

 Η Βαθμολογία σε 3 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 6
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 6
  3. ΑΟ Καβάλας 3
  4. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3
  5. ΑΟ Σερρών 0

Πρωτάθλημα Παίδων 1ος Όμιλος

2η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11

  • 6μμ. Ερμογένης Ξάνθης – ΓΕ Αλεξανδρούπολης, ΔΑΚ Ξάνθης

Κυριακή 19/11

  • 1μμ. ΑΟ Σερρών – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Γυμναστήριο Ομόνοιας

 Η Βαθμολογία σε 1 ματς

  1. Ερμογένης Ξάνθης 3
  2. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 0
  3. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0
  4. ΑΟ Σερρών 0

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων 1ος Όμιλος

2η Αγωνιστική

Κυριακή 19/11

  • 7μμ. Άρτεμις Σερρών – Γαία Δράμας, Γυμναστήριο Ομόνοιας
  • 7.30μμ. Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας2, Γυμναστήριο Αμυγδαλεώνα

Ρεπό: ΓΣ Δράμας

 Η Βαθμολογία σε 1 ματς

  1. ΓΣ Δράμας 3
  2. Γαϊα Δράμας 3
  3. Άρτεμις Σερρών 0
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 0
  5. ΑΟ Καβάλας2 0

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων 1ος Όμιλος

 2η Αγωνιστική

Κυριακή 19/11

  • 5μμ. Άρτεμις Σερρών – Γαϊα Δράμας, Γυμναστήριο Ομόνοιας

 Η Βαθμολογία σε 1 ματς

  1. Γαία Δράμας 3
  2. Άρτεμις Σερρών 0
  3. ΓΣ Δράμας 0
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 0