ΒΟΛΛΕΥ: Τα αποτελέσματα των σερραϊκών ομάδων στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 18-19 Νοεμβρίου

ΒΟΛΛΕΥ: Τα αποτελέσματα των σερραϊκών ομάδων στο φιλέ το Σαββατοκύριακο 18-19 Νοεμβρίου

Α2 Ανδρών

Β Όμιλος – 1ος Υποόμιλος- 5η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11

  • ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 3-2
    • Τα σετ: 25-21, 17-25, 25-23, 21-25,15-11
  • Απόλλων Καλαμαριας – ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-1
    • Τα σετ: 25-14,25-16, 24-26, 25-16
  • ΑΟ Ορεστιάδας – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0-3
    • Τα σετ: 23-25, 17-25, 14-25

Κυριακή 19/11

  • Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σερρών 3-0
    • Τα σετ: 25-18, 25-16, 25-23

H Βαθμολογία σε 5 ματς

  1. ΜΓΣ Απόλλων Kαλαμαριάς 12β. (13-5)
  2. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 11β. (12-6)
  3. ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 11β. (13-8)
  4. ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 10β. (13-8)
  5. Άρης Θεσσαλονίκης 7β. (9-9)
  6. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 6β. (7-10)
  7. ΑΟ Σερρών 3β. (6-12)
  8. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (0-15)

Η Επόμενη Αγωνιστική 25-26/11

  •  ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – Άρης Θεσσαλονίκης
  • ΜΓΣ Απόλλων Kαλαμαριάς – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
  • ΑΟ Σερρών – ΑΟ Ορεστιάδας
  • ΓΕ Αλεξανδρούπολης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

  

ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ

Πρωτάθλημα Ανδρών 1ος Όμιλος

2η Εξ Αναβολής Αγωνιστική

Κυριακή 19/11

  • Ερμογένης Ξάνθης – ΑΟ Καβάλας 1-3
  • Έβρος Σουφλίου – Άρτεμις Σερρών 3-0
  • Αμυγδαλεώνας Καβάλας – Ελπίς Σερρών 2-3

 Η Βαθμολογία σε 2 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 6
  2. Ελπίς Σερρών 4
  3. ΑΟ Καβάλας 3
  4. Ερμογένης Ξάνθης 3
  5. Άρτεμις Σερρών 1
  6. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 1

 

Πρωτάθλημα Γυναικών 2ος Όμιλος

3η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11

  • ΓΣ Δράμας – Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3-0
  • 7μμ. Άρτεμις Σερρών – Γαϊα Δράμας Γυμναστήριο Ομόνοιας (25/11)

Ρεπό: Ερμογένης Ξάνθης

 Η Βαθμολογία σε 2 ματς

  1. Ερμογένης Ξάνθης 6
  2. ΓΣ Δράμας 5
  3. Άρτεμις Σερρών 4
  4. Γαία Δράμας 0
  5. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 0

 

Πρωτάθλημα Εφήβων 1ος Όμιλος

4η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11

  • Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπoλης 3-0

Κυριακή 19/11

  • ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Σερρών, ΔΑΚ Κομοτηνής (μετατέθηκε για τις 2/12)
  •  Ρεπό: ΑΟ Καβάλας

 Η Βαθμολογία σε 4 ματς

  1. Έβρος Σουφλίου 9
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 6
  3. ΑΟ Καβάλας 3
  4. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3
  5. ΑΟ Σερρών 0

 

Πρωτάθλημα Παίδων 1ος Όμιλος

2η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11

  • Ερμογένης Ξάνθης – ΓΕ Αλεξανδρούπολης, ΔΑΚ Ξάνθης (μετατέθηκε για 17/12 στις 3μμ.)

Κυριακή 19/11

  • ΑΟ Σερρών – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-1

 Η Βαθμολογία σε 2 ματς

  1. ΑΟ Σερρών 3
  2. Ερμογένης Ξάνθης 3
  3. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 0
  4. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων 1ος Όμιλος

2η Αγωνιστική

Κυριακή 19/11

  • Άρτεμις Σερρών – Γαία Δράμας 1-3
  • Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας2 3-0

Ρεπό: ΓΣ Δράμας

 Η Βαθμολογία σε 2 ματς

  1. Γαϊα Δράμας 6
  2. ΓΣ Δράμας 3
  3. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 3
  4. Άρτεμις Σερρών 0
  5. ΑΟ Καβάλας2 0

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων 1ος Όμιλος

 2η Αγωνιστική

Κυριακή 19/11

  • Άρτεμις Σερρών – Γαϊα Δράμας 0-3

 Η Βαθμολογία σε 1 ματς

  1. Γαία Δράμας 6
  2. Άρτεμις Σερρών 0
  3. ΓΣ Δράμας 0
  4. Αμυγδαλεώνας Καβάλας 0